USD 41.20 41.43
  • USD 41.20 41.43
  • EUR 41.30 41.43
  • PLN 10.50 10.75

На Волині за дезертирство розшукують чоловіка

11 Листопада 2021 11:49
На Волині встановлюють місцеперебування Віталія Громика. Чоловіка розшукують за дезертирство.

Про це Район.Володимир-Волинський повідомили у районному відділі поліції.

Громик Віталій Васильович, 02.05.1975 року народження, житель села Древині, що на Іваничівщині, розшукується за скоєння злочину, передбаченого ст. 407 ч. 4 КК України (самовільне залишення військовослужбовцем (крім строкової служби) військової частини без поважних причин, вчинене в умовах особливого періоду, крім воєнного стану).

Якщо вам щось відомо про місцеперебування чоловіка, прохання повідомити за тел.: 0634661066; 0502077200 або «102».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Анонім Показати IP 11 Листопада 2021 12:34
Він військовослужбовець???
Анонім до Анонім Показати IP 11 Листопада 2021 15:08
Якщо знайдете кращого, то скиньте фото.
Аватарсержант3ступен Показати IP 11 Листопада 2021 12:57
Герою сала! І бурячохи для підняття бойового духу.
Анонім до Аватарсержант3ступен Показати IP 11 Листопада 2021 13:28
Збутилки злізь, лапоть. Для тебе вже швабра готова.
Анонім Показати IP 11 Листопада 2021 15:58
Не підтримую зелееського,але заслуга в тому що наших військових обс.рають зі всякі нікчеми винен порох
Анонім до Анонім Показати IP 11 Листопада 2021 17:58
Твоя проблема, у цілковитій неспроможності оцінювати реальні події дійсності. При Порошенку наших військових почали поважати і в нас і у світі. А те що хтось обюсирає військових ... ну то питання до тих придурків, таких одиниці, хоча вони є.
Олег Показати IP 11 Листопада 2021 16:10
З такою армією і ворогів не треба
пиняботокс до Олег Показати IP 11 Листопада 2021 18:01
З якою, "з такою"? Саме завдяки в тому числі й "такій армії" у нас на більшій території України немає військ ботоксної молі. Саме завдяки в тому числі "такій армії" весь лугандонівський збрід зарезервований на тимчасово окупованих територіях. Хоча наволочі трохи просочилось, що є то є.