На Волині за вихідні зупинили понад 40 п'яних водіїв
![](/resize/450x303/r/files/news/2022/01-17/330027/654.jpg)
На Волині з 14 по 16 січня виявили 41 водія, який керував транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння.
Про це повідомляє пресслужба поліції Волині.
Факти правопорушень належним чином задокументовані: на нетверезих керманичів складено протоколи за ст. 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Нагадаємо, що минулого року посилено відповідальність за керування транспортними засобами в стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння.Читати ще: На водіїв чекають нові штрафи: на дорогах з’являться «розумні» камери
Відповідно до ч. 1 ст. 130 КУпАП, керування транспортними засобами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, тягне за собою накладення штрафу 17 000 грн з позбавленням права керування на строк один рік.
Повторно протягом року – штраф на водіїв у розмірі 34 000 грн з позбавленням права керування транспортними засобами на 3 роки з оплатним вилученням транспортного засобу.
Третій раз протягом року керування транспортними засобами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів передбачає штраф 51 000 грн з позбавленням права керування транспортними засобами на строк 10 років з конфіскацією транспортного засобу, який є у приватній власності порушника або адміністративний арешт на 15 діб з позбавленням права керування транспортними засобами на 10 років.
Окрім того, збільшено термін розгляду таких справ судом. Нині це – один рік.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомляє пресслужба поліції Волині.
Факти правопорушень належним чином задокументовані: на нетверезих керманичів складено протоколи за ст. 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Нагадаємо, що минулого року посилено відповідальність за керування транспортними засобами в стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння.Читати ще: На водіїв чекають нові штрафи: на дорогах з’являться «розумні» камери
Відповідно до ч. 1 ст. 130 КУпАП, керування транспортними засобами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, тягне за собою накладення штрафу 17 000 грн з позбавленням права керування на строк один рік.
Повторно протягом року – штраф на водіїв у розмірі 34 000 грн з позбавленням права керування транспортними засобами на 3 роки з оплатним вилученням транспортного засобу.
Третій раз протягом року керування транспортними засобами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів передбачає штраф 51 000 грн з позбавленням права керування транспортними засобами на строк 10 років з конфіскацією транспортного засобу, який є у приватній власності порушника або адміністративний арешт на 15 діб з позбавленням права керування транспортними засобами на 10 років.
Окрім того, збільшено термін розгляду таких справ судом. Нині це – один рік.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 6
![](/public/images/user_no_foto.png?1722420980)
Олесь
Показати IP
17 Січня 2022 22:59
Олені були і будуть . Заберати права, машини і ще й поголові давати ....невже неможна без той чарки прожити . Постав машину сядь і залийся тіею самогонкою ну якого дідька лізти за руль .
![](/public/images/user_no_foto.png?1722420980)
юрій миколайович
Показати IP
18 Січня 2022 09:22
А скільки справ закрили на місці ще скільки по дзвінку такі дані теж хотілось би побачити.
![](/public/images/user_no_foto.png?1722420980)
Ро
Показати IP
19 Січня 2022 09:41
В Луцьку з кожним роком все більш відкривається алкомаркетів.
![](/public/images/user_no_foto.png?1722420980)
Бандера
Показати IP
19 Січня 2022 09:42
Іточок де продають наркотики.
![](/public/images/user_no_foto.png?1722420980)
Ф
Показати IP
19 Січня 2022 09:45
Дякуємо владі за пяне майбутне.
![](/public/images/user_no_foto.png?1722420980)
К
Показати IP
19 Січня 2022 09:47
І за наркотики на вулицях.
У Луцьку продали у власність три комунальні ділянки. Де саме
Сьогодні 11:12
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 11:12
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.