На «Ягодині» зловили ухилянта з підробленими документами. Як його покарали
![](/resize/450x299/r/files/news/2023/09-15/368565/120116_91757_16995_2.jpg)
Любомльський районний суд оштрафував чоловіка, який придбав підроблені документи, аби втекти з України, на 68 тисяч гривень.
У березі безробітний Максим Б. замовив у невстановленої особи виготовлення підробленого тимчасового посвідчення військовозобов'язаного та довідки військово-лікарської комісії. Для цього він надав свої персональні дані та фотографію.
Невідомий за допомогою комп'ютерної техніки виготовив тимчасове посвідчення військовозобов'язаного від 4 грудня 2022 року та довідку військово-лікарської комісії, де було вказано про виключення чоловіка з військового обліку.
16 квітня під час проходження прикордонного контролю в пункті пропуску для міжнародного залізничного сполучення «Ягодин», що в селі Римачі, Максим Б. надав прикордонникам липові документи. Проте працівники ДПС підробку побачили та затримали ухилянта.
У суд обвинувальний акт надійшов з угодою про визнання винуватості між обвинуваченим та прокурором.
Суд визнав чоловіка винним у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.5 ст.27, ч.3 ст.358, ч.4 ст.358 КК України, і призначив йому 68 тисяч гривень штрафу.
Олена БІДЗЮРА
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
У березі безробітний Максим Б. замовив у невстановленої особи виготовлення підробленого тимчасового посвідчення військовозобов'язаного та довідки військово-лікарської комісії. Для цього він надав свої персональні дані та фотографію.
Невідомий за допомогою комп'ютерної техніки виготовив тимчасове посвідчення військовозобов'язаного від 4 грудня 2022 року та довідку військово-лікарської комісії, де було вказано про виключення чоловіка з військового обліку.
16 квітня під час проходження прикордонного контролю в пункті пропуску для міжнародного залізничного сполучення «Ягодин», що в селі Римачі, Максим Б. надав прикордонникам липові документи. Проте працівники ДПС підробку побачили та затримали ухилянта.
У суд обвинувальний акт надійшов з угодою про визнання винуватості між обвинуваченим та прокурором.
Суд визнав чоловіка винним у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.5 ст.27, ч.3 ст.358, ч.4 ст.358 КК України, і призначив йому 68 тисяч гривень штрафу.
Олена БІДЗЮРА
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
18 липня: свята, події, факти. Всесвітній день слухання, у США цього дня жінкам офіційно дозволили кермувати авто![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
Потрібні роки: назвали, за скільки часу вдасться відновити найбільшу ГЕС України
17 Липня 2024 23:48
17 Липня 2024 23:48
На Волині державі хочуть повернути лісові землі вартістю понад 100 мільйонів
17 Липня 2024 23:30
17 Липня 2024 23:30
Українці готові менше витрачати гроші: індекс споживчих настроїв знизився
17 Липня 2024 23:11
17 Липня 2024 23:11
⚡️Наш Telegram-канал. Оперативні новини з Волині, України і світу⚡️
17 Липня 2024 23:09
![](/public/images/logo.png)
17 Липня 2024 23:09
Більшість українців не почуваються європейцями. Опитування
17 Липня 2024 22:53
17 Липня 2024 22:53
То в ліс пішов, то чарку випив: волинянина судили за ухилення від мобілізації, а він пропускав засідання
17 Липня 2024 22:34
![](/public/images/logo.png)
17 Липня 2024 22:34
19-річна скороходка з Волині перемогла на відкритому чемпіонаті Франції з легкої атлетики
17 Липня 2024 22:16
17 Липня 2024 22:16
В Україні готують нові правила видавання лікарняних: чого очікувати
17 Липня 2024 21:57
17 Липня 2024 21:57
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.