На Волині затримали двох чоловіків із підробленими посвідченнями водія
![](/resize/450x389/r/files/news/2023/05-19/361474/1.jpg)
На Волині затримали двох чоловіків із підробленими водійськими посвідченнями. Обидва посвідчення не відображалися у поліцейських базах.
Про це повідомляють у патрульній поліції Волині.
Перший випадок трапився учора на стаціонарному посту, що поблизу населеного пункту Цумань. Близько 14-ї години патрульні зупинили автомобіль Nissan Qashqai під керуванням 48-річного чоловіка. Під час перевірки посвідчення водія інспектори виявили, що воно має ознаки підробки. Адже фото в документі було пошкоджене, а також посвідчення не відображалося в поліцейських базах.
Схожа ситуація сталася сьогодні близько 7-ї години на вулиці Володимирській у Луцьку. Патрульні, що несли службу на блокпосту, зупинили авто Skoda Fabia. Коли інспектори почали перевірку документів у 49-річного керманича, то виявили, що його водійське посвідчення має нечіткі символи та букви, неправильно розміщений шрифт тощо. Крім того, воно також було відсутнє в спеціальних реєстрах.
В обох випадках патрульні викликали на місце слідчо-оперативну групу, яка надасть необхідну правову кваліфікацію діям громадян.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомляють у патрульній поліції Волині.
Перший випадок трапився учора на стаціонарному посту, що поблизу населеного пункту Цумань. Близько 14-ї години патрульні зупинили автомобіль Nissan Qashqai під керуванням 48-річного чоловіка. Під час перевірки посвідчення водія інспектори виявили, що воно має ознаки підробки. Адже фото в документі було пошкоджене, а також посвідчення не відображалося в поліцейських базах.
Схожа ситуація сталася сьогодні близько 7-ї години на вулиці Володимирській у Луцьку. Патрульні, що несли службу на блокпосту, зупинили авто Skoda Fabia. Коли інспектори почали перевірку документів у 49-річного керманича, то виявили, що його водійське посвідчення має нечіткі символи та букви, неправильно розміщений шрифт тощо. Крім того, воно також було відсутнє в спеціальних реєстрах.
В обох випадках патрульні викликали на місце слідчо-оперативну групу, яка надасть необхідну правову кваліфікацію діям громадян.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
23 липня: свята, події, факти. Всесвітній день бабусь, дідусів та людей поважного віку
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
ЄС схвалив першу в історії військову допомогу Вірменії
22 Липня 2024 23:38
22 Липня 2024 23:38
Британська розвідка назвала чисельність співробітників Росгвардії на війні з Україною
22 Липня 2024 23:18
22 Липня 2024 23:18
Для 100-ї ОМБр коштом працівників Луцької міськради придбали позашляховик
22 Липня 2024 23:00
22 Липня 2024 23:00
Рейтинги Гарріс і Трампа дуже близькі, – WP
22 Липня 2024 22:39
22 Липня 2024 22:39
У громаді на Волині оздоровлюють дітей, постраждалих від війни
22 Липня 2024 22:22
22 Липня 2024 22:22
Лучанка продала спільну квартиру без відома колишнього. Що вирішив суд
22 Липня 2024 22:02
22 Липня 2024 22:02
Волинянин захворів на ботулізм. Причина – м’ясні і грибні консерви
22 Липня 2024 21:45
22 Липня 2024 21:45
У Луцьку з вікна випало двоє дітей, їх госпіталізували![](/public/images/logo.png)
22 Липня 2024 21:28
![](/public/images/logo.png)
22 Липня 2024 21:28
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.