USD 42.20 42.57
  • USD 42.20 42.57
  • EUR 42.50 42.65
  • PLN 10.22 10.37

НАТО затвердить нову військову стратегію через ядерну загрозу з боку Росії

25 Травня 2019 13:38
НАТО вперше за кілька останніх десятиліть змінює свою військову стратегію.

Про це генеральний секретар Північноатлантичного альянсу Єнс Столтенберг заявив в інтерв’ю німецькому тижневику Welt am Sonntag, повідомляє УНІАН.

Він пояснив цей крок необхідністю реагувати на «ядерну загрозу», що зростає, з боку Росії.

«Наші військові експерти на цьому тижні ухвалили нову військову стратегію для альянсу», – сказав Столтенберг.

За його словами, від 2014 року склалися «нові обставини в сфері безпеки», виникли нові виклики на сході й на півдні Європи. «Йдеться про те, щоб і надалі повною мірою демонструвати обороноздатність і мати можливість забезпечувати стабільність. Це почасти вимагає нових військових концепцій», – пояснив генсек НАТО.

Він підкреслив, що сила альянсу полягає саме в тому, щоб «бути спроможним змінитися за необхідності».

Генеральний секретар НАТО нагадав, що у 2014 році країни-учасниці організації домовилися збільшити свої витрати на оборону майже до 2% від ВВП. Це не штучно придумані цифри, вони «показують потреби, пов’язані з військовою обороноздатністю» альянсу, додав Столтенберг, зазначивши, що мета полягає аж ніяк не в тому, щоб піти назустріч вимогам президента США Дональда Трампа.

Він привітав готовність Німеччини цього року наростити відповідні показники до 1,35% від ВВП і висловив сподівання на те, що надалі вони будуть ще збільшені.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу

Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus