USD 41.20 41.55
  • USD 41.20 41.55
  • EUR 41.30 41.70
  • PLN 10.40 10.60

Нардеп від «ЄС» Парубій, очікуючи рішення суду щодо Порошенка, лузав насіння. Відео

11 Лютого 2022 19:59
Нардеп «Європейської солідарності» Андрій Парубій в очікуванні рішення суду щодо запобіжного заходу Петру Порошенку лузав насіння.

Відповідне відео опублікували у Телеграм-каналі «Політика країни».

«Нічого особливого. Просто Парубій в очікуванні рішення суду щодо запобіжного заходу Петру Порошенку лузає насіння», – йдеться у дописі.
Як ми писали, Апеляційний суд залишив у силі запобіжний захід п’ятому президенту Петру Порошенку у вигляді особистого зобов’язання.

Раніше в Офісі генпрокурора заявили, що суд підтвердив законність і обґрунтованість підозри Порошенка в держзраді.

Нагадаємо, ексспікер українського парламенту Андрій Парубій назвав нацистського диктатора Адольфа Гітлера найбільшим демократом в історії.

«Я – величезний прихильник прямої демократії. До речі, скажу вам, що найбільшою людиною, яка практикувала пряму демократію, був Адольф Алоізович (Адольф Гітлер, – ред) в 30-х роках. Ми повинні про це пам’ятати», – заявив він.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 23
Психіатр Показати IP 11 Лютого 2022 20:25
Нічого особливого. Йому можна. В нього довідка відповідна є.
⁸ до Психіатр Показати IP 11 Лютого 2022 21:01
Ага, в нього довідка і він депутат якого поважають мільйони, а ти трооь за російські рупії... ахахаха...
777 до ⁸ Показати IP 11 Лютого 2022 22:21
Миллионы? Да куда там,ему поклоняются народы и страны,о лучезарный,как еще больше уважать тебя...На самом деле,семечки не при чем, он действительно идиот,но Пете такие и нужны,недалекие...
скептик Показати IP 11 Лютого 2022 20:28
щось я не пригадую, щоб у третьому рейхові проводились референдуми, збори громадян, на яких вирішувались би загальнонаціональні питання. не був він також і представницькою демократією, та й будь-якою демократією взагалі. третій рейх був класичною монопартійною диктатурою як і СеРиСеРи,
777 до скептик Показати IP 11 Лютого 2022 22:27
А ты жил в СССР,чучело,или парубий тебя покусал и мозг твой комариный протух?
Андрій до скептик Показати IP 12 Лютого 2022 05:12
Ля, запитай у гугля "парубій про Гітлера". Займе 2хв. Про Німеччину 30-х запитай. Тобі даний тирнет, і тут не тіко голі баби є...
скептик до Андрій Показати IP 12 Лютого 2022 13:06
я висловив свою точку зору. при чому тут парубій ?
скептик Показати IP 11 Лютого 2022 20:29
а лузгання насіння - відомий спосіб заспокоювати нерви
Анонім до скептик Показати IP 11 Лютого 2022 21:15
То в Україні стільки неровових? Ну тоді все зрозуміло хто поруч і чому ми так живемо! :(
скептик до Анонім Показати IP 12 Лютого 2022 13:08
хтось шмаль нервово курить, хтось матню тормосить, хтось шлюх в інеті шукає, а хтось насіння лузгає
007 Показати IP 11 Лютого 2022 20:34
Там на більше розуму не хватає
Рогуль обыкновенный Показати IP 11 Лютого 2022 20:43
А его нельзя судить. И справка имеется. Хотя по фейсу и так видно. Но когда говорит...
Правда Показати IP 11 Лютого 2022 20:47
Дурню знімаєте
правдивіша до Правда Показати IP 11 Лютого 2022 21:14
Правда очі коле?! Соромно за своїх? :)
123 Показати IP 11 Лютого 2022 20:59
Вища раса
Авронім Показати IP 11 Лютого 2022 20:59
Ну і що?
Анонім Показати IP 11 Лютого 2022 21:04
Депутати хабарники, депутати бухі за рульом, замовлення повій у ВР, Трухін, колямітбол ... і Парубій лузає насіння. Ух той же ж Парубій!
патріот Показати IP 11 Лютого 2022 21:13
Село - воно і в...суді село! От кого Майдан до влади привів! Є ще питання...?!
Його @атько @андера Показати IP 11 Лютого 2022 21:16
Але дуже п'яний.
скептик до Його @атько @андера Показати IP 12 Лютого 2022 13:09
ти вже просохло ? з бодуна головка бо-бо ?
Александр - 1 Показати IP 12 Лютого 2022 11:50
Вот тема так тема! Насіння лузав.. Хотя веселые новости нужны сейчас как никогда. А то все война,война.. Лучше поговорить про насіння..
Олесь Показати IP 12 Лютого 2022 12:50
Чого ви до того Парубія пристали , людина курнула та й загризае чи пийнула . Вони ж там всі такі зі справками і енваліди з корочками то ж дипутати від слова дибіли . Вибераеш одних а стають ті що треба . А « сан санич» то для закуски і нервів . Кримінальна Україна тихо рішае свої питання під соняшничок .
скептик до Олесь Показати IP 12 Лютого 2022 13:11
сходи до психіатра. може попустить