Настав час ставати ще потужнішими: Волинську 100-ту бригаду тероборони реорганізують
![](/resize/450x300/r/files/news/2024/03-30/379924/photo_2024-03-30_08-43-53.jpg)
Волинську 100-ту окрему бригаду територіальної оборони за бойові успіхи реорганізовують у 100-ту окрему механізовану бригаду.
Про це повідомили у пресслужбі бригади.
«Волинська бригада тероборони пройшла більш ніж достойний бойовий шлях.
Вже у березні-квітні 2022 року один із наших батів – батальйон Луцького району – виконував завдання безпосередньо в зоні ведення бойових дій.
На початку березня 2023 року Луцький батальйон вирушив на Бахмутський напрямок. За місяць – на початку квітня 2023-го – управління бригади та інші чотири батальйони (Ковельський, Камінь-Каширський, Володимирський та батальйон Луцького району) приступили до виконання бойових завдань на Лиманському напрямку.
За понад рік перебування на сході України підрозділи 100 обр ТрО успішно виконували і виконують бойові завдання на Бахмутському, Куп’янському, Сіверському та Лиманському напрямках», – інформують у бригаді.
Читати ще: «Йди до своїх»: волинська бригада тероборони розпочала рекрутингову кампанію
Як наголошується, за цей час волинські тероборонівці не здали жодної позиції і не зробили жодного кроку назад.
На початку грудня 2022-го командиру 100 обр ТрО, полковнику Руслану Ткачуку було вручено Бойовий Прапор бригади, 28 липня 2023-го – почесну відзнаку до Бойового Прапора «За мужність та відвагу».
Відтак бойові успіхи бригади не могли лишитися непоміченими: командування Збройних сил України ухвалило безпрецедентне рішення про реорганізацію 100 ОБР ТрО в 100 ОМБР.
Читати ще: Волинську бригаду тероборони хочуть назвати на честь видатного князя
«Сотка» лишається «соткою» і продовжує впевнено крокувати до Перемоги – тепер уже в статусі 100 окремої механізованої бригади!» – наголошують військові.
Волинську 100-ту бригаду тероборони було засновано 27 червня 2018 року.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомили у пресслужбі бригади.
«Волинська бригада тероборони пройшла більш ніж достойний бойовий шлях.
Вже у березні-квітні 2022 року один із наших батів – батальйон Луцького району – виконував завдання безпосередньо в зоні ведення бойових дій.
На початку березня 2023 року Луцький батальйон вирушив на Бахмутський напрямок. За місяць – на початку квітня 2023-го – управління бригади та інші чотири батальйони (Ковельський, Камінь-Каширський, Володимирський та батальйон Луцького району) приступили до виконання бойових завдань на Лиманському напрямку.
За понад рік перебування на сході України підрозділи 100 обр ТрО успішно виконували і виконують бойові завдання на Бахмутському, Куп’янському, Сіверському та Лиманському напрямках», – інформують у бригаді.
Читати ще: «Йди до своїх»: волинська бригада тероборони розпочала рекрутингову кампанію
Як наголошується, за цей час волинські тероборонівці не здали жодної позиції і не зробили жодного кроку назад.
На початку грудня 2022-го командиру 100 обр ТрО, полковнику Руслану Ткачуку було вручено Бойовий Прапор бригади, 28 липня 2023-го – почесну відзнаку до Бойового Прапора «За мужність та відвагу».
Відтак бойові успіхи бригади не могли лишитися непоміченими: командування Збройних сил України ухвалило безпрецедентне рішення про реорганізацію 100 ОБР ТрО в 100 ОМБР.
Читати ще: Волинську бригаду тероборони хочуть назвати на честь видатного князя
«Сотка» лишається «соткою» і продовжує впевнено крокувати до Перемоги – тепер уже в статусі 100 окремої механізованої бригади!» – наголошують військові.
Волинську 100-ту бригаду тероборони було засновано 27 червня 2018 року.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 1
![](/public/images/user_no_foto.png?1721201403)
Золдат
Показати IP
30 Березня 2024 20:14
Вітаю так були частковою піхотою а тепер стали повністю
У волинському музеї з'явилася ікона з фольги
Сьогодні 10:21
Сьогодні 10:21
Поблизу Луцька трапилася ДТП, є постраждалі
Сьогодні 09:16
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 09:16
На війні загинув військовий з Волині Ярослав Руднік
Сьогодні 08:59
Сьогодні 08:59
На Камінь-Каширщині блискавка влучила в господарську будівлю
Сьогодні 08:42
Сьогодні 08:42
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.