На Житомирщині чоловік застрелив доньку й дружину та вчинив самогубство
![](/resize/450x355/r/files/news/2024/05-02/381910/438099453_824114883081161_2982373399863584905_n.jpg)
2 травня вранці до Коростенського районного управління поліції Житомирщини надійшло повідомлення про те, що в селі Поліське у будинку виявлено тіла трьох людей, серед яких дитина.
Про це повідомили в поліції Житомирської області.
Чоловік мав заступити на добове чергування, але на службу не з’явився та на дзвінки не відповідав. Провідавши його за місцем проживання, колеги виявили родину мертвою і повідомили про трагедію до поліції.
На місце події негайно виїхало керівництво Головного управління поліції області, слідчі, оперативники, криміналісти та судово-медичний експерт.
Читати ще:У Києві дівчина вистрибнула з багатоповерхівки й упала на перехожого, обоє загинули. Оновлено. Відео 18+
Попередньо встановлено, що смерть семирічної дівчинки, 43-річної жінки та 43-річного чоловіка настала внаслідок вогнепального поранення. Одна із версій події: чоловік вистрелив у дитину та жінку, а потім скоїв самогубство.Наразі встановлюють обставини події у межах кримінального провадження за п. 2 п. 1 ч. 2 ст. 115 Кримінального кодексу України – умисне вбивство двох або більше осіб та малолітньої дитини. Призначено низку експертиз.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомили в поліції Житомирської області.
Чоловік мав заступити на добове чергування, але на службу не з’явився та на дзвінки не відповідав. Провідавши його за місцем проживання, колеги виявили родину мертвою і повідомили про трагедію до поліції.
На місце події негайно виїхало керівництво Головного управління поліції області, слідчі, оперативники, криміналісти та судово-медичний експерт.
Читати ще:У Києві дівчина вистрибнула з багатоповерхівки й упала на перехожого, обоє загинули. Оновлено. Відео 18+
Попередньо встановлено, що смерть семирічної дівчинки, 43-річної жінки та 43-річного чоловіка настала внаслідок вогнепального поранення. Одна із версій події: чоловік вистрелив у дитину та жінку, а потім скоїв самогубство.Наразі встановлюють обставини події у межах кримінального провадження за п. 2 п. 1 ч. 2 ст. 115 Кримінального кодексу України – умисне вбивство двох або більше осіб та малолітньої дитини. Призначено низку експертиз.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Поблизу Луцька трапилася ДТП, є постраждалі
Сьогодні 09:16
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 09:16
На війні загинув військовий з Волині Ярослав Руднік
Сьогодні 08:59
Сьогодні 08:59
На Камінь-Каширщині блискавка влучила в господарську будівлю
Сьогодні 08:42
Сьогодні 08:42
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.