Нема підстав говорити про подальше послаблення карантину, – головний санітарний лікар Волині
![](/resize/450x276/r/files/news/2020/06-03/293566/IMG_3477w.jpg)
У Волинській області зберігаються досить високі показники інцидентності захворюваності на коронавірусну інфекцію, тому вводити подальші заходи з послаблення карантинних обмежень зарано.
Про це йшлося 3 червня у Волинській облдержадміністрації під час брифінгу щодо ситуації в області з протидією поширенню коронавірусної інфекції.
На запитання, коли ж можна буде послабити карантин у Ковелі, головний державний санітарний лікар Волинської області Наталія Янко зазначила, що потрібно слідкувати за моніторингом Міністерства охорони здоров’я.
«Поки показники, які моніторить МОЗ, не дають підстав говорити про подальше послаблення карантину в області, зокрема в місті Ковелі», – сказала Наталія Янко.
Читайте також: З 5 червня в Україні відновлять внутрішнє авіасполучення та дозволять сидіти всередині кавʼярень
Вона наголосила, що показники захворюваності досить високі. Так, наприклад, показник інцидентності в Ковелі становить більше 20 хворих на 10 тис. населення, а в Ківерцівському районі – 34,6 на 10 тис. населення (для послаблення карантину достатньо 12 хворих на 10 тис. населення).
Також головний санітарний лікар акцентувала, що вже введене послаблення карантину в містах області – не привід нехтувати рекомендаціями МОЗ.
Нагадаємо, станом на 10.00 3 червня в області зареєстровано 959 випадків COVID-19, які підтверджено лабораторно методом ПЛР. Одужало 279 осіб. 27 випадків хвороби завершились летально.
За останню добу на Волині зареєстровано 16 нових випадків захворювання на COVID-19: Ківерцівський район – 5, Луцький район – 3, Нововолинськ – 2, Володимир-Волинський район – 2, Камінь-Каширський район – 2, Любомльський район – 1, Ратнівський район – 1. Одужали 15 осіб.
Один випадок хвороби в Ківерцівському районі завершився летально. Це 54-річний пацієнт психлікарні в Олиці.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це йшлося 3 червня у Волинській облдержадміністрації під час брифінгу щодо ситуації в області з протидією поширенню коронавірусної інфекції.
На запитання, коли ж можна буде послабити карантин у Ковелі, головний державний санітарний лікар Волинської області Наталія Янко зазначила, що потрібно слідкувати за моніторингом Міністерства охорони здоров’я.
«Поки показники, які моніторить МОЗ, не дають підстав говорити про подальше послаблення карантину в області, зокрема в місті Ковелі», – сказала Наталія Янко.
Читайте також: З 5 червня в Україні відновлять внутрішнє авіасполучення та дозволять сидіти всередині кавʼярень
Вона наголосила, що показники захворюваності досить високі. Так, наприклад, показник інцидентності в Ковелі становить більше 20 хворих на 10 тис. населення, а в Ківерцівському районі – 34,6 на 10 тис. населення (для послаблення карантину достатньо 12 хворих на 10 тис. населення).
Також головний санітарний лікар акцентувала, що вже введене послаблення карантину в містах області – не привід нехтувати рекомендаціями МОЗ.
Нагадаємо, станом на 10.00 3 червня в області зареєстровано 959 випадків COVID-19, які підтверджено лабораторно методом ПЛР. Одужало 279 осіб. 27 випадків хвороби завершились летально.
За останню добу на Волині зареєстровано 16 нових випадків захворювання на COVID-19: Ківерцівський район – 5, Луцький район – 3, Нововолинськ – 2, Володимир-Волинський район – 2, Камінь-Каширський район – 2, Любомльський район – 1, Ратнівський район – 1. Одужали 15 осіб.
Один випадок хвороби в Ківерцівському районі завершився летально. Це 54-річний пацієнт психлікарні в Олиці.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 8
![](/public/images/user_no_foto.png?1721190496)
Луцьк
Показати IP
3 Червня 2020 15:03
ви тести почніть нормально робити... а то вже на два тижні черга розтягується на перевірку аналізів... а раніше за 2-3 дні були результати !!!
![](/public/images/user_no_foto.png?1721190496)
Перепрошую,
Показати IP
3 Червня 2020 15:21
але з кількістю населення щось наплутано...
![](/public/images/user_no_foto.png?1721190496)
Перепрошую до Перепрошую,
Показати IP
3 Червня 2020 16:29
Вже виправили)
![](/public/images/user_no_foto.png?1721190496)
Остап Вакарчук
Показати IP
3 Червня 2020 15:33
Треба ще перевірити тренерський штаб та повністю гравців ФК "Волинь", які у міжсезоння під час карантинних обмежень провели товариську зустріч з ФК "Карпати", а через пару днів грали з ФК "Агробізнес". До слова ФК "Карпати" з 31.05.2020 року на дві чи три неділі у повному складі пішли на самоізоляцію у зв"язку з виявленням під час проведення тестування гравців, 29 фактів захворювання на коронавірус. Ось така ганебна ситуація у нас на Волині, а може щей на Хмельниччині, бо ФК "Агробізнес" базується в м. Волочиськ, Хмельницкої області.
![](/public/images/user_no_foto.png?1721190496)
123
Показати IP
3 Червня 2020 17:24
Це ще та роботуха.цікаве ви іі роботі є примусове страхування людей
![](/public/images/user_no_foto.png?1721190496)
Просто
Показати IP
3 Червня 2020 20:06
То чого ти без маски, така розумна?!
![](/public/images/user_no_foto.png?1721190496)
Петр
Показати IP
5 Червня 2020 05:50
Треба переіменувати посаду в прес-секретар. А то вогнище в олиці є, а ніякої роботи немає. Окрім дурних виступів
![](/public/images/user_no_foto.png?1721190496)
Петр
Показати IP
5 Червня 2020 05:53
Як може бути вогнище інфекції в Олиці понад місяць і хворі і персонал до кінця не обстежені. Для чого тоді ці "письмоводителі"? А може їх направите на роботу у вогнище інфекції?
Марка Фейгіна у Росії заочно засудили до 11 років колонії
16 Липня 2024 23:38
16 Липня 2024 23:38
Зеленський ініціював законопроєкт щодо позбавлення державних нагород за підтримку РФ
16 Липня 2024 23:18
16 Липня 2024 23:18
Негода на Волині повалила дерева на дороги і припарковане авто. Фото
16 Липня 2024 23:00
16 Липня 2024 23:00
На Харківщині загинув волинянин Олександр Блаженчук
16 Липня 2024 22:39
16 Липня 2024 22:39
У громаді на Волині двох довгожительок привітали з 90-річчям
16 Липня 2024 22:22
16 Липня 2024 22:22
Немовля з полового в Кременчуці викрав транссексуал, його затримали
16 Липня 2024 22:02
16 Липня 2024 22:02
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.