USD 41.20 41.50
  • USD 41.20 41.50
  • EUR 41.40 41.70
  • PLN 10.50 10.65

Не пройшли профперевірку: на Волині звільнили 9 прокурорів

11 Вересня 2020 14:59
Прокуратура Волинської області перебуває на другому етапі реформування, в області перевірку не пройшли дев’ять прокурорів.

Про це в інтерв’ю ІА «Конкурент» повідомив експрокурор Волині Тарас Безрукий.

«Що стосується Волині, вважаю, що досить достойно ми пройшли як етап перевірки професійної підготовки, так і етап оцінки морально-ділових якостей наших прокурорів. Звісно, з втратами, але на фоні інших прокуратур – незначними», – сказав він.

Безрукий зазначив, що наразі не може прогнозувати, яка кількість цих людей зможе поновитися на роботі через суд. Разом із цим він зазначив, що реформа прокуратури – це процес, який займе немало часу.

«Закон для цього виділяє ще й цілий наступний рік. Зараз розпочнеться переатестація діючих працівників низової ланки місцевих прокуратур. За обсягом це найбільший етап, тому що на місцевому рівні найбільше прокурорів. Тобто це трудомістка процедура», – резюмував прокурор.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
" Показати IP 11 Вересня 2020 15:18
коментар відсутній....
лучанин Показати IP 11 Вересня 2020 15:47
Прізвища неуків,які "пили" кров з людей на сторінку!!!
55 до лучанин Показати IP 11 Вересня 2020 16:35
Щоб говорити, що хтось неук, то як мінімум треба знати в чому суть так званої реформи.Також, не мало важливе Ваше твердження - "пили" кров з людей, Ви про що??? Насправді суть реформи не в тому, щоб лишити професіоналів, оскільки професіоналізм в юриспруденції визначається вмінням застосовувати закони, а не вирішувати тести, які абсолютно не дають оцінку юристу, а просто є заучуванням понад 6 тис питань, яких в юриспруденції і половини ніхто не використовує. Тому, як давати якусь свою субєктивну оцінку, потрібно, як мінімум трохи вивчити питання про яке говориш!
лучанин до 55 Показати IP 11 Вересня 2020 18:26
Який професіоналізм?????? Про,що Ви говорите? Раз звільнили,значить знань немає.Ні теоретичних,ні практичних.Оже_неуки. Крапка.
55 до лучанин Показати IP 11 Вересня 2020 21:01
Не хочете або не вмієте почути іншу думку, яка є альтернативною від Вашої. Це з серії, щоб не говорили, які аргументовані моменти не наводили, Вам все одно. З якихось причин, Ви вирішили, що те, яке біле, Ви вважаєте чорним, то так і є. Не нав'язуйте своєї думки, яка нічим не підкріплена, іншим людям
До лучанина Показати IP 11 Вересня 2020 18:51
Мабуть знов грузинами чи вірменами замінять, ті тестування здадуть по любе
лучанин до До лучанина Показати IP 11 Вересня 2020 19:56
Я категорично проти "імпортних!!!!!" В нас достатньо своїх висококваліфікованих прокурорів.Тому,тільки наших_українських.
Озимук Галина Показати IP 12 Вересня 2020 08:13
Неможу зрозуміти одного,чому за стільки років не звільнять заступника Ковеля Філімонюка Ігора Андрійовича? Хабарник і схемщик ще той,кришує все починаючи він контрабанди і закінчуючи держзамовленнями