На Волині затримали бус із 3 тисячами цигарок
![](/resize/450x337/r/files/news/2020/04-24/291026/news_20200424_130006_1587722406.jpg)
На Волині зупинили автомобіль, завантажений сигаретами з білоруськими акцизними марками. Походження вантажу водій пояснити не зміг.
Про це повідомляється на сайті Держприкордонслужби України.
Автомобіль «Сітроєн» зупинила у місті Ковель спільна група прикордонників зі співробітниками Управління стратегічних розслідувань та патрульної поліції. Водій транспортного засобу, громадяни України, перевозив 6 ящиків (3000 пачок) сигарет. На пачках з тютюновими виробами були білоруські акцизні марки. Звідки взялися сигарети водій відповісти не зміг.
Зазначимо, що згідно з вимогами статті 226 Податкового Кодексу України за зберігання чи транспортування тютюнових виробів без українських марок акцизного збору, передбачений штраф у розмірі до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян та конфіскація товару.
Варто зазначити, що перевірка автомобіля з сигаретами не випадковість, а реалізація оперативної інформації офіцерів Луцького прикордонного загону. Заходи проходили у рамках кримінального провадження розпочатого за статтями 199 та 204 Кримінального Кодексу України (підробку акцизних марок та незаконні операції з підакцизними товарами). Кримінальне провадження розпочато також за повідомленням прикордонників і проводиться під процесуальним керівництвом Ковельської місцевої прокуратури.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомляється на сайті Держприкордонслужби України.
Автомобіль «Сітроєн» зупинила у місті Ковель спільна група прикордонників зі співробітниками Управління стратегічних розслідувань та патрульної поліції. Водій транспортного засобу, громадяни України, перевозив 6 ящиків (3000 пачок) сигарет. На пачках з тютюновими виробами були білоруські акцизні марки. Звідки взялися сигарети водій відповісти не зміг.
Зазначимо, що згідно з вимогами статті 226 Податкового Кодексу України за зберігання чи транспортування тютюнових виробів без українських марок акцизного збору, передбачений штраф у розмірі до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян та конфіскація товару.
Варто зазначити, що перевірка автомобіля з сигаретами не випадковість, а реалізація оперативної інформації офіцерів Луцького прикордонного загону. Заходи проходили у рамках кримінального провадження розпочатого за статтями 199 та 204 Кримінального Кодексу України (підробку акцизних марок та незаконні операції з підакцизними товарами). Кримінальне провадження розпочато також за повідомленням прикордонників і проводиться під процесуальним керівництвом Ковельської місцевої прокуратури.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 2
![](/public/images/user_no_foto.png?1722356376)
Тітка Ганька
Показати IP
24 Квітня 2020 16:10
І коли ви вже накуритесь !
![](/public/images/user_no_foto.png?1722356376)
турбо режим до Тітка Ганька
Показати IP
25 Квітня 2020 10:31
То все бізнес та чесні контрабандисти!курці -лише споживачі.
Спіймали на хабарі: волинські чиновники переконують, що їх спровокував колишній правоохоронець
Сьогодні 19:17
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 19:17
Волинь зустріла восьмий евакуаційний потяг з Донеччини
Сьогодні 18:59
Сьогодні 18:59
На Харківщині загинув військовий з Луцька Юрій Кушнір
Сьогодні 18:05
Сьогодні 18:05
На Волині вночі спіймали водія вантажівки, в крові якого алкоголю було у 9 разів вище норми
Сьогодні 17:47
Сьогодні 17:47
Куди дешево полетіти на море з України?
Сьогодні 17:14
Сьогодні 17:14
Власників Telegram-каналів, які працюють в інтересах Росії, вносять до бази «Миротворець»
Сьогодні 16:57
Сьогодні 16:57
Бачили у Луцьку в квітні: розшукують 36-річного чоловіка
Сьогодні 16:24
Сьогодні 16:24
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.