На Волині зіткнулися ВАЗ та Audi, госпіталізували двох жінок
![](/resize/450x303/r/files/news/2022/01-21/330301/kovelll.jpg)
У селі Туличів Ковельського району трапилася дорожньо-транспорта пригода з постраждалими.
Про це Інформаційному агентству Волинські Новини стало відомо з власних джерел.
Як зазначається, 20 січня близько 20 години водій автомобіля ВАЗ виїхав на зустрічну смугу та, не впоравшись з керуванням, зіткнувся з Audi.
Внаслідок удару постраждало двоє людей.
На місці події працювало кілька карет швидкої та слідчо-оперативна група.
Як розповів завідувач центральної оперативної диспетчерської служби швидкої допомоги Станіслав Лінік, виклик про автопригоду надходив на лінію 103. Повідомлялося, що зіткнулися два автомобілі. В аварії постраждали дві жінки. Після надання першої медичної допомоги їх госпіталізували для подальшого лікування. У першої жінки попередньо діагностували забій шийно-грудного відділу хребта. А в другої – розтягнення зв’язок правого кісткового суглоба.
У пресслужбі ГУНП у Волинській області повідомили, що за кермом ВАЗу перебував 22-річний житель Луцького району. Водій, ймовірно, не впорався з керуванням виїхав на смугу зустрічного руху, де допустив лобове зіткнення з автомобілем Audi A6 під керуванням 33-річної жительки Ковельського району.
У результаті зіткнення водійка Audi та 53-річна пасажирка транспортного засобу отримали тілесні ушкодження. Також внаслідок автопригоди постраждала 70-річна пасажирка ВАЗу. Усіх потерпілих доставили у лікарню, після огляду лікарів, вони відпущені додому.
За цим фактом відомості слідчі внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України.
Мар'яна ТАРАСЮК
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це Інформаційному агентству Волинські Новини стало відомо з власних джерел.
Як зазначається, 20 січня близько 20 години водій автомобіля ВАЗ виїхав на зустрічну смугу та, не впоравшись з керуванням, зіткнувся з Audi.
Внаслідок удару постраждало двоє людей.
На місці події працювало кілька карет швидкої та слідчо-оперативна група.
Як розповів завідувач центральної оперативної диспетчерської служби швидкої допомоги Станіслав Лінік, виклик про автопригоду надходив на лінію 103. Повідомлялося, що зіткнулися два автомобілі. В аварії постраждали дві жінки. Після надання першої медичної допомоги їх госпіталізували для подальшого лікування. У першої жінки попередньо діагностували забій шийно-грудного відділу хребта. А в другої – розтягнення зв’язок правого кісткового суглоба.
У пресслужбі ГУНП у Волинській області повідомили, що за кермом ВАЗу перебував 22-річний житель Луцького району. Водій, ймовірно, не впорався з керуванням виїхав на смугу зустрічного руху, де допустив лобове зіткнення з автомобілем Audi A6 під керуванням 33-річної жительки Ковельського району.
У результаті зіткнення водійка Audi та 53-річна пасажирка транспортного засобу отримали тілесні ушкодження. Також внаслідок автопригоди постраждала 70-річна пасажирка ВАЗу. Усіх потерпілих доставили у лікарню, після огляду лікарів, вони відпущені додому.
За цим фактом відомості слідчі внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України.
Мар'яна ТАРАСЮК
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
У Луцьку продали у власність три комунальні ділянки. Де саме
Сьогодні 11:12
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 11:12
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.