USD 41.12 41.70
  • USD 41.12 41.70
  • EUR 41.15 41.60
  • PLN 10.26 10.50

Нападник на поліцейських у Луцьку – син валютників, – ЗМІ

21 Грудня 2019 19:20
Вчора 20 грудня, у Луцьку, близько 20:00 на проспекті Президента Грушевського біля бару «Савана» між «розігрітими» молодиками та працівниками поліції виник конфлікт, який завершився різаниною.

Як стало відомо сайту «Під Прицілом» з власних джерел, кілька молодих хлопців та двоє дівчат влаштували вечірку у квартирі, вживали алкоголь, можливо, й психотропні речовини.

Молодики з дівчатами вирішили піти в магазин за водою, а по дорозі до нього зустріли неповнолітнього хлопця, якого юрбою почали гамселити.

Саме в цей момент і вийшли на перекур працівники поліції, які святкували в позаробочий час колишнє професійне свято. Поліцейські заступилися за молодого хлопця, який згодом втік, а між ними та агресивною компанією спричинилась жорстока бійка.

ЧИТАТИ ЩЕ: П'ЯНИЙ 20-РІЧНИЙ ЛУЧАНИН НАПАВ З НОЖЕМ НА ПОЛІЦЕЙСЬКИХ: ОДНОГО ПОЛІСМЕНА ГОСПІТАЛІЗУВАЛИ

Один з нападників взяв у руки бруківку і кинув в голову представнику судової охорони та вибив потерпілому 3 зуби.

Іншому поліцейському всунули ніж у ногу, ще одному у пах.

Нападник Артур Ф. є сином місцевих валютників Завокзального ринку, що підтвердили «Під прицілом» їхні знайомі. Свого часу вони були жертвою пограбування, коли з машини подружжя поцупили понад 40 тисяч доларів США і поліція оголошувала у місті план «Перехват». Нині зловмисник знаходиться в ІТТ, чекаючи обрання міри запобіжного заходу.

Життю поліцейських нащастя нічого не загрожує.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
лучанка Показати IP 21 Грудня 2019 19:33
Нормальна людина з ножем по місту не ходить.Це все є наслідком вседозволеності у "золотої молоді". Бо батьки відкуплять свого бичка, і вже наступному він встромить ніж у горло, а не в ногу.
Лучанин Показати IP 21 Грудня 2019 20:01
Фото антигероїв в студію! Лучанин мають знати їх в лице!
народна прокуратура Показати IP 21 Грудня 2019 20:22
"Аніжедеті" !!! Ну подумаєш, трохи порозважались з перехожим, а тут ці "пси режиму" не дають людям нормально жити! Відпустити негайно! Не за це Майдан стояв !
nature Показати IP 21 Грудня 2019 20:37
Не спускайте бидлоті це з рук, оголосити прізвища і показати фото всіх учасників !!! Щоб містяни знали, коли матимуть справи з такими родинами та думали чи варто !!!
люди Показати IP 21 Грудня 2019 20:56
люди чому ви кіпішуєте, хіба щось сталося, та нічого, наші активісти по......сти мовчать, не пищать, значить так і треба, їм гроші не платять, а це безневинне диття, що воно не так зробили, ну якби зарізав, то можливо б і кричали, що міліціянти самі винуваті, чого лізуть до розваг безкараних, так і живемо, кричимо коли проплатять...
добродій Показати IP 21 Грудня 2019 21:40
міліціонери завжди залишаються справжніми офіцерами!!!
міліціонер Показати IP 21 Грудня 2019 21:45
Головне що незалежно від підрозділів, посад та звань люди завжди віддані своєму покликанню!! честь і хвала справжнім офіцерам! а активістам раджу тепер цю справу проконтролювати і висвітлювати всі подальші обставини "безкоштовно"
123 Показати IP 21 Грудня 2019 22:12
Треба було всунути пулю в лоба. Тоді можливо б і хтось задумався над своєю поведінкою.
Я Показати IP 21 Грудня 2019 23:22
Який жах!! Ідеш собі в магазин за хлібом, а назустріч тобі отаке дитятко з ножем. Страшно уявити, що було б, якби не поліцейські!!!
суддя Показати IP 22 Грудня 2019 06:27
Під одним дахом живуть два злочинці - батько і син. Один ріже поліцейських, а інший незаконно наживається, не сплачуючи податків. Щоправда, сплачує ментам налом. В такій сімї інші діти рости не можуть.
слідчий Показати IP 22 Грудня 2019 07:04
Валютник відкупить свого виродка, пошумлять і перестануть. Тому потрібна повна ізоляція. Тим паче, напад на правозахисника, який виконав свій службовий обовязок поза службою. Поліцейському - моя повага за мужність і вірність вибраній справі. Гадаю, що його представлять до високої нагороди.
Dexter Показати IP 22 Грудня 2019 08:18
Круто, син валютника прирівнюється до сина депутата чи прокурора.
Buxter до Dexter Показати IP 22 Грудня 2019 10:02
А що одні, що інші схожі - нічого не роБлять і людей грабують! А валютники - то взагалі відброси суспільства!
555 до Dexter Показати IP 22 Грудня 2019 21:55
нажаль гроші вирішують все.... і це сумно.
ототакот Показати IP 22 Грудня 2019 10:01
Мажориком себе відчув, а з такими батьками-баригами і не дивно. Ну тепер нехай посидить і відповість за свої вчинки!
Анатоль_ Бідзюра Показати IP 22 Грудня 2019 10:48
Та не на "перекур" поліцаї вийшли, а подихати свіжим повітрям, "ВН". Добирайте вирази. Можливо, посеред них було багато тих, що не палять. А поліцаї - герої! Бо бидлота вже аж надто розпоясалась.
Лучанин Показати IP 22 Грудня 2019 13:39
Валютник офіційне місце роботи?
Їван до Лучанин Показати IP 22 Грудня 2019 17:33
Тимчасово не працюючий
Колега Показати IP 22 Грудня 2019 13:49
Хлопці-поліцейські настоящі офіцери!! Честь і слава!!! І не важливо, що вони святкували (день народженнь, корпоратив, день ветеранів і т.п.), головне що втрутились в бійку! Якби не втрутились, то невідомо який би наслідок був нападу на неповнолітнього та ще й з ножем... "Волинські новини" вираз "вийшли на перекур" взагалі не має звучати тут, тому що є ті, що не курять, але виходять з закладу подихати свіжим повітрям і поговорити про щось не за столом! Думайте, що пишете - Ви ж маєте цілий колектив журналістів і корректорів свої публікацій!
Анонім Показати IP 22 Грудня 2019 13:57
Ментовське і прокурорське керівництво порішають, для них життя і здоров'я звичайних працівників поліції - ніщо в порівнянні з власним карманом, так було вже нераз
Ggfggh Показати IP 22 Грудня 2019 15:10
Поліцейські молодці! Респект!!!
4444 Показати IP 22 Грудня 2019 20:29
Ото карась заплив багатий зара з нього збриють двойний тариф,бо батько при грошах,будуть доїти всі,а потім випустять