Науковці Лесиного вишу побували у Сарнах: про що домовились
![](/resize/450x300/r/files/news/2023/11-28/372893/a9.jpg)
Делегація Волинського національного університету імені Лесі Українки побувала у місті Сарни Рівненської області. Робочий візит відбувся 27 листопада.
Про це повідомляє пресслужба вишу.
Лесині люди на чолі з Анатолієм Цьосем провели низку конструктивних зустрічей, підписавши угоди та окресливши їх імплементацію. Зокрема, Університет Лесі Українки уклав меморандум про співпрацю з Сарненською міською радою. Документ підписали міський голова Руслан Серпенінов та ректор Анатолій Цьось.Читати ще: Делегація луцького вишу із робочим візитом відвідала Рівненщину
Науковців університету залучатимуть до розробки спільних проєктів, університет та міська рада спільно працюватимуть над впровадженням розробок у економіку та гуманітарну сферу, організацією заходів. Окрім цього, Лесиних людей залучатимуть до вивчення громадської думки шляхом соціальних опитувань. Міська рада сприятиме і налагодженню контактів студентів та випускників Університету Лесі Українки з потенційними роботодавцями.Ректор Анатолій Цьось подякував Руслану Серпенінову за зустріч та конструктивну розмову, відзначивши важливість співпраці ЗВО із органами місцевого самоврядування. Після цього делегація університету відвідала низку місцевих закладів освіти.Читати ще: ВНУ співпрацюватиме з Рівненською медичною академією
Лесині люди зустрілися із педагогами та учнями. За підсумками зустрічей досягнено домовленостей щодо співпраці.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомляє пресслужба вишу.
Лесині люди на чолі з Анатолієм Цьосем провели низку конструктивних зустрічей, підписавши угоди та окресливши їх імплементацію. Зокрема, Університет Лесі Українки уклав меморандум про співпрацю з Сарненською міською радою. Документ підписали міський голова Руслан Серпенінов та ректор Анатолій Цьось.Читати ще: Делегація луцького вишу із робочим візитом відвідала Рівненщину
Науковців університету залучатимуть до розробки спільних проєктів, університет та міська рада спільно працюватимуть над впровадженням розробок у економіку та гуманітарну сферу, організацією заходів. Окрім цього, Лесиних людей залучатимуть до вивчення громадської думки шляхом соціальних опитувань. Міська рада сприятиме і налагодженню контактів студентів та випускників Університету Лесі Українки з потенційними роботодавцями.Ректор Анатолій Цьось подякував Руслану Серпенінову за зустріч та конструктивну розмову, відзначивши важливість співпраці ЗВО із органами місцевого самоврядування. Після цього делегація університету відвідала низку місцевих закладів освіти.Читати ще: ВНУ співпрацюватиме з Рівненською медичною академією
Лесині люди зустрілися із педагогами та учнями. За підсумками зустрічей досягнено домовленостей щодо співпраці.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Ірина Фаріон померла у лікарні після замаху
19 Липня 2024 23:46
19 Липня 2024 23:46
Державний орієнтир: на Волині думають над реалізацією ветеранської політики
19 Липня 2024 23:27
19 Липня 2024 23:27
У Фаріон стріляли у Львові: всі подробиці замаху на діячку
19 Липня 2024 23:08
19 Липня 2024 23:08
На Волині затримали росіянина, який проживав в Україні нелегально. Далі – примусове видворення
19 Липня 2024 22:49
19 Липня 2024 22:49
Репер-військовий з Волині став співавтором нового треку від «Фронтової студії»
19 Липня 2024 22:30
19 Липня 2024 22:30
Графік вимкнення електроенергії на Волині 20 липня
19 Липня 2024 22:11
19 Липня 2024 22:11
На Харківщині загинув Герой з Волині Віктор Бойчук
19 Липня 2024 21:52
19 Липня 2024 21:52
Україна і Британія підписали кредитну угоду на 2 млрд фунтів стерлінгів, які підуть на оборонні потреби
19 Липня 2024 21:33
19 Липня 2024 21:33
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.