Написав заяву: Рада позбавила нардепа Трухіна мандата
Верховна Рада України підтримала припинення повноважень нардепа від «Слуги народу» Олександра Трухіна.
«За» проголосували 288 нардепів.
23 лютого Олександр Трухін, який 22 лютого пішов на угоду зі слідством і визнав свою провину в пропозиції хабара поліцейським, написав заяву про складання депутатського мандату.
Нардеп Ярослав Железняк опублікував заяву Трухіна.У 2019 році Трухін був обраний депутатом Верховної Ради 9 скликання від партії «Слуга Народу» за виборчим округом № 40 у Дніпропетровській області. У лютому 2022 року був виключений з партії.
22 лютого Вищий антикорупційний суд виніс вирок депутату від «СН» Олександру Трухіну: він пішов на угоду зі слідством і визнав свою провину в пропозиції хабара поліцейському.
23 серпня 2021 народний обранець став учасником ДТП, в результаті якої постраждало 6 осіб. Перебуваючи на місці дорожньо-транспортної пригоди, нардеп запропонував працівникам патрульної поліції неправомірну вигоду у вигляді грошових коштів у сумі 150 тисяч без зазначення грошової одиниці за безперешкодне залишення місця ДТП. Зі слів народного обранця, ці кошти знаходилися в автомобілі, у якому він їхав. Згодом десятки видань видалили свої новини про ДТП або відредагували їх і прибрали ім’я нардепа.
Після оприлюднення 2 лютого відео з місця ДТП за участю депутата Олександра Трухіна його виключили з партії «Слуга народу».
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
«За» проголосували 288 нардепів.
23 лютого Олександр Трухін, який 22 лютого пішов на угоду зі слідством і визнав свою провину в пропозиції хабара поліцейським, написав заяву про складання депутатського мандату.
Нардеп Ярослав Железняк опублікував заяву Трухіна.У 2019 році Трухін був обраний депутатом Верховної Ради 9 скликання від партії «Слуга Народу» за виборчим округом № 40 у Дніпропетровській області. У лютому 2022 року був виключений з партії.
22 лютого Вищий антикорупційний суд виніс вирок депутату від «СН» Олександру Трухіну: він пішов на угоду зі слідством і визнав свою провину в пропозиції хабара поліцейському.
23 серпня 2021 народний обранець став учасником ДТП, в результаті якої постраждало 6 осіб. Перебуваючи на місці дорожньо-транспортної пригоди, нардеп запропонував працівникам патрульної поліції неправомірну вигоду у вигляді грошових коштів у сумі 150 тисяч без зазначення грошової одиниці за безперешкодне залишення місця ДТП. Зі слів народного обранця, ці кошти знаходилися в автомобілі, у якому він їхав. Згодом десятки видань видалили свої новини про ДТП або відредагували їх і прибрали ім’я нардепа.
Після оприлюднення 2 лютого відео з місця ДТП за участю депутата Олександра Трухіна його виключили з партії «Слуга народу».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 2
Андрій
Показати IP
23 Лютого 2023 14:18
тобто він вже не має бронювання як депутат і що повістку дали? А що там доречі з заступником адміністрації президента Тимошенком він давно звілнений вже певно десь на полігоні проходить злагодження?
Арафат
Показати IP
23 Лютого 2023 23:36
Та там грижі навть на волоссі - яка армія? От був би він водієм, слюсарем, підприємцем - от тоді велкам ту армію а так - хворий хворісінький і хворі ці тільки в Дубаях і зціляються на крайняк - на Мертвому морі
Медведчуку і спільникам повідомили про підозру у справі нафтопроводу «Самара-Західний напрямок»
Сьогодні 13:56
Сьогодні 13:56
На Волині стартував семиденний вишкіл «Військове таборування: впровадження української ідентичності»
Сьогодні 13:25
Сьогодні 13:25
ВР не йде на канікули, депутати працюватимуть над законом про заборону УПЦ МП, – спікер
Сьогодні 12:35
Сьогодні 12:35
У Луцькій громаді три нежитлові приміщення здали в оренду
Сьогодні 12:02
Сьогодні 12:02
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.