Наталія Гуменюк стала заступницею начальника управління комунікацій ОК «Південь»
![](/resize/450x236/r/files/news/2024/06-05/383824/photo_2024-06-05_14-35-28.jpg)
Наталія Гуменюк отримала посаду заступника начальника управління комунікацій Оперативного командування «Південь». У квітні її звільнили від керівництва Центром стратегічних комунікацій Сил оборони півдня.
У коментарі «Детектору медіа» Гуменюк підтвердила інформацію про своє призначення, передає Бабель.
«Для мене це не нове призначення, але я не можу називати дат. Коли призначають офіцера на посаду – це закрита інформація. Я зараз перебуваю на посаді заступника начальника управління комунікацій Оперативного командування «Південь». До моїх повноважень входить усе, що стосується комунікацій», – заявила Гуменюк.
Вона зазначила, що між її теперішньою і минулою посадами є деяка різниця.
«Хоча б навіть у тому, що тепер це не Сили оборони, це трошки інше утворення, уже в межах компетенції ОК «Південь». Це управління створено в рамках реформи комунікації у Збройних силах загалом. Це доволі нова структура, але основне її покликання – покращення комунікацій з висновками, які було зроблено з початку повномасштабного вторгнення», – пояснила Гуменюк.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
У коментарі «Детектору медіа» Гуменюк підтвердила інформацію про своє призначення, передає Бабель.
«Для мене це не нове призначення, але я не можу називати дат. Коли призначають офіцера на посаду – це закрита інформація. Я зараз перебуваю на посаді заступника начальника управління комунікацій Оперативного командування «Південь». До моїх повноважень входить усе, що стосується комунікацій», – заявила Гуменюк.
Вона зазначила, що між її теперішньою і минулою посадами є деяка різниця.
«Хоча б навіть у тому, що тепер це не Сили оборони, це трошки інше утворення, уже в межах компетенції ОК «Південь». Це управління створено в рамках реформи комунікації у Збройних силах загалом. Це доволі нова структура, але основне її покликання – покращення комунікацій з висновками, які було зроблено з початку повномасштабного вторгнення», – пояснила Гуменюк.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 2
![](/public/images/user_no_foto.png?1721272702)
Маннергейм
Показати IP
5 Червня 2024 20:36
Такі посади у вас довго вакантними не бувають. На відміну від посад кулеметників,гранатометників та заряджаючих на САУ
![](/public/images/user_no_foto.png?1721272702)
777
Показати IP
5 Червня 2024 22:31
енерала уже присвоили?
18 липня: свята, події, факти. Всесвітній день слухання, у США цього дня жінкам офіційно дозволили кермувати авто![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
Потрібні роки: назвали, за скільки часу вдасться відновити найбільшу ГЕС України
17 Липня 2024 23:48
17 Липня 2024 23:48
На Волині державі хочуть повернути лісові землі вартістю понад 100 мільйонів
17 Липня 2024 23:30
17 Липня 2024 23:30
Українці готові менше витрачати гроші: індекс споживчих настроїв знизився
17 Липня 2024 23:11
17 Липня 2024 23:11
⚡️Наш Telegram-канал. Оперативні новини з Волині, України і світу⚡️
17 Липня 2024 23:09
![](/public/images/logo.png)
17 Липня 2024 23:09
Більшість українців не почуваються європейцями. Опитування
17 Липня 2024 22:53
17 Липня 2024 22:53
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.