На Волині з’явиться ще одна ОТГ - Маневицька
![](/files/news/2017/02-21/211739/dsdsdd.jpg)
Незабаром на Волині з’явиться ще одна об’єднана територіальна громада. За створення Маневицької селищної ОТГ проголосували на зборах у цьому районному центрі.
Про це повідомляє Волинська регіональна дирекція НТУ.
Відповідно до Перспективного плану, окрім селищної, до неї увійдуть Довжицька, Куклинська, Лісівська, Оконська і Черевахівська сільські ради. Таким чином буде створена потужна громада із понад 18-тисячним населенням і площею 453 квадратних кілометри.
Детальніше про збори громади та її перспективи розповів Маневицький селищний голова Олександр Гаврилюк:
- Відбулися збори, на які прийшли жителі селища, депутати, сільські голови… Майже одноголосно присутні проголосували за створення об’єднаної територіальної громади. Зокрема, “за” проголосували 72 особи, “проти” – 3, утрималися 10. Після зборів у Маневичах рішення прийме сесія районної ради.
На думку селищного голови Олександра Гаврилюка, перспективи Маневицька об’єднана територіальна громада має хороші.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомляє Волинська регіональна дирекція НТУ.
Відповідно до Перспективного плану, окрім селищної, до неї увійдуть Довжицька, Куклинська, Лісівська, Оконська і Черевахівська сільські ради. Таким чином буде створена потужна громада із понад 18-тисячним населенням і площею 453 квадратних кілометри.
Детальніше про збори громади та її перспективи розповів Маневицький селищний голова Олександр Гаврилюк:
- Відбулися збори, на які прийшли жителі селища, депутати, сільські голови… Майже одноголосно присутні проголосували за створення об’єднаної територіальної громади. Зокрема, “за” проголосували 72 особи, “проти” – 3, утрималися 10. Після зборів у Маневичах рішення прийме сесія районної ради.
На думку селищного голови Олександра Гаврилюка, перспективи Маневицька об’єднана територіальна громада має хороші.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 2
![](/public/images/user_no_foto.png?1723094323)
Анонім
Показати IP
22 Лютого 2017 16:23
Прилісненську ОТГ також візміть до себе, а то там біда!!!!
![](/public/images/user_no_foto.png?1723094323)
до роздумів
Показати IP
23 Лютого 2017 03:44
сама теорія створення і функціонування територіальних громад розписана цікаво і ніби для людей, однак спостерігаючи за очільниками які знову намаються протиснутись до ЛАСОГО корита, то стає лячно. А чи не спадало Вам на думку, що це задум, після реалізації котрого, не буде приводу спитати у влади за грабунок країни останні 20-30 років і т.д.
Чотири роки провели в луцькому СІЗО: підозрювані в крадіжці на $60 тисяч відправилися на передову
Сьогодні 08:10
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 08:10
У Луцьку в суботу обмежать рух транспорту перед замком, а від сьогодні перекриють проїзд з вул. Клима Савура на Перемоги
Сьогодні 07:14
Сьогодні 07:14
На 46 тисяч більше, ніж у червні: у липні різко зроста кількість охочих поїхати за кордон, – Волинська митниця
Сьогодні 06:42
Сьогодні 06:42
Чому одних людей комарі кусають постійно, а інших – ні?
Сьогодні 00:11
Сьогодні 00:11
8 серпня: свята, події, факти. День військ зв’язку в Україні та Міжнародний день кота![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
Рекордна хвиля тепла в Антарктиді: температура піднялася на 30 градусів вище за норму
7 Серпня 2024 23:36
7 Серпня 2024 23:36
У луцькому дитсадку замінять старі вікна![](/public/images/logo.png)
7 Серпня 2024 23:27
![](/public/images/logo.png)
7 Серпня 2024 23:27
Громади Волині залучили майже 5 мільярдів гривень податків
7 Серпня 2024 23:09
7 Серпня 2024 23:09
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.