Навіки 33: в останню путь провели волинського захисника Дмитра Парфелюка
19 листопада у храмі Покрови Пресвятої Богородиці с. Нуйно було відслужено чин відспівування та поховання загиблого захисника України Парфелюка Дмитра Федоровича.
Про це повідомили у храмі Благовіщення Пресвятої Богородиці села Раків Ліс Камінь-Каширського деканату Волинської єпархії ПЦУ.
Житель села Нуйно Дмитро Парфелюк 1990 року народження загинув під час виконання бойового завдання у населеному пункті Першотравневе Харківської області.
Бійця поховали на кладовищі у рідному селі.
"Воїн мужньо боровся за істинну незалежність нашої неньки України, за її свободу, життя та територіальну цілісність. Дуже сумно, коли гинуть українці, особливо з нашого Камінь-Каширського району. Ми будемо пам'ятати кожного Українського Героя, який здобував перемогу, проганяв російського агресора геть з нашої держави і поклав життя заради кожного українця. Багато наших полеглих захисників не дочекалися майбутнього миру та перемоги. Молимось за упокій його душі. Щирі співчуття рідним, близьким і друзям! Царство Небесне загиблому! Вічний спокій!" – йдеться в повідомленні.
Інформаційне агентство Волинські Новини висловлює щирі співчуття рідним Захисника. Вічна шана, честь і слава!
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомили у храмі Благовіщення Пресвятої Богородиці села Раків Ліс Камінь-Каширського деканату Волинської єпархії ПЦУ.
Житель села Нуйно Дмитро Парфелюк 1990 року народження загинув під час виконання бойового завдання у населеному пункті Першотравневе Харківської області.
Бійця поховали на кладовищі у рідному селі.
"Воїн мужньо боровся за істинну незалежність нашої неньки України, за її свободу, життя та територіальну цілісність. Дуже сумно, коли гинуть українці, особливо з нашого Камінь-Каширського району. Ми будемо пам'ятати кожного Українського Героя, який здобував перемогу, проганяв російського агресора геть з нашої держави і поклав життя заради кожного українця. Багато наших полеглих захисників не дочекалися майбутнього миру та перемоги. Молимось за упокій його душі. Щирі співчуття рідним, близьким і друзям! Царство Небесне загиблому! Вічний спокій!" – йдеться в повідомленні.
Інформаційне агентство Волинські Новини висловлює щирі співчуття рідним Захисника. Вічна шана, честь і слава!
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Можна сплутати з хворобою Альцгеймера: вчені виявили новий тип вікової втрати пам’яті
Сьогодні 00:31
Сьогодні 00:31
В Ізраїлі дитина знайшла 1800-річну каблучку з гравіюванням
Сьогодні 00:18
Сьогодні 00:18
Ірина Фаріон померла у лікарні після замаху
19 Липня 2024 23:46
19 Липня 2024 23:46
Державний орієнтир: на Волині думають над реалізацією ветеранської політики
19 Липня 2024 23:27
19 Липня 2024 23:27
У Фаріон стріляли у Львові: всі подробиці замаху на діячку
19 Липня 2024 23:08
19 Липня 2024 23:08
На Волині затримали росіянина, який проживав в Україні нелегально. Далі – примусове видворення
19 Липня 2024 22:49
19 Липня 2024 22:49
Репер-військовий з Волині став співавтором нового треку від «Фронтової студії»
19 Липня 2024 22:30
19 Липня 2024 22:30
Графік вимкнення електроенергії на Волині 20 липня
19 Липня 2024 22:11
19 Липня 2024 22:11
На Харківщині загинув Герой з Волині Віктор Бойчук
19 Липня 2024 21:52
19 Липня 2024 21:52
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.