USD 41.35 41.65
  • USD 41.35 41.65
  • EUR 41.40 41.90
  • PLN 10.34 10.60

Нардеп Тищенко отримав догану за вечірку на честь дня народження дружини під час локдауну

20 Травня 2021 23:49
Народний депутат зі «Слуги народу» Микола Тищенко за вечірку на честь дня народження дружини під час карантинних обмежень отримав догану.

Про це повідомив глава фракції Давид Арахамія в коментарі «Радіо Свобода».

«Так. Було одноголосно проголосовано за рішення офіційно винести йому догану», – сказав Арахамія. Цю інформацію журналістам підтвердили й нардепи «Слуги народу» Олександр Качура та Євгенія Кравчук.

Тищенко при цьому зберігає свої внутрішньопартійні посади і залишається заступником голови фракції у парламенті.

Нагадаємо, народний депутат від «Слуги народу» Микола Тищенко влаштував пишну вечірку в готелі на честь дня народження своєї дружини Алли Баранівської в розпал локдауну в Києві. Після вечірки нардеп стверджував, що святкування дня народження його дружини відбувалося в готельному номері, що не заборонено карантинними обмеженнями.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Всезнайко Показати IP 21 Травня 2021 05:57
Тобто, нічого?
А штраф? Показати IP 21 Травня 2021 06:38
Чи це тільки простим смертним?
Сс Показати IP 21 Травня 2021 08:52
І глибоке занепокоєння!!!!! Красавци
так таки так Показати IP 21 Травня 2021 09:22
і до того має такий послужний список колі оболонського!!
Народна прокуратура Показати IP 21 Травня 2021 09:45
"Тищенко при цьому зберігає свої внутрішньопартійні посади і залишається заступником голови фракції у парламенті" Тобто,й далі залишається "вітриною" партії, розказуючи виборцям, як вони мають жити
К.лучанин Показати IP 21 Травня 2021 16:07
Це як колись у СРСР бул такі покарання для партійців : догана із занесенням в облікову картку. Це вже було щось при просуванні у карєрі на вищі посади. Я у фіоьмі "АФОНЯ" був епізод , коли виносять покарання догана із занесенням в картку, а він каже та вже така. Ну тоді поставимо вид! Так і порішили. В даному випадку з Лещенком так само СН поступили. Можна лише посміятись з цього. Тим паче що Зе на прес конфереції сказав , ну буває таке з людиною але він хороший.
Всім Показати IP 21 Травня 2021 16:12
Одне місце підітре тією доганою