Навіть небо плакало: Волинь попрощалась з Героєм Юрієм Шліхтою
![](/resize/450x299/r/files/news/2022/04-09/336530/278148871_289666846679140_6169287378971452730_n.jpg)
У Володимирі попрощались із 47-річним Юрієм Шліхтою, якого учора зустріли волиняни, стоячи навколішки.
Про це повідомляють на сторінці Володимир-Волинської міської територіальної громади.
Відспівали загиблого військовослужбовця 9 квітня у храмі Віри, Надії, Любові та матері їх Софії.
«Навколо труни, яка потопала у живих квітах та сльозах рідних, зібрались сотні людей – родина, побратими, духовенство, представники влади, друзі, колеги та жителі громади, які прийшли розділити біль втрати іще одного нашого земляка.
Ніхто не міг стримати сліз, коли після заупокійної літургії слово узяла одна з доньок Юрія Шліхти, яка розповіла кілька теплих спогадів про батька, подякувала усім, хто прийшов вшанувати його пам’ять, та зазначила, що має надію, що його смерть не була даремною, а Україна скоро переможе у війні з російським окупантом.
У Юрія Шліхти, якого хтось знав як спортсмена, а хтось як вчителя, шахтаря, депутата сільради чи військовослужбовця, залишилась дружина, двоє доньок та маленька онука. Двоє рідних братів та зять полеглого Героя нині також на фронті, обороняють нашу незалежність.
Поховали загиблого з усіма військовими почестями на кладовищі у його рідному селі Новосілки», – йдеться у дописі.
Інформаційне агентство Волинські Новини висловлює щирі співчуття рідним загиблого.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомляють на сторінці Володимир-Волинської міської територіальної громади.
Відспівали загиблого військовослужбовця 9 квітня у храмі Віри, Надії, Любові та матері їх Софії.
«Навколо труни, яка потопала у живих квітах та сльозах рідних, зібрались сотні людей – родина, побратими, духовенство, представники влади, друзі, колеги та жителі громади, які прийшли розділити біль втрати іще одного нашого земляка.
Ніхто не міг стримати сліз, коли після заупокійної літургії слово узяла одна з доньок Юрія Шліхти, яка розповіла кілька теплих спогадів про батька, подякувала усім, хто прийшов вшанувати його пам’ять, та зазначила, що має надію, що його смерть не була даремною, а Україна скоро переможе у війні з російським окупантом.
У Юрія Шліхти, якого хтось знав як спортсмена, а хтось як вчителя, шахтаря, депутата сільради чи військовослужбовця, залишилась дружина, двоє доньок та маленька онука. Двоє рідних братів та зять полеглого Героя нині також на фронті, обороняють нашу незалежність.
Поховали загиблого з усіма військовими почестями на кладовищі у його рідному селі Новосілки», – йдеться у дописі.
Інформаційне агентство Волинські Новини висловлює щирі співчуття рідним загиблого.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
У Луцьку попрощалися з Героєм Михайлом Кузьмою
Сьогодні 15:19
Сьогодні 15:19
Ковельська громада віддала останню шану Герою Юрію Семенюку
Сьогодні 14:46
Сьогодні 14:46
Знову пішов з дому: на Волині розшукують пенсіонера
Сьогодні 14:30
Сьогодні 14:30
У Волинській обласній дитячій лікарні до кінця року з’явиться нове сучасне відділення
Сьогодні 14:13
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 14:13
Не відчинив двері в укриття під час тривоги: охоронець столичної поліклініки отримав 4 роки тюрми
Сьогодні 13:56
Сьогодні 13:56
У Луцьку Volkswagen на переході збив 22-річну жінку
Сьогодні 13:23
Сьогодні 13:23
У ніч на 31 липня пункти пропуску працюватимуть із перебоями
Сьогодні 13:07
Сьогодні 13:07
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.