Наслідки пилової бурі: на Чернігівщині намело «пустелю»
![](/resize/450x302/r/files/news/2020/04-18/290647/93874091_1599122460246306_4828766997145714688_o.jpg)
Пилова буря, яка 16 квітня пронеслася Чернігівщиною, стала причиною появи в Семенівському районі області справжньої пустелі.
Її фотографію розміщено у спільноті «Рідна Семенівщина» у Facebook.
«Семенівські пустелі», – так підписано знімок авторства місцевого жителя Михайла Вовка.Кореспонденту Укрінформу повідомили, що фотографію зроблено на дорозі з Семенівки в бік села Мхи під час учорашньої пилової бурі.У коментарях користувачі соцмережі сходяться на думці, що таке явище – наслідок бездумної господарської діяльності, в першу чергу, вирубування лісів та лісосмуг уздовж полів, випалювання сухої трави, розорювання луків і т.п.
Як повідомляло агентство, 16 квітня Чернігівщиною, Київщиною та Житомирщиною пронеслися пилові бурі. Хмари пилу накрили міста і села, на дорогах була знижена видимість. Унаслідок цього сталося кілька ДТП за участю 6-8 автомобілів, які наїхали один на одного.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Її фотографію розміщено у спільноті «Рідна Семенівщина» у Facebook.
«Семенівські пустелі», – так підписано знімок авторства місцевого жителя Михайла Вовка.Кореспонденту Укрінформу повідомили, що фотографію зроблено на дорозі з Семенівки в бік села Мхи під час учорашньої пилової бурі.У коментарях користувачі соцмережі сходяться на думці, що таке явище – наслідок бездумної господарської діяльності, в першу чергу, вирубування лісів та лісосмуг уздовж полів, випалювання сухої трави, розорювання луків і т.п.
Як повідомляло агентство, 16 квітня Чернігівщиною, Київщиною та Житомирщиною пронеслися пилові бурі. Хмари пилу накрили міста і села, на дорогах була знижена видимість. Унаслідок цього сталося кілька ДТП за участю 6-8 автомобілів, які наїхали один на одного.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Спіймали на хабарі: волинські чиновники переконують, що їх спровокував колишній правоохоронець
Сьогодні 19:17
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 19:17
Волинь зустріла восьмий евакуаційний потяг з Донеччини
Сьогодні 18:59
Сьогодні 18:59
На Харківщині загинув військовий з Луцька Юрій Кушнір
Сьогодні 18:05
Сьогодні 18:05
На Волині вночі спіймали водія вантажівки, в крові якого алкоголю було у 9 разів вище норми
Сьогодні 17:47
Сьогодні 17:47
Куди дешево полетіти на море з України?
Сьогодні 17:14
Сьогодні 17:14
Власників Telegram-каналів, які працюють в інтересах Росії, вносять до бази «Миротворець»
Сьогодні 16:57
Сьогодні 16:57
Бачили у Луцьку в квітні: розшукують 36-річного чоловіка
Сьогодні 16:24
Сьогодні 16:24
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.