На завершення будівництва школи на Волині громада отримала мільйон
![](/resize/450x253/r/files/news/2021/11-03/325519/20201223165750.jpg)
Кошти на добудову школи у селі Башлики передбачили Цуманській громаді з державного бюджету.
Мільйон гривень на будівництво нової школи в Башликах виділив уряд в рамках розподілу субвенції на соціально-економічний розвиток територій.
Нагадаємо, загальний бюджет будівництва нового навчального закладу – 113 мільйонів 791 тисяча гривень. Цьогоріч на зведення школи-довгобуду з ДФРР виділили майже 49 мільйонів гривень
Школу свого часу вже охрестили довгобудом, оскільки її будують вже кілька років. Нині виконання робіт на завершальному етапі і здати в експлуатацію планують цьогоріч.
До слова, триває також будівництво шкіл у селах Піща та Стобихівка за кошти ДФРР. Будівництво школи у Піщі також обіцяють цього року завершити, а в Стобихівці - наступного року.
Юлія МАЛЄЄВА
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Мільйон гривень на будівництво нової школи в Башликах виділив уряд в рамках розподілу субвенції на соціально-економічний розвиток територій.
Нагадаємо, загальний бюджет будівництва нового навчального закладу – 113 мільйонів 791 тисяча гривень. Цьогоріч на зведення школи-довгобуду з ДФРР виділили майже 49 мільйонів гривень
Школу свого часу вже охрестили довгобудом, оскільки її будують вже кілька років. Нині виконання робіт на завершальному етапі і здати в експлуатацію планують цьогоріч.
До слова, триває також будівництво шкіл у селах Піща та Стобихівка за кошти ДФРР. Будівництво школи у Піщі також обіцяють цього року завершити, а в Стобихівці - наступного року.
Юлія МАЛЄЄВА
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
В Україні створили першу команду швидкого реагування на пошкодження памʼяток культури
Сьогодні 08:59
Сьогодні 08:59
«Приїжджаєш – і як не в своїй тарілці. Тягне назад до хлопців», – військовослужбовець волинської бригади
Сьогодні 08:10
Сьогодні 08:10
Майже тисяча пацієнтів на Волині цьогоріч отримали ліки проти розладів психіки та поведінки, епілепсії за програмою «Доступні ліки»
Сьогодні 06:12
Сьогодні 06:12
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.