USD 41.30 41.80
  • USD 41.30 41.80
  • EUR 41.30 41.80
  • PLN 10.40 10.65

Назвали країни-рекордсмени по оновленню даних українцями у застосунку «Резерв+»

22 Травня 2024 10:36
Польща та Німеччина наступні після України за кількістю оновлень даних військовозобов’язаними українцями у застосунку «Резерв+».

Про це повідомили у Міністерстві оборони України.

За даними відомства, наразі зареєстровано понад 1 000 000 успішних авторизацій в застосунку через «Резерв+» та 700 000 успішних оновлень даних онлайн – це в десятки разів більше, ніж в ЦНАП та ТЦК разом взятих.

Читати ще: Направлення на ВЛК надсилатимуть через застосунок «Резерв+», – Міноборони

«Топ-3 маркети за кількістю оновлень після України: Польща – 1 727, Німеччина – 1 369, Канада – 443», – повідомляється у офіційному Telegram-каналі міністерства.

18 травня в Україні набрав чинності Закон про мобілізацію, згідно з яким військовозобов’язані мають протягом 60 днів оновити свої облікові дані. Зробити це можна у Територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки, Центрі надання адміністративних послуг або в електронному кабінеті за допомогою програми «Резерв+».

Речник Міноборони Дмитро Лазуткін вчора повідомив, що вже близько 260 тисяч українців оновили дані через мобільний застосунок. За його словами, це у 80 разів більше оновлень, ніж через ЦНАП.

Читати ще: Скільки військовозобов'язаних вже оновили дані в луцькому ЦНАПі

Заступниця міністра оборони з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Катерина Черногоренко вчора зауважила, що «Резерв+» ще не у всіх країнах доступний.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus