USD 41.10 41.40
  • USD 41.10 41.40
  • EUR 41.25 41.70
  • PLN 10.56 10.80

Нічна ДТП у Луцьку: від удару авто розірвало навпіл

2 Квітня 2017 08:54
Audi врізалась у причіп-лавету – від удару автомобіль розірвало навпіл. ДТП трапилася цієї ночі у Луцьку - повідомляє «Волинь24».

Автомобіль Audi80 їхав проспектом Відродження в напрямку вулиці Рівненської. Біля магазину «Наш край» водій запізно помітив припаркований Mercedes Sprinter з причепленою лафетою.

Чоловік намагався об’їхати причіп, та безрезультатно – зачепив її задніми дверима. Від сильного удару машину закрутило на дорозі, корпус авто фактично розірвало навпіл, деталі порозлітались навкруги в радіусі ста метрів.

Тим часом проспектом Відродження їхав таксист, який впізнав машину, зателефонував власнику. З’ясувалось, що син власника позичив авто другу.

Водія забрала «швидка допомога». Наразі невідомо, чи був він п’яним. У його пасажирки - струс мозку.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
321 Показати IP 2 Квітня 2017 09:02
Родились в сорочці...
123 до 321 Показати IP 2 Квітня 2017 10:17
І в памперсах, але вже їх потрібно замінити бо повні...
132 до 321 Показати IP 3 Квітня 2017 08:45
Хотів лайкнути, випадково промахнувся((
ЯВидів Показати IP 2 Квітня 2017 09:59
Та істота була не тільки п'яною та втікла кинувши дівчину.
456 Показати IP 2 Квітня 2017 11:00
в пяному угарі родився. З якою швидкістю він їхав що так ауді рознесло. То є потенційний вбивця якщо він причів не побачив то людини він точно не побачить .
Семен Показати IP 2 Квітня 2017 11:19
Ось як можна купляти такі авто які від удару на швидкості 60 км/год перетворюються в розірвану картонну коробку. Ну він же за Правилами їхав, не порушував?
Анонім до Семен Показати IP 2 Квітня 2017 15:16
ТА які там 60 км. він 100 валив як мінімум
Микола Показати IP 2 Квітня 2017 11:42
На Відродженні навпроти "Нашого Краю" лавети стоять постійно і не дивно що хтось в них в'їхав. Може після ДТП власники приберуть їх з дороги. Або поліція їм допоможе. Зараз одна і далі стоїть.
Xxx до Микола Показати IP 2 Квітня 2017 12:13
А до чого тут припаркована лавета на порожній нічний дорозі з чотирма смугами для руху? Причина там явно в іншому!
Анонім до Xxx Показати IP 2 Квітня 2017 15:17
а що там є відведені місця для паркування ?
Житель міста до Микола Показати IP 2 Квітня 2017 12:25
Справа зовсім не в лаветах,там може стояти інше авто або й людина,і як це не побачив тай так машину розгромив,треба їздити на меншій швидкості і тверезому,тоді все буде бачити!
Анонім до Житель міста Показати IP 2 Квітня 2017 15:01
Да ні, лавета не авто, її можна і не побачити. Лаветам місце в гаражі.
Житель міста до Анонім Показати IP 3 Квітня 2017 18:52
На лаветах є відбивачі(отражатєлі)це ж не тачка,хоча на тачку теж чіпляють відбивач,а лавета це транспортний засіб,який може стояти,і нормальні люди їх бачать,а коли залив Гоки,то зрозуміло що нічого вже небачить!,
Хм Показати IP 2 Квітня 2017 11:53
Я уявляю на якій швидкості треба було їхати, щоб так ізуродувати машину. Добре що всі живі.
очевидець Показати IP 2 Квітня 2017 15:18
та цей придурок їхав 140км то як він хотів,та лавета стоїть пару місяців проїжає тисячі машин ніхто не вїхав тут один дибіл в ночі вїхав коли пуста вулиця
Микола Показати IP 2 Квітня 2017 15:38
Я був там вночі .водій ауді п'яний в дим, ми допомагали дівчині виходити. він летів більше 100км/год. Зі сторони 2 лікарні. Те ч*о за рульом гатове.
Перехожа Показати IP 3 Квітня 2017 09:04
Свої лавети ставте на балконі
Житель міста до Перехожа Показати IP 3 Квітня 2017 18:58
А пити менше не треба?стояла б ти на місці лавети,от тоді писала би, що де ставити,чи в якому стані їздити!Тобі люди написали чмо готове було,його наказати треба по всіх статьях!
Очевидець до перехож Показати IP 4 Квітня 2017 14:50