USD 40.95 41.35
  • USD 40.95 41.35
  • EUR 41.15 41.50
  • PLN 10.40 10.55

На волинській трасі ДТП, одна машина ‒ у кюветі. Фото

9 Липня 2018 15:22
Біля села Воля-Любитівська Ковельського району трапилася аварія. Учасником ДТП є автомобіль на литовських «бляхах».

Інцидент трапився, 9 липня, - пише Район.Ковель.

Інший учасник ‒ червона машина ‒ у кюветі.

На місці працює поліція.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
111 Показати IP 9 Липня 2018 15:38
Як завжды як бляхи той давайте ср*ты будем бо то эвробляхи
Алекс Показати IP 9 Липня 2018 15:47
Давайте)
5.45 Показати IP 9 Липня 2018 15:55
Бляха=самовпевнений, агресивний, муд*к. Це в більшості випадків, тому таке до вас і ставлення
1 Показати IP 9 Липня 2018 16:15
Зайчики, давайте дочекаємося коли скажуть хто винен, потім будете бляхувати якщо винна бляха
2 Показати IP 9 Липня 2018 16:39
20:3. +1 аварія на винниченка, хюндай і мікрік, +1 аварія на стрілецькій два буса. Буси точно на укрбляхах, хюндай думаю тоже бо такі на бляхах рідко їздять в такій ціновій категорії. Два джипа ще не знайшли які втікли, і по цій ситуації ще не відомо хто кого і за що. Продовжуємо нагляд.
Євробидло Показати IP 9 Липня 2018 16:57
Дуже велике значення адекватності бляхаря має його попереднє авто. Якщо попереднє авто було ВАЗ, Москвич, Волга - то все, це пропаща людина, типовий бляхар, типове б*дло на дорозі. ПОяснюю чому. Вчора він жав в газ, а авто стояло на місці, а якщо розганявся до 100 км/ год - то молився щоб авто на ходу не розлетілося, під клюбом не попантуєшся і не подріфтуєш. СЬогодні воно має 2.0 ТДІ, жме на гашетку - а вона летить, він їде 140 - а в салоні тихенько, машину не зносить з дороги, та і кобіти під клюбом погоджуються сісти до нього в авто. Ось це є головна причина б*дляцтва за кермом. Васька їздить на ВАЗ 2101, а я на 2.0 ТДІ, кондиціонер, 16 ричагів в підвісці, 4 аірбега, гідрач. Я крутіший за Ваську. (але в Васьки чл*н довший).
12 до Євробидло Показати IP 9 Липня 2018 17:27
Да коли ж ти перестанеш по собі судити людей? Дописуй до своїх вис*рів слово "імхо". Смердить читати навіть. Ваське прівет передавай.
Євробидло до 12 Показати IP 9 Липня 2018 17:29
Противно читати бо впізнав себе?
11 до Євробидло Показати IP 9 Липня 2018 17:55
Абсолютно не впізнав, чому і пишу тобі не писати про всіх фігню на основі аналізу поведінки окремої людини чи людей. Дописуй прості фрази "більшість", "бачу що багато", "я думаю деякі" і в такому плані, тому що категорично про всіх говорити не можна. Це те саме, що я зараз напишу: "всі хто в своїх ніках використовує образи або слово євро, є пасивними геями" і "деякі люди, які в своїх ніках використовують образи або слово євро, є скоріше за все пасивними геями". Правда, "Євробидло", неприємно читати перший висновок? Хоча тобі немає за що агритись і з першої фрази....
111 Показати IP 9 Липня 2018 17:02
бляхи треба заборонити
222 до 111 Показати IP 9 Липня 2018 18:01
А чому?
БОС до 111 Показати IP 9 Липня 2018 18:39
То тебе, оле**, треба ізолювати від суспільства щоб не писав всякої ...йні.
Артем Показати IP 9 Липня 2018 18:37
фотограф від бога....
123456 Показати IP 9 Липня 2018 19:11
Діло не в бляхах, а в тому хто заикермом, просто бляхи доступніші і багато пацанви їздить.
ххх Показати IP 9 Липня 2018 21:22
я півтора року їзджу на бляхах.вже тричі в мою машину вїзджали авто на наших номерах.маю машину на наших номерах.за 10 років у мою машину вїзджали 7 раз.все залежить від водія а не від блях.це все телевізор....маніпуляція.....а ви лохторат ведетесь
zz до ххх Показати IP 10 Липня 2018 07:52
А ти ппц принциповий. В свій ряд не впускаєш?
Євробидло до ххх Показати IP 10 Липня 2018 09:11
Добавлю слово "лохторат" у Свій лексикон.
Авто на наших номера до ххх Показати IP 10 Липня 2018 17:01
Tричі в машину вїзджали? У машину вїзджали 7 раз? Все залежить від водія!!!