На завершення ремонту дороги Володимир-Волинський – Нововолинськ не вистачає 30,5 млн
![](/resize/450x300/r/files/news/2019/09-04/275871/1.jpg)
Роботи з капітального ремонту дороги, що сполучає Володимир-Волинський і Нововолинськ, розпочалися ще влітку 2018-го року. Продовжили їх виконувати 2019-го року, проте зараз не завершення ремонту не вистачає 30,5 млн грн.
Найближчим часом на дорозі буде докладено близько кілометра асфальту, узбіччя підсиплять грунтом, а також у найбільш небезпечних місцях траси встановлять огорожу.
Про це розповів керівник Служби автомобільних доріг у Волинській області Анатолій Посполітак. Також по верхньому шару покриття робитиметься розмітка, пише Буг.
Це планують встигнути зробити цьогоріч і шукатимуть додаткові кошти. Всього, аби завершити об’єкт, станом на сьогодні не вистачає 30,5 мільйонів гривень.
Зазначимо, що ремонт розпочали за рахунок коштів митного експерименту, а потім продовжили фінансувати із дорожнього фонду.«Нестача коштів була більшою, проте вдалося додатково спрямувати на дорогу ще кілька мільйонів. Сьогодні 30,5 мільйонів гривень не вистачає до повного її завершення. Для безпеки руху необхідно підсипати грунт на узбіччях, у найбільш небезпечних ділянках встановити огорожу. Будемо облаштовувати верхній шар на скільки вистачить коштів. Потім розмітка. Це має бути обов’язково зроблено», – розповів Анатолій Посполітак.
Минулоріч роботи на дорозі виконувала фірма «Автомагістраль». Тепер «Луцьдор Сервіс». Попередній договір було розірвано у зв’язку із тим, що закладені на об’єкт ціни не відповідали реальним. Було переглянуто проектно-кошторисну документацію і знову проведено тендер.
Як зазначає Анатолій Посполітак, для повного завершення об’єкту, окрім облаштування покриття, потрібно було, згідно з планом, встановити ваговий комплекс. Спочатку вирішили зробити покриття і вжити заходів щодо безпеки руху на трасі.
«Ми сподіваємося, що ще до кінця року, можливо, необхідні 30 мільйонів на дорогу ми знайдемо», – розповів Анатолій Посполітак.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Найближчим часом на дорозі буде докладено близько кілометра асфальту, узбіччя підсиплять грунтом, а також у найбільш небезпечних місцях траси встановлять огорожу.
Про це розповів керівник Служби автомобільних доріг у Волинській області Анатолій Посполітак. Також по верхньому шару покриття робитиметься розмітка, пише Буг.
Це планують встигнути зробити цьогоріч і шукатимуть додаткові кошти. Всього, аби завершити об’єкт, станом на сьогодні не вистачає 30,5 мільйонів гривень.
Зазначимо, що ремонт розпочали за рахунок коштів митного експерименту, а потім продовжили фінансувати із дорожнього фонду.«Нестача коштів була більшою, проте вдалося додатково спрямувати на дорогу ще кілька мільйонів. Сьогодні 30,5 мільйонів гривень не вистачає до повного її завершення. Для безпеки руху необхідно підсипати грунт на узбіччях, у найбільш небезпечних ділянках встановити огорожу. Будемо облаштовувати верхній шар на скільки вистачить коштів. Потім розмітка. Це має бути обов’язково зроблено», – розповів Анатолій Посполітак.
Минулоріч роботи на дорозі виконувала фірма «Автомагістраль». Тепер «Луцьдор Сервіс». Попередній договір було розірвано у зв’язку із тим, що закладені на об’єкт ціни не відповідали реальним. Було переглянуто проектно-кошторисну документацію і знову проведено тендер.
Як зазначає Анатолій Посполітак, для повного завершення об’єкту, окрім облаштування покриття, потрібно було, згідно з планом, встановити ваговий комплекс. Спочатку вирішили зробити покриття і вжити заходів щодо безпеки руху на трасі.
«Ми сподіваємося, що ще до кінця року, можливо, необхідні 30 мільйонів на дорогу ми знайдемо», – розповів Анатолій Посполітак.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
До Ковеля на щиті повертаються троє полеглих Героїв
Сьогодні 08:11
Сьогодні 08:11
Куди у Луцьку можна здати непотрібний одяг і як це зробити
Сьогодні 07:16
Сьогодні 07:16
Комунальне приміщення в центрі Луцька продають за 1,2 млн
Сьогодні 06:15
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 06:15
В Африці знайшли «дитинча дракона»: нащадки міфічного Уробороса можуть зникнути назавжди
Сьогодні 00:33
Сьогодні 00:33
На аукціоні продають майно волинського цукрового заводу
10 Серпня 2024 23:36
![](/public/images/logo.png)
10 Серпня 2024 23:36
Заплатить штраф: волинянка потрапила до суду, бо її собака душив сусідських курчат![](/public/images/logo.png)
10 Серпня 2024 23:08
![](/public/images/logo.png)
10 Серпня 2024 23:08
Населення скоротиться вдвічі: Росії загрожує демографічна катастрофа
10 Серпня 2024 22:39
10 Серпня 2024 22:39
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.