На Волині за добу ліквідували три пожежі
![](/resize/450x338/r/files/news/2023/04-23/359898/342814426_560996852570003_2231907134633084165_n.jpg)
Минулої доби волинські рятувальники провели аварійно-рятувальні роботи та ліквідували декілька пожеж.
Про це повідомили у пресслужбі ГУДСНС Волині.
22 квітня вранці в місті Луцьку на проспекті Волі група аварійно рятувальної частини відкрили вхідні двері квартири на третьому поверсі, де перебувала жінка, яка потребувала медичної допомоги.
О 14:07 надійшло повідомлення про пожежу в селищі Колки Луцького району, де загорілась господарська будівля. На місці виклику працювали рятувальники 13 державної пожежно-рятувальної частини смт Маневичі та місцева пожежна команда селища. Ліквідували пожежу о 14:47. Ймовірна причина пожежі: необережне поводження з вогнем невстановленої особи.
Вдень у Луцьку на проспекті Волі горів легковий автомобіль. На місце виклику прибули рятувальники луцької 25-ї державноі пожежно-рятувальної частини, подали 1 ручний ствол. Ліквідували пожежу о 16:57. Ймовірна причина пожежі: несправність електричної системи автомобіля.
Вночі в селі Згорани Ковельського району загорілась деревʼяна будівля. На місці пожежі працювали відділення 10-ї державної пожежно-рятувальної частини міста Любомль та 11-і ДПРЧ смт Шацьк, місцева пожежна команда селища Головне та села Штунь. Вогнем охоплено дерев’яну будівлю, на гасіння якої подали 3 ручних водяних стволи. Ліквідували пожежу о 00:35, ймовірна причина пожежі: необережне поводження з вогнем невстановленої особи.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомили у пресслужбі ГУДСНС Волині.
22 квітня вранці в місті Луцьку на проспекті Волі група аварійно рятувальної частини відкрили вхідні двері квартири на третьому поверсі, де перебувала жінка, яка потребувала медичної допомоги.
О 14:07 надійшло повідомлення про пожежу в селищі Колки Луцького району, де загорілась господарська будівля. На місці виклику працювали рятувальники 13 державної пожежно-рятувальної частини смт Маневичі та місцева пожежна команда селища. Ліквідували пожежу о 14:47. Ймовірна причина пожежі: необережне поводження з вогнем невстановленої особи.
Вдень у Луцьку на проспекті Волі горів легковий автомобіль. На місце виклику прибули рятувальники луцької 25-ї державноі пожежно-рятувальної частини, подали 1 ручний ствол. Ліквідували пожежу о 16:57. Ймовірна причина пожежі: несправність електричної системи автомобіля.
Вночі в селі Згорани Ковельського району загорілась деревʼяна будівля. На місці пожежі працювали відділення 10-ї державної пожежно-рятувальної частини міста Любомль та 11-і ДПРЧ смт Шацьк, місцева пожежна команда селища Головне та села Штунь. Вогнем охоплено дерев’яну будівлю, на гасіння якої подали 3 ручних водяних стволи. Ліквідували пожежу о 00:35, ймовірна причина пожежі: необережне поводження з вогнем невстановленої особи.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
У ВР заблокували трибуну, вимагали заборонити УПЦ МП
Сьогодні 15:20
Сьогодні 15:20
У Володимирі презентували Місцевий план управління відходами
Сьогодні 14:47
Сьогодні 14:47
Луцька міська рада та благодійний фонд «АНГАР. Україна» підписали Меморандум про співпрацю
Сьогодні 14:30
Сьогодні 14:30
У Луцьку попрощалися з Героєм Миколою Сищиком
Сьогодні 14:14
Сьогодні 14:14
Рада продовжила воєнний стан та мобілізацію до 9 листопада
Сьогодні 13:23
Сьогодні 13:23
У Луцьку водій вчинив ДТП й утік. Його спіймали пʼяним
Сьогодні 12:33
Сьогодні 12:33
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.