USD 41.00 41.40
  • USD 41.00 41.40
  • EUR 41.20 41.50
  • PLN 10.30 10.55

Обладнання луцького автозаводу продають із молотка за понад 120 мільйонів

14 Липня 2024 06:46
Обладнання підприємства-банкрута ПрАТ «Автомобільна компанія «Богдан Моторс» виставили на аукціон. З молотка продають дев’ять фарбувальних камер, обладнання фарбувального цеху, обладнання для цеху діагностики та комплекс технологічного обладнання.

Торги на сайті prozorro.sale оголосив арбітражний керуючий Шиман Євген Олександрович.

Ідеться про два аукціони:

- з продажу рухомого майна– обладнання фарбувальних камер Firat у кільості дев’яти одиниць з відповідними комплектуючими;

стартова ціна – 8 780 640 гривень;
- з продажу рухомого майна – обладнання фарбувального цеху, обладнання для цеху діагностики та комплекс технологічного обладнання;

стартова ціна – 114 600 020 гривень.
Майно розташоване в Луцьку на вулиці Рівненській, 42. Як вказано, воно обтяжене – є предметом забезпечення АТ «Укрексімбанк» відповідно до договору застави.

Читати ще: Автобуси луцького автозаводу продають із молотка

Нагадаємо, луцький автозавод було визнано банкрутом. Майно заводу продадуть на аукціоні, а виручені кошти роздадуть кредиторам у порядку черговості та пропорційно сумі вимог.

Справу про банкрутство луцького автозавод порушили в жовтні 2022 року за заявою приватного акціонерного товариства «Автомобільна компанія «Богдан-Моторс».

Цікаво, що всі кредитори прямо чи опосередковано належать або Петру Порошенку, або його бізнес-партнерам, як-от Олегу Гладковському.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Іван Показати IP 14 Липня 2024 06:54
Так сумно закінчує своє існування "легенда" волинського автомобілебудування.
дідо Показати IP 14 Липня 2024 07:47
пільгове розмитнення автомобілів добило автомобілебудівну галузь....влада робить все,щоб в країну завозили старитй мотлох..
Внук до дідо Показати IP 14 Липня 2024 21:44
Дідо, ти дурак? До якого місця пільгове розмитнення авто, до виробництва тролейбусів та автобусів?
лучани до Внук Показати IP 15 Липня 2024 08:56
15% -це пільгове мито. длб
Анонім Показати IP 14 Липня 2024 08:18
Будуть висотки. І житимуть в них люди із грішми, але на роботу не ходитимуть.
БУЛЬДОЗЕР ЦИНІЗМУ Показати IP 14 Липня 2024 09:21
Приватний власник дуже ефективний....
ОДІН Показати IP 14 Липня 2024 10:28
30 РОКІВ РИНКОВОЇ ЕКОНОМІКИ ДОБИЛИ І ЦЕЙ ЗАВОД.
Де білл до ОДІН Показати IP 14 Липня 2024 17:35
Винна НЕ ринкова економіка, а 'відповвдальні ' власники бізнесу, які не бажали розвивати підприємство чи об'єднуватись з іншими автовиробниками на кшталт сітроен-з Рено чи шкода з Фольксваген. Простіше перевести все бабло в Сейшели і стати 'почесним консулом сейшельських островів'. Правда ???!?
дідо до Де білл Показати IP 14 Липня 2024 19:56
нульове розмитнення....влада популістів розвалила галузь...свого виробника не захищають, а захищають імпортний металобрухт.65
Анонім до дідо Показати IP 15 Липня 2024 08:18
Нульове розмитнення не винне. Влада правильно зробила, що ввела його. "Захист" свого виробника приведе лише до того, що буде доступний металобрухт за абсурдно високими цінами. Імпортний "металобрухт" і якісніший і надійніший майже усе, що наша автопромисловість робила. І це, завод дійсно автобуси і тролейбуси випускав, йому те розмитнення до статевих органів.
Підпільник Кіндрат Показати IP 14 Липня 2024 22:18
Прийшли успішні менеджери, нащадки " крєпкіх хазяйственіков" і справи пішли на лад !!))
Кучма Показати IP 15 Липня 2024 08:23
Порох розвалив завод, замість того , щоб наладити виробництво тих самих «Волинянок» , щоб не купувати джипи за кордоном, або виробництво дронів… Такиц господав і вправний керівник мав державу розбудувати…