На Волині заборонили в’їжджати у ліс будь-якому транспорту
![](/files/news/2020/04-09/290021/92121169_516449495706580_4129299369327329280_n.jpg)
Через часті підпали в екосистемах, які перетворюється у неконтрольовані пожежі, на Волині - серйозна загроза поширення масштабних пожеж. Поширенню вогню сприяє суха вітряна погода, яка утримується в області тривалий період.
Враховуючи ситуацію, на виконання рекомендацій Управління ДСНС України у Волинській області та з метою запобігання виникнення пожеж, в’їзд будь-якого виду транспорту в лісові масиви області заборонили.
Про це йдеться у повідомленні пресслужби Волинського ОУЛМГ.
За словами начальника Управління ДСНС України у Волинській області генерал-майора служби цивільного захисту Володимира Грушовінчука, цього року рятувальники Волинської області приборкали понад 300 пожеж в екосистемах на загальній площі більше 510 гектарів, у тому числі 14 пожеж на торфовищах та 7 - у лісах. В Україні таких випадків – понад 15,5 тисяч.
Тож рятувальники закликають волинян не спалювати суху рослинність, адже це спричиняє знищення лісів, житлових будинків та господарських будівель, призводить до загибелі людей, тварин та птахів. А дим від горіння торфовищ та сухої трави надзвичайно шкідливий для здоров’я дітей та дорослих.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Враховуючи ситуацію, на виконання рекомендацій Управління ДСНС України у Волинській області та з метою запобігання виникнення пожеж, в’їзд будь-якого виду транспорту в лісові масиви області заборонили.
Про це йдеться у повідомленні пресслужби Волинського ОУЛМГ.
За словами начальника Управління ДСНС України у Волинській області генерал-майора служби цивільного захисту Володимира Грушовінчука, цього року рятувальники Волинської області приборкали понад 300 пожеж в екосистемах на загальній площі більше 510 гектарів, у тому числі 14 пожеж на торфовищах та 7 - у лісах. В Україні таких випадків – понад 15,5 тисяч.
Тож рятувальники закликають волинян не спалювати суху рослинність, адже це спричиняє знищення лісів, житлових будинків та господарських будівель, призводить до загибелі людей, тварин та птахів. А дим від горіння торфовищ та сухої трави надзвичайно шкідливий для здоров’я дітей та дорослих.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 3
![](/public/images/user_no_foto.png?1723104574)
Ввв
Показати IP
9 Квітня 2020 11:17
Люди ...!!! підтримайте петицію про посилення відповідальності про підпал трави...
Ваш голос важливий..
![](/public/images/user_no_foto.png?1723104574)
123
Показати IP
9 Квітня 2020 12:32
Тобто, від сьогодні жоден трактор, жодна машина, включаючи лісовози тощо не мають права заїжджати в ліс. Ну нарешті. Яка хороша влада :). Ура! Ліс рубати перестануть. Щастя настане, все зазеленіє.
![](/public/images/user_no_foto.png?1723104574)
Ганя
Показати IP
9 Квітня 2020 13:25
А вронським можна на лосятину їздити службовим транспортом?
На Волині зіткнулися три авто, постраждала 28-річна жінка![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 10:55
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 10:55
«У країні війна, а з мене вимагають хабар». Судять екскерівника Волинського облавтодору
Сьогодні 10:39
Сьогодні 10:39
На Привокзальному у Луцьку дві доби не буде гарячої води
Сьогодні 10:23
Сьогодні 10:23
Боксер Хижняк на Олімпіаді виборов для України третє золото
Сьогодні 09:33
Сьогодні 09:33
У центрі Ковеля з'явиться мурал Лесі Українки
Сьогодні 09:00
Сьогодні 09:00
96 боєзіткнень та мінус 1140 окупантів: зведення Генштабу
Сьогодні 08:27
Сьогодні 08:27
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.