USD 41.70 42.00
  • USD 41.70 42.00
  • EUR 41.65 42.00
  • PLN 10.55 10.67

Нові штрафи для власників домашніх тварин: суми вражають. Законопроект

25 Жовтня 2017 18:07
Депутати вигадали новий спосіб залізти в кишені українців: пропонують ввести обов’язкову реєстрацію на домашніх тварин. За відмову від реєстрації, стерилізації, продаж з рук – величезні штрафи.

Так, група народних депутатів зареєстрували у Верховній Раді законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» (щодо запровадження обліку домашніх та безпритульних тварин)» (№7220), за яким і свійські, і безпритульні тварини мають бути зареєстровані, пише ТСН.

Як передає УНІАН, більшість - це депутати з фракції «БПП», а також Євген Дейдей (фракція «Народний фронт», Андрій Лозовий (фракція «Радикальної партії») та двоє депутатів з групи «Відродження» і один з групи «Воля народу».

Безхатьків реєструватимуть безкоштовно, свійських – за рахунок господаря – 170 грн. За відмову від реєстрації будуть штрафувати.

Усі тварини, що не мають породи, будуть стерилізовані. Відмова від стерилізації - штраф від 3 400 грн до 20 400 грн.

Штрафи передбачені також за неприбирання за тваринами, за використання їх у жебракуванні, за продаж з рук без документів.

Крім того, проект закону передбачає, що супроводжувати домашню тварину може особа, яка досягла 18-річного віку (на сьогодні - 14 років).

Кошти будуть іти на фінансування притулків для тварин.

Новопридбані собаки, коти та інші свійські тварини повинні бути зареєстровані в п'ятиденний строк і оглянуті ветеринарними службами.

Кожні три роки власник має доправляти свого вихованця для огляду у ветеринара.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 135
я Показати IP 25 Жовтня 2017 18:13
а країні вже порядки навели . що лишилося котами і собаками займатися
Нестор до я Показати IP 10 Листопада 2017 23:10
Подивіться, скільки по всій Україні кинутих своїми хазяйвами котів і собак, що гинуть від голоду. Вам їх не жаль?!
Анонім до Нестор Показати IP 9 Грудня 2017 20:19
КРАЩЕ КАСТРУВАТИ ДЕЙДЕЯ Ы ЛОЗОВОГО.
Думка до я Показати IP 20 Листопада 2017 16:53
Це ж яка буде потрібна зграя бюджетних Шарикових, щоб контролювати виконання цього "закону" по всіх містах. Міські відділи, обласні управління, міністерство стерилізації тварин, якій простір для освоєння бюджетних коштів українськими ділками від політики, а точніше - присвоєння коштів українських громадян злочинцями у владі.
скептик Показати IP 25 Жовтня 2017 18:39
в країні із с"чою владою про собак і турбуються
Анонім Показати IP 25 Жовтня 2017 19:01
все правильно. тримають тих собак у квартирах, ще й здорових. гав да гав. пообсирають прибудинкову територію.
Стоик до Анонім Показати IP 6 Листопада 2017 15:49
случаем не Євген Дейдей отозвался
Clavdia до Анонім Показати IP 2 Грудня 2017 18:20
Мабуть і в ліфтах кнопки жжуть собаки, порожні пляшки та сміття розкидають, недопалки скрізь... якщо ж ваш будинок зразковий і прибудинкову територію обсирають лише собаки...то вам свезло, бо тільки іхні хазяєва бидло...треба їх за це штрафуватиЇ, а не інших... наприклад, власників котів, що і на вулицю не виходять Чому я маю різати свою кицю чи платити штраф? вона й котів не знає...
Галина до Анонім Показати IP 2 Січня 2018 11:58
А ти , анонім, ніколи не думав скільки треба собак і котів,щоб на?рали стільки,як люди з 9-ти поверхового будинку ? А викидати з балконів цього ж будинку сміття, не зважаючи на те,що є мусоропровід ???? Ну але ж це "люди" роблять,їм можна і планету загадити і все навкруги.Чи вам можна все за?ирати , а собаки і коти йому заважають.А люди,які гавкають між собою так, що чути на весь будинок 120 -ти квартирний,не заважають ?? Давайте спочатку за собою будемо прибирати. А то дивишся, вийшов з під"їзду такий файний чоловік чи пані,як харкне собі під ноги, і посунули далі,ніби всім останнім дуже приємно по цьому харкотинні ходити. І , на превеликий жаль, їх таких багато. Тому я за те,щоб спочатку людей штрафували за харкання,куріння і викидання недопалків куди попало, с?ання і с?яння туди,де приспічило і т.д,і т.п. А тоді і все інше наладиться.
АНАТОЛЬ_ Показати IP 25 Жовтня 2017 19:09
Може то й добре буде, брати мої! Ми ж до Європи йдемо то треба знпчить і нам бути на рівні, не відставати від Європи!
Кіндрат Панасович до АНАТОЛЬ_ Показати IP 25 Жовтня 2017 19:33
як ти вже за....ав зі своїми братами моїми! це жесть.....У тебе в голові взагалі щось є чи тільки нарковмісні речовини?
Sergey до АНАТОЛЬ_ Показати IP 4 Грудня 2017 18:57
Вы обрекаете свою любимицу на адские муки. Против природы не попрешь. Стерилизуйте пока не поздно, у животного может развиться рак молочных желез и животное будет мучиться от боли и в конце концов погибнет.
"№! Показати IP 25 Жовтня 2017 19:10
Ото цікаво подивитись на те дійство ( тобто, виконання Закону) в українських селах. Якими ресурсами та за який кошт стерилізуватимуть Шариків та Барсиків?
Анонім до "№! Показати IP 25 Жовтня 2017 19:57
це не у селах а у містах
"№! до Анонім Показати IP 25 Жовтня 2017 21:22
Не може бути окремого закону для міста чи села. То є нонсенс..
Clavdia до "№! Показати IP 2 Грудня 2017 18:34
Запросто... До всіх прийдуть спочатку квитанції зі штрафами за тварин, а далі пройде трійка з сільради на чоді з головою... далі приїде душогубка з Шаріковими..."и давили мы этих котов, давили..." за квартал можна і гроші здерти і бабусь зхоронити
Анонім Показати IP 25 Жовтня 2017 19:20
Депутатів каструвати що такі закони придумують
дана до Анонім Показати IP 21 Листопада 2017 12:47
чисто з інтересу: у вас є діти, внуки? Вам не страшно коли вони йдуть самі в періоод тічки тварин, без вашого супроводу. Ваше серце не рвалося на куски коли по ТВ показували розтерзані тіла діток.Я як мама, бабуся,донька - за те щоб цей закон ввійшов в дію, я заплачу без напрягу, не куплю ковбаси, а віддам за кота і собаку 340 за реєстрацію.І на слідуючий місяць заплачу 340 за кастрацію( зараз 200 за одну особу без медикаментів).Зате мої внуки не будуть рвать серце собі і мені дивлячись на бездомних котенят у 5-10 градусний мороз, у мене над головою не буде зграї ссикливих собак і котів у полуумних бабусь.
Сергій до дана Показати IP 30 Листопада 2017 23:58
Чому беспородних каструвати, вони що винуваті
Собачник до дана Показати IP 8 Грудня 2017 20:26
Суто з інтересу, що Вам перешкоджає зареєструвати і каструвати своїх улюбленців, не зважаючи на те, прийнятий цей законопроект чи ні? Нехай спочатку стерелізують/каструють бездомних. А за домашніми є кому піклувати і нехай це нашу "владу" не переймає, бо в країні є більш нагальні питання, аніж кастрація домашніх тварин і перейменування міст чи вулиць
Петця до Анонім Показати IP 2 Грудня 2017 09:19
А за уклонение штраф 2000000
Длуг до Анонім Показати IP 4 Грудня 2017 06:57
Схоже на фейк......? Невже в Лозового немає ума? За робочі місця немає заботи, а в природу влізти недоноскам "хватає" ума.....Геть бариг!
Яр Показати IP 25 Жовтня 2017 19:21
Отих депутатів стерилізувати треба було в молодості. Щоб наволоч не плодилась.
77оо Показати IP 25 Жовтня 2017 19:30
Ага. Зараз коти - собаки. потім рибки... а там і до мух дійдуть. Що вони там курять?
еще не забыли до 77оо Показати IP 2 Листопада 2017 15:04
"...Я вам покажу,как управлять государством.." Что тут добавить?
Олександр. Показати IP 25 Жовтня 2017 20:01
На селі цей закон не працюватиме. - Там кожний господар чи господиня має безпородного пса та кота...
оля до Олександр. Показати IP 9 Листопада 2017 14:00
часто и не по одной душе котов и собак держат, есть оправданная необходимость иметь именно беспородного кота, потому что вряд ли породистый британец будет мышей в погребе ловить, а породистая псинка - лис от курятника гнать, да и купить породистое животное не всем по карману. в деревне кот или собака это не игрушка, как в городе, их там в грумминг салоны не водят и в платья розовые не одевают, а депутаты наши настолько глупые, что иногда даже страшно становится
Лінас до оля Показати IP 12 Грудня 2017 20:10
Наши депутатки не глупые - они жадные...
Негр Показати IP 25 Жовтня 2017 20:31
Правильно сказали,що кошти будуть спрямовувати на розвиток притулків для тварин,відколи це наша доблісна влада почала за таке турбуватися?це ще один спосіб нагрівання коштів в свої кишені....
Стоик до Негр Показати IP 6 Листопада 2017 16:19
Уже такое быоло при юще и его жене- Больница будущего, для детей. Денег собрали , а ничего не построили. Хотя, ему не привыкать деньги умыкать , как и с банком "Украина. Так и сейчас -на котов и собак -просят денег дети Лейтенанта Шмидта. Потом аж в Перу находят их с деньгами , как Каськива
Ветлікар Показати IP 25 Жовтня 2017 20:37
Можу простерилізувати міністрів з депутатами. Безкоштовно , ...
Баскервіль Показати IP 25 Жовтня 2017 20:48
Добре, якщо собака друг, але погано, коли депутати с%и .
Джонни до Баскервіль Показати IP 9 Грудня 2017 22:02
Не оскорбляйте собачку женского пола.
ГАс Показати IP 25 Жовтня 2017 20:50
Ухахаха нуну ідіть ловіть ходіть поквартирах шукайте котів . б%ять шо вони курять .
Олег Показати IP 25 Жовтня 2017 21:50
Хай стерелізують себе, і більше не займаються хє%ньою. Є багато важливіших соц.питань, які треба вирішувати.
Анонім до Олег Показати IP 2 Листопада 2017 15:02
Це точно . Напевне в Україні вже немає безпритульних дітей і неблагополучних сімей - залишились тільки песики і кішки . Хоча штрафи за неприбрані екскременти я б ввела величезні.
наташа до Олег Показати IP 11 Січня 2018 15:16
ви прави
Патріот Показати IP 25 Жовтня 2017 22:28
Диб*л*зм якийсь!!!Дуже сумніви беруть, що ці кошти отримають притулки для тварин.Нашим депутатам хіба на премію підуть ці кошти чи на авта класу лакшері!!!Краще зайнялись би дорогами, а то яма на ямі!!!Знущаються з української нації як тільки можуть!!!Скоро введуть закон за кожен подих українця потрібно сплатити податок!
Аллозавр Горинович до Патріот Показати IP 29 Жовтня 2017 13:39
Чергова схема заробляння бабла.
Вячеслав до Патріот Показати IP 12 Листопада 2017 09:29
если им дать возможность заниматься дорогами то за пересечение каждого перекрестка и моста будут со временем снимать дорожный сбор) так что ну их на%*й
хехъ Показати IP 26 Жовтня 2017 06:01
задумка правильная, логичная и гуманная. Поддерживаю, а босяков с тугими кошелями и засохшими совковыми мозгами слушать не стоит.
программист до хехъ Показати IP 8 Листопада 2017 12:45
как и твой бред, который ты несешь) Иди похмелись Васек
111 Показати IP 26 Жовтня 2017 08:27
В Україні велика кількість безхатніх тварин, а це вже і є велика соціальна проблема, яку потрібно вирішувати на законодавчому рівні. При тому, що сама маю 3 собаки та кота все ж таки підтримую цей законопроект, маленькими кроками потрібно розвивати країну та йти до Європи.
Аллозавр Горинович до 111 Показати IP 29 Жовтня 2017 11:57
Європу иреба самим створювати, а не сліпо і тупо равнятись на когось
Гюльсум до 111 Показати IP 31 Жовтня 2017 16:57
А до Європи рівнятись треба тільки по дибідкуватих законах???? Чого ж зарплатами туди не рівняємось??? Всю історію були рабами, а тут спонтанно європейцями стали, аж гидко слухати, в Європу вони хочуть
*** до 111 Показати IP 6 Листопада 2017 09:37
К Европе не нужно идти, а нужно ее строить здесь, на Украине и не за счет владельцев животных, а за счет "животных" во власти.
скептик до 111 Показати IP 4 Грудня 2017 10:45
назвіть хоч один закон, постанову чи якусь "реформу" після якої населенню стало хоч трохи легше жити.. все що не приймається , навіть із самих найкращих сподівань , на ділі виявляється повним лай...ом.
свідомий Показати IP 26 Жовтня 2017 08:56
Якимось фашизмом і подвійними стандартами попахує. Мій дворняжка по відданості, розуму, любові до господаря, стійкості до захворювань перевершить будь-яку породисту собаку. І що, тепер, у нього не буде права на потомство. Я не зможу в майбутньому мати таку ж собачку, бо всіх безпородних примусово стерилізують. Я не хочу породи яку роками відбирали лише по розміру, осанці, довжині і кольорі шерсті а мізків там залишилось майже нуль. Мене цікавить відданість і службові якості, а не розмір вух чи довжина хвоста.Господь Бог створив цей світ різноманітними і саме в різноманітності його краса. Я двома руками за посилення відповідальності господаря за належне безпечне для оточення утримання свого пса, прибирання за ним, незалежно від того, породистий він чи ні. Ще б, я ввів би норму, що зобовязала б отримувати спецдозвіл з обовязковою психіатричною експертизою господаря, і посилила відповідальність за утримання пса бійцівської породи як це існує в більшості цивілізоааних країн де така собака прирівнюється до холодної зброї. Бо як показує практика, в багатьох випадках таких собак утримують не зовсім адекватні люди.
люблю безпородних ко до свідомий Показати IP 27 Жовтня 2017 23:25
Мені це теж нагадує політику третього рейху, коли розмножуватися мали чисті арійці, а євреї підлягали примусовій стерелізації. До того ж гуманним рішенням було б заборонити інцест, тобто розведення породистих тварин, оскільки як відомо при такому схрещуванні накопичуються негативні ознаки і такі тварини часто хворіють та живуть менше, ніж безпородні, котрі народилися внаслідок неконтрольованого схрещення різних порід. І якщо не давати розмножуватися безпородним котам, то врешті-решт я не зможу знайти собі улюбленця, бо люблю саме безпородних - і це вже дискримінує мене, як нелюбителя породистих котів. Пошукала і знайшла петицію проти цього закону - https://petition.president.gov.ua/petition/40504 . Не знаю, чи впливає та петиція на щось, але обов'язково підпишу.
Аллозавр Горинович до свідомий Показати IP 29 Жовтня 2017 11:54
А це і є фашизм: правителі, для яких наша країна є колонією з рабами, і які самі є громадянами закордону, придумують законні підстави більше обдерти і більше знищити. Спочатку під ліквідацію йдуть безпородні, потім - обов'язкова генна модифікація, потім - житимуть лише організми-трансгени. Колись це називалось терміном євгеніка, тепер це трансгуманізм. Трансгуманістам ненависні всі "циси" цисгендерні (тридиційно-сексуальні), цисгуманні (природні організми, види і біоценози), навіть суспільство в якому є дружба, родинність, сусідство і земляцтво. Наші ура-реформатори якраз є прямим продовженням еліт і тусовок, які пропагують трансгуманізм й всякий інший бред.
харьковчанин Показати IP 27 Жовтня 2017 02:31
ясно одно - Андрий Лозовый (радикальная партия) и Эвгений Дэйдей (народный фронт) - типичные бездушные убл*дки,
Аллозавр Горинович до харьковчанин Показати IP 29 Жовтня 2017 11:34
Ось і засвітились шкуродери у владі
Сн Показати IP 28 Жовтня 2017 22:47
За то что собака посрала на улице штраф больше чем ездят пьяными за рулем...... Супер., нет слов........
Аллозавр Горинович до Сн Показати IP 29 Жовтня 2017 11:40
А так воно і виходить: ганяти під газом можна, давити всіх живих можна, звірині сходоти в 00 - ніня. Тут замість слів матюки скоро перетворяться в приговор
Флора до Аллозавр Горинович Показати IP 29 Жовтня 2017 20:59
Никто не говорит "нельзя". Надо убирать за своими любимцами.
Галина до Сн Показати IP 2 Січня 2018 12:23
А почему нет штрафа за то,что человек насрал на улице или насцал в подъезде ? Или мусор выбросил в окно ? Или мне на огород через мой забор ? Я думаю,что люди засирают все намного больше,чем собаки и коты вместе взятые. И надо сначала их штрафовать. Я живу в частном доме: у меня три кошки (стерилизованные) и было две собаки. Один умер от старости 16 лет (большой был беспородный размером с овчарку),а второй прибился к нам маленький,похож на пекинэса. За всеми убираю сама,никому мусор под заборы не подбрасываю. Не плохо было бы для начала ввести сортировку мусора. А для этого надо построить перерабатывающие заводы. Я не понимаю смысла в сортировке мусора,который потом свалят в одну кучу на ту же перегруженную свалку.Точно так же будет и со штрафами за животных. В приютах бесплатно будут работать волонтеры,а деньги будут идти на содержание аппарата,который будет обслуживать этот закон и безбожно разворовываться. Так как животные ничего не скажут. Нашли новую нишу для воровства.Размеры будут особо крупные,так как животных много , а штрафы ого-го. Печально.
Walther Показати IP 29 Жовтня 2017 10:51
Я би половину влади примусово стерилізував ,щоб не плодилось таке біосміття ,яке підтримує подібні законопроекти.
Аллозавр Горинович Показати IP 29 Жовтня 2017 11:28
Це геноцид тварин за ознакою безпородності і незаможності господарів. Нема "породи" - нема права на продовження роду. Нема в господарів бабла - більше стане безпритульних тварин. Так як було в 1990-ті: спочатку на бомжатник тварин, потім людей, а потім знов втрачене поколіня (наркота, бухло, кримінал, хвороби). А щона черзі? А на черзі обов'язкова здача престарілих родичів в геріатричні центри (або ефтаназія, як в китайській глубинці), обов'язкова стерилізація жінок після 2-ї дитини (як в Пуерто-Ріко в часи холодної війни), обов'язкове закладення житла в банківський завдаток (щоб жили як у "порядних країнах" - все життя в зйомних квартирах) і т. д. Або варіант - трущоби+елітні висотки. Як в країнах ІІІ світу. З тварин все тільки починається.
людмила Показати IP 29 Жовтня 2017 12:21
у нас есть закон что выгуливать можно только собак в намордниках и сразу же убирать испражнения то есть ходить с совочком за неуборку предусмотрен штраф но этот закон не работает никого не штрафуют хозяева собак ведут себя нагло загаживают возле тротуаров просто жалко дворников хотя бы в этом вопросе навели бы порядок а бездомная собака так не гадит как домашняя на поводке
Олександр Показати IP 30 Жовтня 2017 20:54
Пропоную внести законопроект про обов'язкову стерилізацію депутатів, щоб від таких психічно хворих діти не народжувалися
Галина Показати IP 31 Жовтня 2017 08:24
Когда этот "закон" будет действовать???
Любовь до Галина Показати IP 16 Листопада 2017 10:19
Никогда! Потому что такой бред мог предложить только "жертва аборта"! Психически нормальный человек такого придумать не мог! А хто буде наступний по перевірці в породі? Народ? І хто буде встановлювати відповідність породі? Наша довбана "еліта" з депутатів"! Звідки ви, панове повилазили? Не з кізяків? Ви що Господь Бог, щоб вирішувати кому жити, а кому ні. То почніть зі своїх нащадків, Бо таким дійсно шкідливо проживати в нашій країні, вони не пристосовані жити в нормальному суспільстві. За кордоном вивчились і там закони виконують, а вертаються в Україну - їм тут закон не писаний. То треба було з вас, панове депутати-автори цього маразму, починати стерилізацію, щоб не народжувались д*біли!
Григорий Показати IP 31 Жовтня 2017 15:21
Следующий закон будет требовать стерилизовать бомжей и простых людей у которых не графского титула или на крайняк депутатской неприкосновенности
Вячеслав до Григорий Показати IP 12 Листопада 2017 09:52
А грабить потом кого ?
Анатолій Показати IP 1 Листопада 2017 08:58
Херня повна. Скільке себе пам'ятаю то цю тему піднімали неодноразово. Все для того аби за@бати мізки людям...
17 Показати IP 1 Листопада 2017 15:58
С содержанием домашних животных нужно навести порядок. Если животное имеет хозяина ему самому решать вопрос стерлизации на своё усмотрение ,тут уже мнения разные думаю большинство проголосует за стерлизацию 90% депутатов. А выгул собак без намордника и поводка, уборку фекалий, количество содержения домашних животных в жилом помещении нужно законодательно урегулировать уже давно.
Дмитрий Показати IP 1 Листопада 2017 23:02
Что делать с беспородными хомяками? Какому ветеринару показывать аквариумных рыбок?
Vlad Показати IP 2 Листопада 2017 15:02
Та вже б встановили штрафи по 100 000 грн., щоб ця злочинна влада наїлася.
Вячеслав до Vlad Показати IP 12 Листопада 2017 09:53
от 3х до 15 лет с конфискацией... ага
лв Показати IP 2 Листопада 2017 15:40
Ну и ....... Значит, если взял на себя ответственность и приютил бездомную кошку, дал кров, пищу, уход, Она живет в твоем доме припеваючи, полноценной кошачьей жизнью, рожает очаровательный котят, которых ты пристраиваешь в хорошие руки - тебя за это еще и накажут. Роды на дому - штраф, Не стерилизованное беспородное животное - штраф. Изверги, они хоть понимают сколько после этого закона на улицах прибавиться бездомных животных? Что одним махом всех стерилизуете? Или сразу в уничтожите под каким нибудь благовидным названием. Ну да я понимаю наказание за фекалии животных это важно, а как же наказание, за брошенный, окурок или банку из под пива?
Вячеслав до лв Показати IP 12 Листопада 2017 09:58
Я еще застал обломки совка и еще помню как буквально на каждом шагу стояли урны (для этих самых ваших окурков) в центре города каждые 200-300 метров были ОБЩЕСТВЕННЫЕ ТУАЛЕТЫ !!!! О_О. Сейчас же окурок смело бросаю на тротуар т.к его банально НЕКУДА ВЫКИНУТЬ, а испражняться по всей видимости народ после развали совка стал исключительно у себя дома и в макдональдсах.
читатель Показати IP 3 Листопада 2017 11:33
Все это конечно хорошо и необходимо, но где штрафы зв выгул "крокодилов" без ошейника, без намаордника??????????????????? Где штрафы за покусанных детей??????????????? В Швейцарии одна пожилая дама забыла своевременно заплатить налог за собаку........ На следующий день приехала соответствующая служба и несмотрия на готовность тут же уплатить задолженность собаку изъяли до решения суда. И уже суд будет решать разрешать ли такому "забывчивому" хозяину держать животное или нет. Вот такие законы. И при этом человек заплатит штраф, содержаниек собаки в приюте и судебные издержки.............
ОО Показати IP 3 Листопада 2017 14:51
Значит теперь мужчина с мужчиной любой породы можна, а собачке с песиком беспородным нельзя
лв Показати IP 3 Листопада 2017 15:43
Вот когда уровень жизни в Украине будет как В Швейцарии и налоги будут так же рьяно взимать с депутатов, олигархов и удельных князьков, тогда ваше сравнение со Швейцарией будет уместно. И кстати вас не напрягает то, что если не дай бог этот "гуманный" закон заработает, то скоро, благодаря тотальной стерилизации, придется занести в "Красную Книгу" таких животных, как "собака обыкновенная беспородная", "кошка обыкновенная беспородная"?
Светлана до лв Показати IP 6 Листопада 2017 23:40
Верно, я с вами полностью согласна
Дед Федот Показати IP 3 Листопада 2017 21:50
Как-то мне знакомый ветеринар сказал, что многие мелкие домашние животные плохо переносят полосные операции от 30 минут и дольше. Например, стерилизация самцов занимает порядка 4-10 мин. в норме, а самочек около 40 мин. и для этого нужна полосная операция, ну как кесарево сечение. Следовательно, нужно больше наркоза. Даже если не брикнет такой питомец прямо на столе, он может уйти в мир инной через несколько дней. А все потому что лекарство для наркоза не сразу организмом вводиться и оседает в жировой ткани животного, а когда оно немножко побегает - попрыгаеть часть лекарства выделяется в кровь, только вот сердечко уже может не выдержать. И никт не даст гарантии, что все буде окай потом. Как сказал лекарь, у него был такой случай - 3 дня он был бог, а потом стал убийцей, как вопила хозяйка псинки, которую стерилизовали. Так что такие инициативы могут лишит вас любимчика раньше времени. И пусть те ДЭБИЛЫ в ЗАКОНЕ напишут, что это может быть смертельно опасно.
Анонім Показати IP 3 Листопада 2017 23:39
Категорически против. В сёлах всех собак выставят на улицу.Если во дворе несколько собак плюс коты и зарплата 1500.Головой бы думали.В приюты всех сразу не разместят,а бездомные псы будут бродить стаями
Наталка Показати IP 4 Листопада 2017 04:19
Щрб головою думати треба11 мати!
Светлана до Наталка Показати IP 6 Листопада 2017 23:37
Правильно её надо иметь. А у этих идиотов при власти ни головы нет, ни стыда, ни совести. Только доллары в зеньках столбычат.
Ww Показати IP 4 Листопада 2017 07:48
коментар було видалено
Евгенія Показати IP 4 Листопада 2017 11:44
Вони не замислюються над тим що на наших вулицях зявляться нові беспритульни тварини. Чи вони пропонують їх присипляти.( Тоді це ВАНДАЛІЗМ)
Анелія Показати IP 4 Листопада 2017 21:13
А як поступити в моїй ситуації, у мене зараз собака вагітна і через місяць народить що робити із цуциками? Вбити? Вони знужаються?
Влад Показати IP 6 Листопада 2017 09:39
Подобрал щенка на улице, приютил. А у него не было породы, так теперь его заставят кастрировать. Еще и соберут дань с людей за регистрацию. А то что эти уроды лоббируют свои интересы во всех ветках власти, нету дорог, нету промышленности, все в руках олигархов, война на Донбассе. А так все в стране хорошо, будем животных кастрировать.
Светлана Показати IP 6 Листопада 2017 23:33
Люди добрые, начнут животными закончат народом. Будут рассказывать, что жить надо людям с "голубыми" кровями. А простой люд - рабы, и жить ему нечего.
Віталій до Светлана Показати IP 5 Грудня 2017 17:48
коментар було видалено
Олег Показати IP 7 Листопада 2017 10:06
Пусть Собачье сердце пересмотрят сначала Швондеры и Шариковы хре?вы
гость Показати IP 7 Листопада 2017 16:55
Закон лоббируют заинтересованные лица. Украли уже практически все, теперь еще начнут выжимать деньги из людей за животных. У депутатов совести нет вообще. Дань собирают из народа. Крадут безбожно, меньше бы крали, А собаке паспорт нужен? Людям бы выдали и не собирали бы очереди. А потом ходят на "работу" то в пиджаке за 80000 грн., то с сумкой за 20 у.е. И не подавятся.
laryushkin Показати IP 7 Листопада 2017 23:09
А як бути з реєстрацією цього звіра?: https://www.facenews.ua/news/2017/379500/
Василь Показати IP 8 Листопада 2017 12:19
маразм міцнішає
Кошечка Показати IP 9 Листопада 2017 14:48
1. На счет собак поддерживаю: их стоит регистрировать, проверять на адекватность самих животных, а также их хозяев, которые бойцовские породы выгуливают без намордников и поводков, не убирают за ними на улицах. 2. НО...КОТЫ. Допустим у меня кот. Купила я его за свои деньги, прививки за мой счет (450+350+150 грн.) - это комплексная и против бешенства в 5 мес., осмотр ветеринара перед прививкой за мой счет, корм я покупаю за мой счет, наполнитель в лоток покупаю за свой счет, убираю за котом сама, средства против глистов и блох, т. к. коты воду не любят, животное мою очень редко. На улицу не выходит. За что я должна платить? За то, что все за мои деньги??? или за то, что взяла питомца, чтобы его хозяин не выкинул на улицу, потому что характер не ахти и никто брать не хотел?? ЗА ЧТО? На кота от государства ни копейки. Все за мой счет. Еще и плати непонятно за что. Давай введем налог "ни за что" и штраф "а какая разница за что". Это что-то сродни этому. В связи с этим много животных окажется на улице, так как содержать 1 кота нынче очень дорого. А платить за это еще деньги - это полный бред. 3. Принудительная стерилизация - это ГЕНОЦИД ЖИВОТНЫХ. Почему нельзя разводить беспородных животных? А я хочу потомство от умного, доброго, ласкового, исполнительного беспородного любимца, который готов отдать жизнь за хозяина!!!!! 4. У нас есть более важные социальные проблемы, которые необходимо решать первоочередно. В стране много бомжей, еле сводящих концы с концами людей, у которых нет денег на стерилизацию своих животных и т.д. Прежде всего приоритет в людях согласно конституции Украины, а только потом животные. Да в Европе следят за животными, но у них нет бомжей и т.д. Люди обеспечены на высшем уровне. Вводя такой бред, не забудьте зарплаты обычных украинцев повысить раз так в 30-40 минимум, дабы соответствовать европейским стандартам.
Наталья до Кошечка Показати IP 11 Січня 2018 17:41
Поправка, зарплату повысить в 30-40 раз, но не теоретически, а на деле. Бюджетникам повышают зарплату знаете как - на бумаге, в реальности отправляют на свои счета, на 0.75, на 0.5, на 0.25, на 0.2 ставки - "Создатели драгоценного бюджета".......
Николай Подорожник Показати IP 9 Листопада 2017 23:20
Прочитал все коменты.Вот к "кошечке" и таким как она: пишете все правильно,хорошо пишете. У меня кот, он меня изучил досконально.А я его не могу понять.Он требует за собой ухода, внимания.Напоминает о себе.И тоже денег на него идет достаточно.По регистрации-согласен,если он зарегистрирован,то я его смогу защитить от плохого человека.За намордники и поводки, за уборку "выхода продуктов" правильно.У нас природа одна.За окурки,пробки,фантики,бутылки, за парковку "не там" автомобиля тоже.А вот за скотское отношение к человеку со стороны сферы обслуживания, со стороны тех у кого баксы из "дупы" торчат,со стороны "руководящих", учителей, врачей,и от тех и т.д. и работодателей. А КТО С НИХ БУДЕТ ШТРАФЫ БРАТЬ И КАКИЕ?
Сергей Показати IP 10 Листопада 2017 22:53
Чем больше я узнаю людей, тем больше мне нравятся собаки.
Избиратель до Сергей Показати IP 23 Листопада 2017 08:28
А я бы написал чуть-чуть иначе: "чем я больше узнаю украинских "слуг народа", тем мне больше нравятся собаки !"
Владимир Показати IP 12 Листопада 2017 05:50
Шановні депутати ,краще подумайти як підняти зарплату і пенсії до рівня европейского а ви зайнялись котами і собаками.
Тамара Показати IP 13 Листопада 2017 15:49
Реестрація та огляд ветеринарами - ще погождусь. Але тоді необхідно забезпечити доступність таких послуг, у віддалених населених пукнктах в тому числі і для громадян різного достатку теж. А безпорідних тварин пропонується знищити? Це як так? Хто/як визначатиме породу та вирішувати, стерилізувати чи ні? Безглуздя повне. Більше проблем в країні немає...
Алеус Показати IP 14 Листопада 2017 08:51
Есть к примеру у нас бесплатно немцы спонсируют стерилизацию в т.ч и для уличных
Зурик Показати IP 15 Листопада 2017 20:30
В Украине 40 миллионов человек умножаем на 170 грн неплохой заработок и што за Брет про приюты всех стерелизируем и открываем приюты для кого всеж дворовые вымрут загод !!!Хоть бы свои бредовые идеи и враньё ?
Зурик Показати IP 15 Листопада 2017 20:33
Бред а не закон выкачка денег а когда будет налог на воздух?
Любов Показати IP 16 Листопада 2017 10:35
Люди добрі! Дивіться яких живодерів ви вибрали до влади. Таких осіб треба ізолювати за іх світогляд - це ж натуральний фашизм! Тільки він зараз спрямований на тварин, а потім дійде чергаі до вас. Такі Дейдеї більше ні на що не здатні! Замість того щоб розкошелистись на притулки - вони дішли до такої жорстокості! Так, штрафувати на неприбрані "сліди" треба, а що цей *ридурок придумав, щоб допомогти придбати господарям тваринок спеціальні засоби для прибирання? На це розуму не вистачило? Я за своїх тваринок поїду і до Києва, щоб кинути екскременти собачки в рожу цим недолюдкам!
Artaxerx II Показати IP 18 Листопада 2017 00:29
коментар було видалено
Слава Украине Показати IP 18 Листопада 2017 00:37
Ну что я могу сказать про нашых уважаемых депутатов долбо*бы вместо того что бы думать как встране уровень жизни поднять так они себе карманы по набивали и теперь законы принимают дибил*ней не куда У уважаемые депутаты харош нести свой маразм в народ.
неравнодушный Показати IP 18 Листопада 2017 18:48
Закон как всегда "хорош". Только надо добавить ,что обязательной регистрации подлежат "домашние" клопы и тараканы.А при регистрации таких законопроектов депутаты должны предоставлять справку от психиатра.
Дик Показати IP 18 Листопада 2017 19:49
Остается обратиться в управление лесного хозяйства России:...Одолжите нам скорей два десятка "Тополей" и на Киев дружным залпом их отправьте побыстрей...
Андрей Показати IP 19 Листопада 2017 23:37
регистрация и кастрация домашней кошки - маразм
ирина Показати IP 20 Листопада 2017 00:19
мы иногда на зиму подибираем кошек, так их что тоже регистрировать и кастрировать?!! обьясните это ребенку!
Наталья до ирина Показати IP 21 Листопада 2017 20:23
Ирина, спасибо вам за доброе сердце, что подбираете животных хотя бы на зиму. Побольше бы таких людей в Украине. Животные нам платят своей любовью и преданностью.
Натусичка до Наталья Показати IP 13 Січня 2018 18:07
Спасибо вам за вашу доброту склоняю перед вами голову Люди давайте начнем каждый с себя помощь бездомным животным детям
Наталья Показати IP 21 Листопада 2017 20:13
1. Нужно наоборот не финансировать приюты для животных, а наоборот - их позакрывать. Потому что это не помощь животным, а там их убивают. Лучше или чтобы люди забирали животных с улиц домой, т.к. без животных в наши дни нельзя. Или помогать людям, которые кормят животных на улицах. В каждом дворе есть коты-собаки уличные, есть добрые люди, которые их кормят по собственному желанию, в каждом дворе знают кто кормит - можно просто если сами не хотите кормить животных, купить и дать корм этим людям, а они будут кормить и ухаживать. 2. Осмотр у ветеринара каждые 3 года, регистрация, обязательный осмотр купленного животного - это просто выкачка денег. Нормальный хазяин сам поведет животное к ветеринару, если увидит, что оно заболело. 3. Стерилизовать всех беспородных - это дискриминация. Беспородные бывают даже лучше и умнее чем породистые. К тому же есть возраст до которого можно стерилизовать или кастрировать иначе животное погибнет. Так нельзя - из-за денег убивать животное. Например у меня кот и я не захотела его кастрировать, потому что это кот, а так будет не понятно кто - не кот и не кошка что-то среднее. Это издевательство над животным. К тому же бывают у животных проблемы со здоровьем и они эти операции не переносят. 4. А по поводу штрафов из-за жебракування - надо не штрафы вводить, а отбирать животных. Только вопрос Куда. Но не в приюты, а отдавать настоящим защитникам животным (чтобы пристраивали в хорошие руки), а не обществам под названием - Общество защиты животных - типа приюта,где животных усыпляют.
Александр Показати IP 21 Листопада 2017 23:36
Скоро ними будуть котів і собак кормити,а то їба..нікі повідкормлювали і все їм мало.так хоть звірям користь буде,людям всерівно від них тільки біда
Анонім Показати IP 22 Листопада 2017 22:27
Даа. В стране больше проблем других не существует. Как дибильные законы принимать. Правильно, а чем ещё заниматься. Лучше подумали бы о стариках, которые за свою пенсию. Думают хлеба купить или лучше лекарства. И те по бешеным ценам. Молодцы депутаты рулят. Браво.
Избиратель Показати IP 23 Листопада 2017 08:10
Спасибо, что указали авторов закона ! Люди, запишите себе (на память) партии и фамилии людей, за которых нельзя голосовать ни в коем случае ! Чтобы на следующих выборах "...фракція «БПП», а також Євген Дейдей (фракція «Народний фронт»), Андрій Лозовий (фракція «Радикальної партії») та двоє депутатів з групи «Відродження» і один з групи «Воля народу»" больше НИКОГДА не были избраны в Верховную Раду !
Флора Показати IP 29 Листопада 2017 17:29
А эти так называемые законодатели подумали о животных, которых держат в убитых селах. Там нет работы, чем будут эти люди платить за животных. Какие депутаты, такой и закон.
Анонім Показати IP 2 Грудня 2017 14:56
Всіх депутатів до психіатра що три місяці за власний кошт, і штрафи за невчасне подання 100 тис дол.
Наталья до Анонім Показати IP 11 Січня 2018 17:58
Браво!
Алевтина Показати IP 2 Грудня 2017 19:43
А мне вот интересно- кто будет ходить за собачниками по улице и следить: убрали они какашки за своими любимцами или нет, как они будут индифицировать эти какашки,может это чужие? Тут полиция на вызовах ничего не хочет делать ,а тут кто- то должет бегать за гуляющими собаками... Умора, хочу посмотреть на это....
Симон петлюра Показати IP 2 Грудня 2017 21:28
Скоты!
Анонім Показати IP 3 Грудня 2017 06:08
Налог на воздух!!! Следующая тема для (вр)...
Оксана Показати IP 4 Грудня 2017 10:42
Тут всі захисники тварин пишуть. І я люблю їх, але.... Скільки тварини калічать і вбивають людей, а власники не несуть відповідальності за це, вже не кажучи про вигул в не установлених місцях, коли потрібно дивитись під ноги і не можеш залишити саму дитину... А життя скількох людей є нестерпним через те, що тримають у квартирах велику кількість котів і собак, що в під'їзд не можливо зайти через сморід і спати не дають і вийти страшно.... Власники повинні нести відповідальність за своїх утриманців. Адже люди які поряд також мають право жити не остерігаючись нападу тварини чи власника, який поводиться гірше тварини.... Бо в нас всюди вигулюють котів і собак, а з дитиною нема де гуляти!
Наталья до Оксана Показати IP 11 Січня 2018 18:20
Коты не нападают, они не кусаются. Котов никто не выгуливает. Они или только дома - домашние, или гуляют сами по себе - из частных домов, или в основном - они ничейные и очень красивые. Казалось бы - на улицах полно красивых, пушистых, может и породистых котов. Они ничейные. Страшнее человека - зверя нет. Бездушные... Я кормлю уличных котов. Ко мне приходили даже сиамская кошка и с обрезанными ушами полузакрытыми узкими глазами кот - они породистые и хозяина у них нет, иначе они не блуждали бы целыми днями и ночами во дворе многоэтажки. Но я знаю и домашнего кота, которого иногда забывают забрать на ночь домой. А он сидит на пороге подъезда и не отходит, ждет нерадивых хозяев. Ко мне подходит, чтобы я ему подъезд открыла, а как я открою, если у них домофон и это было в 12 ночи. Есть хозяева отмороженные. Этот кот красивейший, ходит с ошейником от блох, типа он чей-то. Ходит-бродит целый день и на мордочке написано, что ему это не нравится, он не довольный. Зовут его Нафаня, он из Харькова, на Основе. Кот замечательный. А ошейник этот уже не действует, их менять надо. Он сидит в ошейнике и у него блохи - чухается. Плохому хозяину хороший умный кот достался.
анатоли Показати IP 4 Грудня 2017 21:52
за отказ от стерилизации животного хозяин жалосливый может пройти процедуру вместо домашнего любимца
ЕЛЕНА Показати IP 5 Грудня 2017 17:47
Господа депутаты вы забыли о попугаях, рыбках, хомяках, хорьках и т.д.
Юрась Показати IP 6 Грудня 2017 21:15
Це є геноцид . Нас ведуть у БАБИН ЯР. ???????????????????????????????????????????????..................................
Іван Показати IP 7 Грудня 2017 14:45
Внаслідок геноциду проти українців, який проводить сьогоднішня влада бариг - білшість працездатних громадян дременула за кордон. Привладним гицелям-шкуродерам здирати податки вже з нікого. То ж бариги з партії ПОПа весь час придумують все нові податки і штрафи. То податок на пенсії, а то взагалі хочуть вкрасти пенсії у працюючих пенсіонерів...То нові космічні штрафи для водіїв,... штрафи боржникам комунальних платежів... А тепер добрались до власників домашніх тварин! От такі негідники, що прихопили владу на крові героїв революції гідності - холуї семіто-олігархічної мафії нами керують... і нас грабують!
Джонни Показати IP 9 Грудня 2017 22:27
Нам до собак ещё расти, чтоб вровень стать с их благородством. А им во век не доползти до человеческого скотства! А.Розенбаум.
Наталья до Джонни Показати IP 11 Січня 2018 18:21
это правда
Леопольд Показати IP 11 Грудня 2017 13:20
Синхронно аналогичный проект готовят в госдуме. Подчеркну - ОДНОВРЕМЕННО. Совпадение - не думаю.
УКРАЇНА Показати IP 11 Грудня 2017 15:03
У моїх батьків в селі чотири кота і дві собаки і нурмуль.
Андрей Показати IP 11 Грудня 2017 19:21
На кол таких депутатов ,которые только и ищут как обобрать население зачем таких уродов пустили по партийным спискам
Олександр Показати IP 11 Грудня 2017 21:14
Звідки такі цифри? Вони зарплати зробили такі,щоб було з чого штрафи платити? Дороги диряві,будівлі рушаться. Все реставровано тільки там,де вони знаходяться. Країна вся в руїнах,а вони за котикив запереживали,щоб стерильні були. Краще б мусор поубирали б по Київу а потім і по всій країні. А то їм ті котики й собачки потрібні тільки,щоб з людей видавити гроші. А те що з'явиться бездомних тварин після їхнього закон на вулицях валом,вони будуть про них піклуватись потім,будуть їх стерілізувати? Чи бідолаги будуть тоді їм не потрібні,бо вони їм гроші не принесуть?...
паша Показати IP 18 Грудня 2017 10:59
депутатикам нечем заняться ?
Юля Показати IP 3 Січня 2018 15:00
Я вже бачу як якась абушка в селі йде реєструє своїх котів, собак. Наоборот збільшиться кількість бездомних тварин. І чого без породи тварина немає жити??? Може ще людей будемо вбивати які не мають ніякого статусу ???? Гидко таке читати, краще б чимось корисним займалися!!!
Воля Показати IP 8 Січня 2018 22:01
Можливо, після першого тижня після прийняття поправок, в містах, а особливо в селах, з'явиться багато кинутих тварин (((( Дуже сумнівно, що люди які не отримують и мінімальних доходів зможуть и захочуть платити за реєстрацію та стерилізацію, якщо держава безкоштовно це влаштовує, то тоді нехай. Я впевнена, що навіть в сімях з невеликими доходами, тваринам буде краще, а ніж на вулиці.
Наталья до Воля Показати IP 11 Січня 2018 18:44
Не будет брошенных животных на улицах из-за регистрации и стерилизации. Во-первых, люди, у которых есть животные, их любят, это члены семьи. И из-за "примх" депутатов никто не расстанется со своими животными. Просто никто не будет регистрировать животных - может еще биометрический паспорт сразу будут выдавать... пластиковый с фотографией лапы. Это смешно. Во-вторых, стерилизация - это издевательство над животными. Я своего кота десять лет назад не кастрировала и сейчас не буду. Это кот а не не понятно кто - так среднего рода. И, Воля, вы пишете - если бесплатно то пусть. Нет и бесплатно. Это животные и это издевательство, у них род есть - коты-кошки. Животные это святое, депутаты посягнули на святое. Люди-любители животных депутатов с их этим законом видели "в гробу и в белых тапочках".
Олена Показати IP 3 Вересня 2023 22:51
Підтримую повністю, нажаль цей законопроект не підтримали, хоча тільки штрафами можно навчити людей контролювати розмноження тварин. Кількість безпритульних, виброшенних, хворих тварин з кожнем днем настільки стрімко зростає волонтерськиі притулкі переповненні, де ж брати ресурси на допомогу. Цей законопроект повинен запрацювати, тільки паспорта, стерелізація та штрафи допоможуть знизити кількість безпритульних