Підкинуті наркотики або хабар: Сиротинська заявила, що проти неї готують провокацію
![](/resize/450x337/r/files/news/2020/02-24/287033/37932_380.jpg)
За вказівкою керівництва поліції Волині проти очільниці Департаменту муніципальної варти готується провокація. З її слів, їй спробують підкинути хабар або наркотичні речовини.
Про це Юлія Сиротинська заявила на своїй сторінці у фейсбуці.
«З різних джерел (ГУ НП у Волинській області, міста Луцька та СБУ) надійшла інформація про те, що за вказівкою вищого керівництва ГУ НП у Волинській області готується провокація проти мене як керівника та керівників відділів департаменту (дача хабара, спроба «знайти», підкинути наркотичні речовини, або будь-яка інша провокація) з метою дискредитації роботи муніципальної варти в Луцьку зокрема та в Україні в цілому. Це зумовлено тим, що муніципальні варти починають конкурувати з поліцією, яка в окремих випадках не справляється з роботою і подекуди не виконує свої функції взагалі шляхом самоусунення від проблем.
Стало відомо, що в «негласний» спосіб прослуховуються всі телефони працівників.
Дані факти повідомили співробітники правоохоронних органів, які не згідні з такими методами роботи своїх колег», – повідомила Сиротинська.Зазначимо, що сьогодні Юлія Сиротинська помітила, що за нею слідкує автомобіль з номерними знаками поліції. Декілька днів тому на службовому автомобілі департаменту знайшли «жучок», який стежив за місцем перебування легковика, а до того почали надходити погрози розправи над Юлією Сиротинською та її дитиною.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це Юлія Сиротинська заявила на своїй сторінці у фейсбуці.
«З різних джерел (ГУ НП у Волинській області, міста Луцька та СБУ) надійшла інформація про те, що за вказівкою вищого керівництва ГУ НП у Волинській області готується провокація проти мене як керівника та керівників відділів департаменту (дача хабара, спроба «знайти», підкинути наркотичні речовини, або будь-яка інша провокація) з метою дискредитації роботи муніципальної варти в Луцьку зокрема та в Україні в цілому. Це зумовлено тим, що муніципальні варти починають конкурувати з поліцією, яка в окремих випадках не справляється з роботою і подекуди не виконує свої функції взагалі шляхом самоусунення від проблем.
Стало відомо, що в «негласний» спосіб прослуховуються всі телефони працівників.
Дані факти повідомили співробітники правоохоронних органів, які не згідні з такими методами роботи своїх колег», – повідомила Сиротинська.Зазначимо, що сьогодні Юлія Сиротинська помітила, що за нею слідкує автомобіль з номерними знаками поліції. Декілька днів тому на службовому автомобілі департаменту знайшли «жучок», який стежив за місцем перебування легковика, а до того почали надходити погрози розправи над Юлією Сиротинською та її дитиною.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 7
![](/public/images/user_no_foto.png?1722392434)
Комісар Жибер
Показати IP
24 Лютого 2020 19:07
Вже бистріше б підкинули б,запасаемось попкорном!!))
![](/public/images/user_no_foto.png?1722392434)
Пакой тока сніцца !
Показати IP
24 Лютого 2020 19:38
Єсть у рєволюціі начало - нєт у революціі канца !
![](/public/images/user_no_foto.png?1722392434)
дідо
Показати IP
24 Лютого 2020 19:44
Не потрібно паркуваимсь на тротуарі з порушення ПДР, а Хмельницького біля управління Мунварти.
![](/public/images/user_no_foto.png?1722392434)
Люблю
Показати IP
24 Лютого 2020 21:03
себя и есть за что...
![](/public/images/user_no_foto.png?1722392434)
Правда
Показати IP
25 Лютого 2020 09:02
Яким чинним законодавством України керується ця муніципальна варта???Просто всім дуже цікаво.
![](/public/images/user_no_foto.png?1722392434)
Виборець до Правда
Показати IP
25 Лютого 2020 11:43
Мені теж цікаво на підставі яких нормативних актів працює ця структура. Писав на їх сайт, без відповіді.
![](/public/images/user_no_foto.png?1722392434)
Любі свині
Показати IP
25 Лютого 2020 10:12
А муніципали взагалі якісь медкомісії проходять?
Рідкісна колісниця та набір бронзи: в Італії археологи знайшли гробницю зі 150 артефактами
Сьогодні 00:16
Сьогодні 00:16
У Венесуелі – антиурядові протести, затримано майже 750 людей
30 Липня 2024 23:48
30 Липня 2024 23:48
Волинянка заплатила 815 гривень чужою карткою і ледь не загриміла за ґрати
30 Липня 2024 23:31
![](/public/images/logo.png)
30 Липня 2024 23:31
Кліматолог пояснив причину аномальної спеки в Україні
30 Липня 2024 23:13
30 Липня 2024 23:13
Оператор-навідник з волинської бригади зводив будинки, тепер будує шлях до перемоги
30 Липня 2024 22:56
30 Липня 2024 22:56
На Волині на півтора місяця заборонять ловити раків
30 Липня 2024 22:38
30 Липня 2024 22:38
20-річна лучанка через невзаємне кохання наковталася таблеток, – ЗМІ
30 Липня 2024 22:20
30 Липня 2024 22:20
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.