На Волині збудують будинок для прийомної родини, яка через війну втратила житло
![](/resize/450x300/r/files/news/2023/09-13/368389/photo_2023-09-13_12-44-25.jpg)
Волинь – одна з 8-ми областей, де у рамках проєкту Фундації Олени Зеленської «Адреса дитинства» буде збудовано будинок для великої прийомної родини (дитячий будинок сімейного типу), яка через війну втратила житло.
Про це повідомив начальник ОВА Юрій Погуляйко.
«Разом з колегами сьогодні взяв участь в презентації цього соціального проєкту. Відтак, усього в Україні буде зведено 14 таких будинків. Вони матимуть автономне енергозабезпечення, будуть одноповерховими, інклюзивними та вмебльованими. Загальна площа кожного будинку – понад 285 м2. Окрім того, кожне таке житло матиме окреме бомбосховище», – зазначив очільник області.
У помешканні, що буде побудоване на Волині, планується поселити прийомну родину з Запорізької області. У сім’ї виховується семеро дітей.
Слід зазначити, що проєкт «Адреса дитинства» реалізується винятково коштом міжнародних донорів. На будівництво перших 14-ти домівок Фундації вдалось залучити 5,5 млн доларів США. Проєкт підтримали уряди Об’єднаних Арабських Еміратів та Естонії (Центр міжнародної співпраці розвитку Естонії, ESTDEV), а також австралійський фонд Minderoо Foundation.
«Все, що кожен із нас робить для українських дітей зараз, допоможе всім нам. Адже щасливе дитинство виростає у щасливу дорослість і щасливу країну. Тому сімейне виховання – те, за що варто боротися, – вважає Олена Зеленська. – І, звісно, у кожної родини мусить бути місце сили, яке вона назве домом. Адреса дитинства, любові й початку прекрасного життя».
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомив начальник ОВА Юрій Погуляйко.
«Разом з колегами сьогодні взяв участь в презентації цього соціального проєкту. Відтак, усього в Україні буде зведено 14 таких будинків. Вони матимуть автономне енергозабезпечення, будуть одноповерховими, інклюзивними та вмебльованими. Загальна площа кожного будинку – понад 285 м2. Окрім того, кожне таке житло матиме окреме бомбосховище», – зазначив очільник області.
У помешканні, що буде побудоване на Волині, планується поселити прийомну родину з Запорізької області. У сім’ї виховується семеро дітей.
Слід зазначити, що проєкт «Адреса дитинства» реалізується винятково коштом міжнародних донорів. На будівництво перших 14-ти домівок Фундації вдалось залучити 5,5 млн доларів США. Проєкт підтримали уряди Об’єднаних Арабських Еміратів та Естонії (Центр міжнародної співпраці розвитку Естонії, ESTDEV), а також австралійський фонд Minderoо Foundation.
«Все, що кожен із нас робить для українських дітей зараз, допоможе всім нам. Адже щасливе дитинство виростає у щасливу дорослість і щасливу країну. Тому сімейне виховання – те, за що варто боротися, – вважає Олена Зеленська. – І, звісно, у кожної родини мусить бути місце сили, яке вона назве домом. Адреса дитинства, любові й початку прекрасного життя».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
На Рівненщині скандального ексвійськкома, який побив підлеглого, випустили з СІЗО під заставу
Сьогодні 09:07
Сьогодні 09:07
Звільнені з ув'язнення російські опозиціонери закликали Захід зняти санкції з «простих росіян»
Сьогодні 08:38
Сьогодні 08:38
Астрономи виявили нову планету, яка придатна для життя
Сьогодні 00:32
Сьогодні 00:32
3 серпня: свята, події, факти. День кавуна, у США з’явилась Національна баскетбольна асоціація
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
Будують укриття: ще одна школа у Ковелі зможе перейти на очну форму навчання
2 Серпня 2024 23:38
2 Серпня 2024 23:38
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.