Наїхав на перешкоду та зіткнувся з іншою вантажівкою: на Волині нетверезий далекобійник скоїв ДТП
![](/resize/450x337/r/files/news/2023/05-05/360635/photo_2023-05-05_12-47-34 (2).jpg)
Учора близько 23:30 ковельські патрульні отримали повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду на автодорозі М-07 Київ – Ковель – Ягодин. Коли поліцейські прибули на місце події, то виявили автопригоду за участю двох вантажних автомобілів.
Про це інформують у патрульній поліції Волині.
Інспектори з’ясували, що водій вантажівки DAF був неуважний, не вибрав безпечну швидкість, не врахував дорожню обстановку та наїхав на бетонну перешкоду, встановлену для звуження проїзної частини і примусового зниження швидкості на блокпосту. Після цього керманич допустив зіткнення з вантажівкою Skania.
Під час спілкування у винуватця автопригоди патрульні виявили ознаки алкогольного сп’яніння. Чоловік пройшов огляд на приладі Drager на місці події. Результат становив 1,4 проміле.На керманича поліцейські склали протоколи за ч. 1 ст. 130 та ст. 124 КУпАП.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це інформують у патрульній поліції Волині.
Інспектори з’ясували, що водій вантажівки DAF був неуважний, не вибрав безпечну швидкість, не врахував дорожню обстановку та наїхав на бетонну перешкоду, встановлену для звуження проїзної частини і примусового зниження швидкості на блокпосту. Після цього керманич допустив зіткнення з вантажівкою Skania.
Під час спілкування у винуватця автопригоди патрульні виявили ознаки алкогольного сп’яніння. Чоловік пройшов огляд на приладі Drager на місці події. Результат становив 1,4 проміле.На керманича поліцейські склали протоколи за ч. 1 ст. 130 та ст. 124 КУпАП.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
У селі біля Луцька через замикання в акумуляторі шурупокрута ледь не згоріла господарська будівля
Сьогодні 10:22
Сьогодні 10:22
Рожищенська громада попрощалася з Героєм Ігорем Боцьком
Сьогодні 09:49
Сьогодні 09:49
На Закарпатті собака вівчарів покусав туристку з Волині
Сьогодні 09:32
Сьогодні 09:32
У Луцькому районі горіло пшеничне поле
Сьогодні 09:16
Сьогодні 09:16
Волинське лісництво – переможець конкурсу «Лідери змін»
Сьогодні 09:00
Сьогодні 09:00
Уночі ЗСУ збили сім «Шахедів» та ракету, за добу знешкодили 1220 окупантів: зведення Генштабу
Сьогодні 08:43
Сьогодні 08:43
Майже 80 тисяч переселенців знайшли прихисток на Волині
Сьогодні 08:09
Сьогодні 08:09
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.