На встановлення пам’ятників загиблим військовим Луцьк виділятиме по 70 тис. грн
![](/resize/450x337/r/files/news/2023/08-16/366700/12167177_1678333109078729_1752888122w.jpg)
У Луцьку затвердили граничний розмір грошової допомоги на встановлення пам’ятника на могилах загиблих або ж померлих військовослужбовців громади. З бюджету міста максимум виділятимуть 70 тисяч гривень. Це рішення стосується воїнів, які поховані не на Алеї почесних поховань міського кладовища.
Про це стало відомо під час засідання виконавчого комітету Луцької міської ради.
Члени виконкому розглянули кілька проєктів рішень, пов’язаних з цим питанням. Спочатку вони затвердили положення про виплату матеріальної допомоги на встановлення надгробків (пам’ятників) на могилах загиблих (померлих) військовослужбовців Луцької міської територіальної громади.
Право на отримання матеріальної допомоги матимуть члени сімей військовослужбовців Збройних сил України та інших військових формувань, які загинули або померли внаслідок поранення чи контузії під час участі в бойових діях проти військової агресії російської федерації та які були зареєстровані або проживали не менш як п’ять років у населених пунктах Луцької міської територіальної громади, а також військовослужбовці, сім’ї яких (батьки, дружина, діти) зареєстровані або не менш як п’ять років проживають у населених пунктах Луцької міської територіальної громади (на підставі підтверджувальних документів).
Іншим рішенням члени виконкому затвердили граничний розмір матеріальної допомоги на встановлення пам’ятника. Він становитиме 70 тисяч гривень.
Відзначимо, що така матеріальна виплата передбачена комплексною програмою соціальної підтримки ветеранів війни та членів їхніх сімей на 2021-2023 роки. Рішення не стосується воїнів, які поховані на Алеї почесних поховань на міському кладовищі у Гаразджі.
Олександр ЗЕЛІНСЬКИЙ
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це стало відомо під час засідання виконавчого комітету Луцької міської ради.
Члени виконкому розглянули кілька проєктів рішень, пов’язаних з цим питанням. Спочатку вони затвердили положення про виплату матеріальної допомоги на встановлення надгробків (пам’ятників) на могилах загиблих (померлих) військовослужбовців Луцької міської територіальної громади.
Право на отримання матеріальної допомоги матимуть члени сімей військовослужбовців Збройних сил України та інших військових формувань, які загинули або померли внаслідок поранення чи контузії під час участі в бойових діях проти військової агресії російської федерації та які були зареєстровані або проживали не менш як п’ять років у населених пунктах Луцької міської територіальної громади, а також військовослужбовці, сім’ї яких (батьки, дружина, діти) зареєстровані або не менш як п’ять років проживають у населених пунктах Луцької міської територіальної громади (на підставі підтверджувальних документів).
Іншим рішенням члени виконкому затвердили граничний розмір матеріальної допомоги на встановлення пам’ятника. Він становитиме 70 тисяч гривень.
Відзначимо, що така матеріальна виплата передбачена комплексною програмою соціальної підтримки ветеранів війни та членів їхніх сімей на 2021-2023 роки. Рішення не стосується воїнів, які поховані на Алеї почесних поховань на міському кладовищі у Гаразджі.
Олександр ЗЕЛІНСЬКИЙ
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 1
![](/public/images/user_no_foto.png?1722035425)
Ігор
Показати IP
16 Серпня 2023 23:51
Давно вже захерили Алею почесних поховань.Там поховали десятки людей, смерть яких не пов'язана із захистом Батьківщини. Колись там з почестями поховали людину, а він, навіть, у зоні АТО не був. Є і інші випадки. Є Положення про Алею почесних поховань, але не виконуються умови Положення, потім кричать, що на Алеї вільних місць вже нема.
Замало еротики: учені з'ясували, чому на Олімпійських іграх давніх греків не було плавання
Сьогодні 00:33
Сьогодні 00:33
27 липня: свята, події, факти. День медичного працівника в Україні, а в Америці продано перший гамбургер![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
У Бразилії вперше у світі зафіксована смерть людини від вірусу, що передається мошками
26 Липня 2024 23:45
26 Липня 2024 23:45
До історичного музею на Волині передали піддужні дзвіночки XIX – XX століть
26 Липня 2024 23:27
26 Липня 2024 23:27
Лучанин, який убив знайомого перед очима в його дитини, сяде на 10 років
26 Липня 2024 23:08
26 Липня 2024 23:08
Працюють майже 60%: в Естонії зросла зайнятість українців з тимчасовим захистом
26 Липня 2024 22:49
26 Липня 2024 22:49
Волинські поліцейські розшукали наркоторговця, який втік у Польщу
26 Липня 2024 22:31
26 Липня 2024 22:31
Британія розроблятиме далекобійні ракети для протидії ядерній зброї Росії, – The Times
26 Липня 2024 22:12
26 Липня 2024 22:12
Їхав на злочин на чужій машині: у луцькому суді намагалися зняти арешт транспортного засобу
26 Липня 2024 21:54
![](/public/images/logo.png)
26 Липня 2024 21:54
Допомагав загарбникам «зомбувати» жителів Куп’янська: СБУ затримала колаборанта
26 Липня 2024 21:36
26 Липня 2024 21:36
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.