Назавжди додому: сьогодні Ратнівщина зустріне Героя на щиті Петра Літвинця
![](/resize/450x336/r/files/news/2023/07-12/364604/358709159_2905296022934209_5086776597145401520_n.jpg)
Сьогодні на Ратнівщину прибуде жалобний кортеж із тілом захисника, військовослужбовця військової частини А4712, жителя села Велимче Петра Літвинця.
Про це повідомила голова Велимченської громади Анастасія Павлович.
«Гідно зустрічаємо 12 липня пообіді (час будемо уточнювати) при в'їзді у село Велимче з боку села Теклине. Живим коридором Слави проводимо загиблого Героя до рідного порога. Чин похорону 13 липня в Покровській церкві села Велимче. По завершенні – хресна хода на кладовище, чин поховання на кладовищі села Велимче, урочище Плав.
Звертаюся до кожного і прошу відкласти всі нагальні справи та з честю зустріти нашого Героя в рідному селі... То наша остання данина Петру. Просимо встелити дорогу до рідного порогу живими квітами! Прохання з собою мати свічки, лампадки, прапори», – йдеться у повідомленні.
Інформаційне агентство Волинські Новини висловлює щирі співчуття рідним. Вічна пам’ять і шана Герою!
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомила голова Велимченської громади Анастасія Павлович.
«Гідно зустрічаємо 12 липня пообіді (час будемо уточнювати) при в'їзді у село Велимче з боку села Теклине. Живим коридором Слави проводимо загиблого Героя до рідного порога. Чин похорону 13 липня в Покровській церкві села Велимче. По завершенні – хресна хода на кладовище, чин поховання на кладовищі села Велимче, урочище Плав.
Звертаюся до кожного і прошу відкласти всі нагальні справи та з честю зустріти нашого Героя в рідному селі... То наша остання данина Петру. Просимо встелити дорогу до рідного порогу живими квітами! Прохання з собою мати свічки, лампадки, прапори», – йдеться у повідомленні.
Інформаційне агентство Волинські Новини висловлює щирі співчуття рідним. Вічна пам’ять і шана Герою!
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Честь і слава загиблим воїнам: ковельчани віддали останню шану Герою Віталію Кухарчуку
Сьогодні 18:47
Сьогодні 18:47
«90% мам налаштовані на грудне годування», – педіатри Волинського обласного перинатального центру
Сьогодні 18:09
Сьогодні 18:09
До 31 року не дожив день: в останню земну дорогу провели волинського Героя Василя Форманюка
Сьогодні 17:33
Сьогодні 17:33
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.