Найкраща прикраса – створена своїми руками: у луцькій книгарні відбувся традиційний майстер-клас. Фоторепортаж
![](/resize/450x300/r/files/news/2019/12-07/282059/01w.jpg)
У луцькій книгарні діти та дорослі вчилися створювати новорічну підвіску, яка стане оригінальною оздобою ялинки або інтер’єру оселі.
Перед початком майстер-класу, його ведуча – художниця Ірина Сардак-Бондарук роздала усім учасникам картонні заготовки та відрізки мотузки (у цьому випадку – чітко відміряної довжини у 5 м.).Майстриня показала, як зробити петлю, за яку буде кріпитися прикраса. Вільний кінець мотузки необхідно щільно намотати на змащену клеєм картонну основу. Ця робота вимагає зосередженості та неквапливості, підкреслила Ірина Сардак-Бондарук.Коли заготовка буде повністю обмотана, кінець мотузки потрібно зафіксувати біндером. Доки вироби підсихали, діти та дорослі взялися до фарбування оздоб акрилом. Ними стали духмяні вільхові шишечки та гілочки штучної ялини. До речі, прикрасами може бути будь-що – усе залежить від фантазії автора.Під пензликом, шишечки наче вкрилися памороззю. Тоді, за допомогою гарячого клею, усю «конструкцію» прикріпили до основи. Залишилося додати останній штрих – золотавий бант і новорічна прикраса готова.Фото Олександр Дурманенко.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Перед початком майстер-класу, його ведуча – художниця Ірина Сардак-Бондарук роздала усім учасникам картонні заготовки та відрізки мотузки (у цьому випадку – чітко відміряної довжини у 5 м.).Майстриня показала, як зробити петлю, за яку буде кріпитися прикраса. Вільний кінець мотузки необхідно щільно намотати на змащену клеєм картонну основу. Ця робота вимагає зосередженості та неквапливості, підкреслила Ірина Сардак-Бондарук.Коли заготовка буде повністю обмотана, кінець мотузки потрібно зафіксувати біндером. Доки вироби підсихали, діти та дорослі взялися до фарбування оздоб акрилом. Ними стали духмяні вільхові шишечки та гілочки штучної ялини. До речі, прикрасами може бути будь-що – усе залежить від фантазії автора.Під пензликом, шишечки наче вкрилися памороззю. Тоді, за допомогою гарячого клею, усю «конструкцію» прикріпили до основи. Залишилося додати останній штрих – золотавий бант і новорічна прикраса готова.Фото Олександр Дурманенко.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Місто на Волині продає кілька земельних ділянок. Де і за скільки
9 Серпня 2024 23:42
![](/public/images/logo.png)
9 Серпня 2024 23:42
У Бразилії розбився літак, на борту якого перебувало 62 особи
9 Серпня 2024 23:22
9 Серпня 2024 23:22
Український фільм жахів «Морена» отримав головну премію від Tokyo Horror Film Festival
9 Серпня 2024 23:03
9 Серпня 2024 23:03
Землю та будівлі луцького автозаводу продають за 240 млн. Фото
9 Серпня 2024 22:44
![](/public/images/logo.png)
9 Серпня 2024 22:44
Лучанка передала Музею волинської ікони старовинні пам’ятки, які отримала у спадок
9 Серпня 2024 22:25
9 Серпня 2024 22:25
Литва передасть Україні новий пакет допомоги з ППО та БТРами
9 Серпня 2024 22:06
9 Серпня 2024 22:06
На українських банкнотах з’явиться гасло «Слава Україні! Героям слава!»
9 Серпня 2024 21:47
9 Серпня 2024 21:47
За плетіння сіток – 12 тисяч гривень: у Луцьку запрошують на офіційну роботу
9 Серпня 2024 21:28
![](/public/images/logo.png)
9 Серпня 2024 21:28
Удар по аеродрому «Липецьк»: з'явилися супутникові знімки наслідків
9 Серпня 2024 21:09
9 Серпня 2024 21:09
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.