На Закарпатті врятували ведмежа, яке блукало околицями села
![](/resize/450x388/r/files/news/2023/04-18/359620/42452.jpg)
На Закарпатті староста села Домашин 16 квітня звернувся до представників Ужанського національного природного парку з інформацією про те, що протягом двох останніх днів мешканці села спостерігають появу малого ведмежати. Його врятували природоохоронці.
Про це розповіли у пресслужбі Ужанського національного природного парку.
Працівники парку вирішили вилучити ведмежа для уникнення його загибелі.
«До села негайно виїхали співробітники відділу державної охорони природо-заповідного фонду, які забрали малюка до Великого Березного і передали його під опіку провідного наукового співробітника Парку Нелі Коваль», – розповіли в установі.
Згодом ведмежа відвезли до реабілітаційного центру бурого ведмедя до Національного природного парку «Синевир», оскільки планується подальший трансфер ведмежати до одного з європейських центрів, які мають досвід реабілітації тварин, з подальшим їхнім поверненням в дику природу за місцем вимушеного вилучення.
Таку згоду вже надала грецька недержавна організація ARCTUROS.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це розповіли у пресслужбі Ужанського національного природного парку.
Працівники парку вирішили вилучити ведмежа для уникнення його загибелі.
«До села негайно виїхали співробітники відділу державної охорони природо-заповідного фонду, які забрали малюка до Великого Березного і передали його під опіку провідного наукового співробітника Парку Нелі Коваль», – розповіли в установі.
Згодом ведмежа відвезли до реабілітаційного центру бурого ведмедя до Національного природного парку «Синевир», оскільки планується подальший трансфер ведмежати до одного з європейських центрів, які мають досвід реабілітації тварин, з подальшим їхнім поверненням в дику природу за місцем вимушеного вилучення.
Таку згоду вже надала грецька недержавна організація ARCTUROS.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Волинянина, який спалив сусідам Daewoo, взяли під варту
Сьогодні 17:00
Сьогодні 17:00
Волинські поліцейські виявили поляка, який жив в Україні без документів. Його передали Польщі
Сьогодні 16:26
Сьогодні 16:26
Кілька будинків без води: в Луцьку між сусідніми ОСББ – конфлікт через доступ до підвалу
Сьогодні 15:53
Сьогодні 15:53
На війні зупинилося серце волинянина Олега Мартинова
Сьогодні 15:36
Сьогодні 15:36
У ВР заблокували трибуну, вимагали заборонити УПЦ МП
Сьогодні 15:20
Сьогодні 15:20
У Володимирі презентували Місцевий план управління відходами
Сьогодні 14:47
Сьогодні 14:47
Луцька міська рада та благодійний фонд «АНГАР. Україна» підписали Меморандум про співпрацю
Сьогодні 14:30
Сьогодні 14:30
У Луцьку попрощалися з Героєм Миколою Сищиком
Сьогодні 14:14
Сьогодні 14:14
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.