НБУ вводить в обіг нову пам’ятну монету «Українські рятівники». Фото
![](/resize/450x300/r/files/news/2021/09-13/322463/1585690488-3624.jpg)
Національний банк України з 15 вересня вводить в обіг нову пам’ятну монету «Українські рятівники».
Про це повідомила прес-служба регулятора.
«Присвячена представникам героїчної професії рятувальника – однієї з найнебезпечніших і найскладніших, покликаної захищати населення і територію держави від проявів природних лих та техногенних катастроф», – йдеться у повідомленні.
Монета номіналом 5 гривень з нейзильберу буде випущена тиражем 40 тисяч штук.
Зазначається, що на аверсі монети на дзеркальному тлі в обрамленні стилізованого рослинного орнаменту розміщено: напис УКРАЇНА (угорі); у центрі – логотип Державної служби з надзвичайних ситуацій; малий Державний Герб України (ліворуч від логотипа); рік карбування монети – 2021 (праворуч від логотипа); номінал – 5 ГРИВЕНЬ (унизу); логотип Банкнотно-монетного двору Національного банку України (праворуч, під роком карбування).Аверс нової монети
На реверсі монети на матовому тлі зображено рятувальника з дитиною на руках; дзеркальний абрис рятувального гелікоптера (угорі); написи: ЗАПОБІГТИ! ВРЯТУВАТИ! ДОПОМОГТИ! (ліворуч).Реверс нової монети
Національний банк до 30-річчя Незалежності України ввів у обіг чотири пам’ятні монети серії «Відродження української державності» та нову інвестиційну монету «30 років Незалежності України».
Крім того, в обіг було введено дві пам’ятні банкноти номіналами 100 та 500 гривень, присвячені 30-річчю незалежності України.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомила прес-служба регулятора.
«Присвячена представникам героїчної професії рятувальника – однієї з найнебезпечніших і найскладніших, покликаної захищати населення і територію держави від проявів природних лих та техногенних катастроф», – йдеться у повідомленні.
Монета номіналом 5 гривень з нейзильберу буде випущена тиражем 40 тисяч штук.
Зазначається, що на аверсі монети на дзеркальному тлі в обрамленні стилізованого рослинного орнаменту розміщено: напис УКРАЇНА (угорі); у центрі – логотип Державної служби з надзвичайних ситуацій; малий Державний Герб України (ліворуч від логотипа); рік карбування монети – 2021 (праворуч від логотипа); номінал – 5 ГРИВЕНЬ (унизу); логотип Банкнотно-монетного двору Національного банку України (праворуч, під роком карбування).Аверс нової монети
На реверсі монети на матовому тлі зображено рятувальника з дитиною на руках; дзеркальний абрис рятувального гелікоптера (угорі); написи: ЗАПОБІГТИ! ВРЯТУВАТИ! ДОПОМОГТИ! (ліворуч).Реверс нової монети
Національний банк до 30-річчя Незалежності України ввів у обіг чотири пам’ятні монети серії «Відродження української державності» та нову інвестиційну монету «30 років Незалежності України».
Крім того, в обіг було введено дві пам’ятні банкноти номіналами 100 та 500 гривень, присвячені 30-річчю незалежності України.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 1
![](/public/images/user_no_foto.png?1722544284)
Рауль
Показати IP
13 Вересня 2021 15:27
Нумизматические монеты- способ борьбы с инфляцией. Нумизматы растащат эти монеты в коллекции.
У Венеції запровадили нові обмеження для туристів
Сьогодні 23:18
Сьогодні 23:18
Тричі вдарив по голові молотком: волинянину повідомили про підозру в замаху на вбивство
Сьогодні 23:00
Сьогодні 23:00
«Херсонський кавун» отримав статус бренду в Україні
Сьогодні 22:39
Сьогодні 22:39
Патрульний з Волині отримав нагороду «Золотий хрест»
Сьогодні 22:21
Сьогодні 22:21
Генштаб розглядає добровільний призов без участі ТЦК
Сьогодні 22:02
Сьогодні 22:02
У Луцьку судитимуть чотирьох зрадників та колаборантів
Сьогодні 21:40
Сьогодні 21:40
Волинські аграрії зібрали весь урожай гороху та ріпаку
Сьогодні 21:21
Сьогодні 21:21
Збувала заборонені ліки: волинянку судять за наркозлочини
Сьогодні 20:20
Сьогодні 20:20
Помітив рибалка: у Луцьку зі Стиру дістали потопельника
Сьогодні 20:02
Сьогодні 20:02
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.