На Волині заочно повідомлено про підозру в державній зраді працівниці «МЧС ДНР»
За процесуального керівництва Волинської обласної прокуратури 44-річній жительці міста Волноваха Донецької області заочно повідомлено про підозру в державній зраді.
Про це інформує Волинська обласна прокуратура.
За даними слідства, після окупації Волновахи російськими військами начальниця відділу цивільного захисту Волноваського районного управління ГУ ДСНС України у Донецькій області, підтримуючи проросійські ідеї, перейшла на бік ворога та погодилася обійняти посаду старшого інспектора в «государственном бюджетном учреждении «Пожарно-спасательний отряд г. Волноваха МЧС ДНР».
Читати ще: СБУ на Волині повідомила про підозру в державній зраді колишній освітянці
Працюючи у псевдооргані, вона надавала окупантам допомогу в підривній діяльності проти України та просувала ідеї проросійської спрямованості.
Окрім того, для подальшого встановлення у Волноваському районі Донецької області окупаційної влади, штучного створення у мешканців хибних уявлень про добрі наміри окупаційних військ та незворотного і стабільного існування на території влади рф та ідей «русского мира», «інспекторка» брала участь в агітаційних заходах та святкуваннях з нагоди російських свят.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це інформує Волинська обласна прокуратура.
За даними слідства, після окупації Волновахи російськими військами начальниця відділу цивільного захисту Волноваського районного управління ГУ ДСНС України у Донецькій області, підтримуючи проросійські ідеї, перейшла на бік ворога та погодилася обійняти посаду старшого інспектора в «государственном бюджетном учреждении «Пожарно-спасательний отряд г. Волноваха МЧС ДНР».
Читати ще: СБУ на Волині повідомила про підозру в державній зраді колишній освітянці
Працюючи у псевдооргані, вона надавала окупантам допомогу в підривній діяльності проти України та просувала ідеї проросійської спрямованості.
Окрім того, для подальшого встановлення у Волноваському районі Донецької області окупаційної влади, штучного створення у мешканців хибних уявлень про добрі наміри окупаційних військ та незворотного і стабільного існування на території влади рф та ідей «русского мира», «інспекторка» брала участь в агітаційних заходах та святкуваннях з нагоди російських свят.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
19-річна скороходка з Волині перемогла на відкритому чемпіонаті Франції з легкої атлетики
Сьогодні 22:16
Сьогодні 22:16
ВАКС обрав запобіжний захід нардепу Задорожньому, якого підозрюють у вимаганні хабаря
Сьогодні 21:38
Сьогодні 21:38
Судили волинянина, у якого вкрали крадений телефон
Сьогодні 21:19
Сьогодні 21:19
«Як ми працювали, то хай Бог милує і одвертає». Довгожителька з Новоукраїнки – про виселення, Голодомор і роботу в полі
Сьогодні 21:01
Сьогодні 21:01
Графік вимкнення електроенергії на Волині 18 липня
Сьогодні 20:23
Сьогодні 20:23
У «Дії» запустили послугу бронювання працівників
Сьогодні 19:27
Сьогодні 19:27
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.