Навіки 21-річний: на Волині провели в останню путь Героя Дениса Задерея
![](/resize/450x283/r/files/news/2023/06-15/363056/66679aa86e1f64884010f8225f2d2520.jpg)
У селі Прип’ять Шацької громади попрощалися з загиблим воїном – лейтенантом Денисом Задереєм.
Про це повідомили в Шацькій селищній раді.
З 7 червня 2023 року воїн вважався зниклим безвісти. На жаль, підтвердилося найстрашніше – 21-річний військовослужбовець загинув, прийнявши останній бій на Донеччині.
Герой виховувався в прийомній сім'ї. Він з дитинства мріяв стати військовослужбовцем. Після навчання у Прип’ятській школі здобував освіту в Одеському військово-морському ліцеї, згодом – в Одеській військовій академії (спеціалізація «Морська піхота»).У 17-річному віці підписав контракт на військову службу. Був командиром взводу, потім – десантно-штурмової роти. Разом з побратимами проходив навчання в Республіці Польща, де вдосконалював практичні навички та вміння для захисту своєї держави.З початку повномасштабного вторгнення неодноразово ніс службу в найгарячіших точках фронту. Незважаючи на важку травму ноги й тривале лікування, Денис Задерей завжди був зі своїми хлопцями, там, де він був найбільше потрібним, де вирішувалася доля його країни.
У Дениса залишилися сім’я і кохана дівчина, якій він хотів освідчитися, але не встиг…14 червня мешканці Шацької громади на колінах зустріли свого Героя, встеливши квітами його останню дорогу додому. Цього ж дня рідні, друзі, знайомі, побратими попрощалися з захисником.У Свято-Дмитрівському храмі села Прип’ять з участю духовенства Шацького благочиння відбувся чин відспівування. Поховали Дениса Задерея з військовими почестями на кладовищі села Прип'ять.
Інформаційне агентство Волинські Новини висловлює щирі співчуття родині. Вічна і світла пам’ять Герою!
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомили в Шацькій селищній раді.
З 7 червня 2023 року воїн вважався зниклим безвісти. На жаль, підтвердилося найстрашніше – 21-річний військовослужбовець загинув, прийнявши останній бій на Донеччині.
Герой виховувався в прийомній сім'ї. Він з дитинства мріяв стати військовослужбовцем. Після навчання у Прип’ятській школі здобував освіту в Одеському військово-морському ліцеї, згодом – в Одеській військовій академії (спеціалізація «Морська піхота»).У 17-річному віці підписав контракт на військову службу. Був командиром взводу, потім – десантно-штурмової роти. Разом з побратимами проходив навчання в Республіці Польща, де вдосконалював практичні навички та вміння для захисту своєї держави.З початку повномасштабного вторгнення неодноразово ніс службу в найгарячіших точках фронту. Незважаючи на важку травму ноги й тривале лікування, Денис Задерей завжди був зі своїми хлопцями, там, де він був найбільше потрібним, де вирішувалася доля його країни.
У Дениса залишилися сім’я і кохана дівчина, якій він хотів освідчитися, але не встиг…14 червня мешканці Шацької громади на колінах зустріли свого Героя, встеливши квітами його останню дорогу додому. Цього ж дня рідні, друзі, знайомі, побратими попрощалися з захисником.У Свято-Дмитрівському храмі села Прип’ять з участю духовенства Шацького благочиння відбувся чин відспівування. Поховали Дениса Задерея з військовими почестями на кладовищі села Прип'ять.
Інформаційне агентство Волинські Новини висловлює щирі співчуття родині. Вічна і світла пам’ять Герою!
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Три місяці нерестової заборони на Волині: шкоди – майже на 800 тисяч, штрафів – на 9 тисяч
Сьогодні 08:12
Сьогодні 08:12
75% українців хочуть закриті кордони з Росією
Сьогодні 07:44
Сьогодні 07:44
Хотів отримати інвалідність: волинський ексчиновник роками судиться через підроблений документ
Сьогодні 06:48
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 06:48
19 липня: свята, події, факти. День тренера та перша у світі операція з пересадки язика![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
Провела в лікарні понад тисячу ночей: у Канаді померла 10-річна зірка TikTok
18 Липня 2024 23:43
18 Липня 2024 23:43
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.