USD 41.30 41.80
  • USD 41.30 41.80
  • EUR 41.30 41.80
  • PLN 10.40 10.65

НАТО не відправлятиме війська до України у разі вторгнення Росії

30 Січня 2022 20:07
НАТО не планує направляти військових до України у випадку російського вторгнення.

Про це заявив генеральний секретар Альянсу Єнс Столтенберг в інтерв’ю ВВС, пише УНІАН.

Він закликав до «збалансованого підходу» щодо зростання напруженості навколо України, зазначивши, що Альянс не планує розгортати війська в країні.

За словами Столтенберга, Альянс допомагає Україні протистояти російській агресії, модернізуючи системи оборони, а країни-члени НАТО надають оборонне озброєння, наприклад, як передача Британією новітніх протитанкових ракетних комплексів.

«Ми робимо багато речей, щоб допомогти Україні, щоб посилити її можливості для захисту. Але Україна не є членом НАТО, тож стовідсотково, що правило про колективну оборону при нападі на країну-члена Альянсу розповсюджується лише на держави, що входять в НАТО, а не ті, що є близькими партнерами блоку», – зазначив Столтенберг.

Він вкотре підкреслив, що НАТО фокусується на підтримці України й допомозі в реалізації права на самооборону. Також Альянс надсилає сигнали Росії, що у випадку застосування збройної агресії проти України щодо Москви будуть застосовані санкції.

Генсек НАТО підкреслив, що ситуація становить «реальну небезпеку» і зазначив, що країни повинні «продовжити працювати над політичним вирішенням».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 32
Ботокс бункерний Показати IP 30 Січня 2022 20:14
Це й так зрозуміло. Відправка військ ГАТО до країни не члена НАТО заборонена статутом того ж НАТО. ТОМУ ЗРАДА ВІДМІНЯЄТЬСЯ.
Анонім до Ботокс бункерний Показати IP 30 Січня 2022 21:12
То нова мантра від арахнідії і зе, що то США І НАТО у всьому винні. Ну, ну...
Сергей до Анонім Показати IP 31 Січня 2022 08:25
кошка родила котят - это путин виноват
Анонім до Сергей Показати IP 31 Січня 2022 11:42
То шо він пі*офіл тобуло відомо, а то шо з "кошками" ...
1 до Анонім Показати IP 31 Січня 2022 14:07
Поражаюсь людской фантазии. Это качество - вполне нормальная национальная черта.
Хм Показати IP 30 Січня 2022 20:35
За тиждень ви вже кілька разів це писали.... Може досить нагнітати людям їх психику... Не всі адекватні і не всі зрозуміють що США і ЄС нагнітають в своїх інтересах обстановку. Їм всім на Україну пофіг. "" Свої справи рішають "" А Україна за всіх відбувається
Пу, в останню путь до Хм Показати IP 30 Січня 2022 21:07
Да, да, да. То не ботоксна криса нагнала військ до кордонів України, то не ботоксна криса пробувала шантажувати Укиаїну і Світ війною... а то виходить що США І ЄС нагнітають. Он воно як тролики, дякуємо лубянці за роз'яснення. Спасіба таварісчі!!!
Ой Показати IP 30 Січня 2022 20:40
Хто б сумнівався.....
Пу, в останню путь до Ой Показати IP 30 Січня 2022 21:18
Якщо ви замітили, то зе звинувачував на останній пресконференції у всіх бідах Байдена, але ні разу пуйлана. зе підставляє Україну під удар, СВІТ від України відвернеться. зе тупо зливає Україну.
Дід Василь Показати IP 30 Січня 2022 20:49
Ви щогодини про це маєте говорити?
дідо Показати IP 30 Січня 2022 20:51
ще не вечір...НАТО вступится за Україну, бо ця війна є загрозою для країн НАТО.
Гнилий ботокс до дідо Показати IP 30 Січня 2022 21:11
НАТО тільки пальцем пошевелило, і пиня з піджатим хвостом поскавулів від України. Їм хватить економічних важелів, щоб вернути рфію в кам'яний вік. ДЯКУЙТЕ, ЩО СЕРЙОЗНІ ДЯДІ ДОЗВОЛИЛИ ПИНІ ЗБЕРЕГТИ ЛИЦЕ!
Дідо до Гнилий ботокс Показати IP 30 Січня 2022 21:56
то я так зрозумів що Путін злякався і не напав? Ги. Важко жити серед валянків.
Гнилий ботокс до Дідо Показати IP 30 Січня 2022 22:18
Він обіс*ався і не напав. Бо не розраховував на таку реакцію. Послали його в сексуальну подорож і Байден, і США, і НАТО і Столтенберг. Хахаха, гигикай далі лапоть.
3 до Дідо Показати IP 31 Січня 2022 08:27
а варианта только два: или напал бы, или.....от падлюка, раз не напав, значит злякався ) ) )
бабо до дідо Показати IP 30 Січня 2022 21:21
А поки криза і завал економіки чомусь лише в Україні!
Всратий актябрьонок до бабо Показати IP 30 Січня 2022 22:19
О, і зе це саме на пресконференції казав... дивно, правда що ботоферма тиражирує цей же брєд найвеличнішого!?
витрися до Всратий актябрьонок Показати IP 31 Січня 2022 07:25
Ну я бачу ти готовий всім вилизувати, а своїх лайном і побільше… прапор тобі у руки і транспарант на шию. З такими одноклітинними поруч і не дивно, що ми так живемо :(
Всратий актябьонок до витрися Показати IP 31 Січня 2022 13:08
Поясни свої слова, якщо зможеш.
Анонім до бабо Показати IP 30 Січня 2022 22:22
Ой ні, бабо і Дідо. В нас завал в економіці стався синхронно з приходом у владу зе і зелені. Синхронно.
Всезнайко до Анонім Показати IP 31 Січня 2022 03:39
Та ні. Весь спад почався зі святого майдану.
АноніМУМУ до Анонім Показати IP 31 Січня 2022 08:41
Да ти шо? А ну-но подивись на курс долара і коли він так скакнув і на вівід з України цінних паперів і капіталу західними фірмами, інвесторами...! Кого ти тут "лікуєш"? Може такі як ти і повірять, а ті хто аналізують і розбираються у ситуації - розуміють, що і до чого!
Анонім до АноніМУМУ Показати IP 31 Січня 2022 09:20
Після Майдану економіка стабільно росла, і це в країні у якій йшли активні бойові дії. Стабільно росла. А з приходом зелені стабільно ппдає. Ще питання є, телепню?
своя попа дорогша Показати IP 30 Січня 2022 21:54
Зрада?
Пу, в останню путь до своя попа дорогша Показати IP 30 Січня 2022 22:21
Ніяка не зрада, так було завжди і всі це знали. Просто зе хоче налаштувати Україну негативно до вступу в НАТО, тут все ясно. І от тут якраз і зрада.
ПОдумати до Пу, в останню путь Показати IP 31 Січня 2022 08:38
НАТО не вводить і самі про це заявляють, а винний ЗЕ? Ви що там курите?! :)
пу, в останню путь до ПОдумати Показати IP 31 Січня 2022 12:33
То щось у вас з логікою і зі сприйняттям подій не складається. Все питання в тому, що зе налаштовує, хоче налаштувати українців проти вступу до НАТО, і одночасно налаштовує проти України всіх основних союзників. Тому все просто,- зе зливає Україну в "обійми пуйлана". Ось в цьому і винен!
НАТА Показати IP 30 Січня 2022 22:47
Столтенберга на Миротворець швидко! :)
О! до НАТА Показати IP 30 Січня 2022 23:14
А тебе в дурку!
Аут до О! Показати IP 31 Січня 2022 12:34
Так воно(НАТА) з дурки і пише.
Гнилим рогулям Показати IP 31 Січня 2022 08:07
в вашей голове наступила решительная и бесповоротная славаукраине)))
ботоксШМЯК до Гнилим рогулям Показати IP 31 Січня 2022 12:36
Ахахаха, в тебе істерика ватан. НАТО і ЄС послало карлона в сексуальну подорож, послало разом з його красними лініями, "хотєлками" і ультиматумами. А пуйлон піджав хвіст і ... і нійуха зробити не може, нійуха! Ха ха ха...