USD 41.30 41.80
  • USD 41.30 41.80
  • EUR 41.30 41.80
  • PLN 10.40 10.65

Нардепів у Верховній Раді консультуватимуть академіки та професори

31 Грудня 2021 22:40
У Верховній Раді буде створено науково-консультативну раду, до якої увійдуть майже 90 науковців і практиків у галузі права.

Про це у четвер, 30 грудня, повідомив спікер парламенту Руслан Стефанчук на своїй Facebook-сторінці.

За його словами, він підписав розпорядження, відповідно до якого «академіки, член-кореспонденти, доктори наук, професори, кандидати наук допомагатимуть в розробці важливих законопроєктів».

«Також вони напрацьовуватимуть концепцію розвитку законодавства та його галузей, займатимуться кодифікацією, моніторингом за результатами нашої законодавчої діяльності», – пояснив напрямки роботи цієї консультативної ради Стефанчук.

Голова ВР сподівається, що за допомогою науковців вдасться підвищити якість законодавства та відновити суспільну довіру до законодавчої влади.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Всім Показати IP 31 Грудня 2021 22:53
Консультація психіатра їм потрібна
Анонім до Всім Показати IP 31 Грудня 2021 23:05
Їм і це не допоможе.
ага до Всім Показати IP 1 Січня 2022 10:12
І першу чергу73%
! Показати IP 31 Грудня 2021 23:07
Но , спочатку не заважало б IQ у всіх перевірити, напевно половина би і 30 не набрала би.
юрій миколайович Показати IP 1 Січня 2022 01:58
Академіки повинні не консультувати а бути депутатами і працювати в раді а ці клоуни і наркомани назад в 95 кв
Народна прокуратура до юрій миколайович Показати IP 1 Січня 2022 14:52
Даремно Ви. Ідея добра і так завжди було. Прислухатись до фахівцв-науковців депутати перестали за часів президентства Януковича. Це розповідали професори Національної юридичної академії ім.Ярослава Мудрого, до чиєї думки очільники держави при підготовці законопроектів завжди прислуховувались. Бо тоді юридичну думку стали визначати Портнов і Ківалов в інтересах мафіозного правління. А після Майдану "рулила" революційна доцільність Соболєвих-Парасюків, які плювали на право. Думаю, нічого це не дасть, бо за цей час професорами стали за гроші різноманітні Киви. Маленький приклад: Кримінальний процесуальний кодекс діє у нас з листопада 2012 року, а офіційного коментаря правильного застосування його норм жоден науковий колектив в Україні за 9 років так і не написав
Анонім Показати IP 1 Січня 2022 05:10
Таки дійшло.
До виборців Показати IP 1 Січня 2022 08:16
То на якого біса обирати отаких зелених без освіти, досвіду, знання алфавіту і таблички множення, яких потім вчити управляти державою ? Треба відразу обирати академіків, докторів, членів-кореспондентів, професорів і не тратитись на втокмачування в голови отих нєпонятлівих те, шо туди апріорі не вміщається і не доходить ! Просто даремна трата грошей і часу ! Народжений повзати - літати не буде !
дідо Показати IP 1 Січня 2022 08:33
а що тоді нардепи будуть робити?.....навибирали безграмотних пройдисвітів...
Василь Показати IP 1 Січня 2022 08:33
Це не їм .а нам потрібна така консультація психіатра,щоб не вибирали тупу зелень в депутати.
Іван Показати IP 1 Січня 2022 10:50
Західні та американські засоби масової інформації давно і до цього часу насміхаються з того, що до влади українці вибрали шоуменів та інших малограмотних