На Волині за 800 тис. продають лабораторію
![](/resize/450x207/r/files/news/2022/11-09/350146/photo_2022-11-09 16.53.31.jpeg)
Будівлю лабораторії та суміжні приміщення, що на вулиці Берестецькій, 7 у Горохові, продають з аукціону.
Торги тривають на сайті prozorro.sale. Їх оголосило Регіональне відділення Фонду державного майна України в Львівській, Закарпатській та Волинській областях.
Аукціон призначено на 23 листопада.
Ідеться про продаж із молотка групи інвентарних об’єктів: будівля лабораторії (230,4 кв. м), хлораторна (15,6 кв. м), цегляний лідник (46,9 кв. м), цегляний склад (108,2 кв. м), виварій (57,5 кв. м), гараж (91,6 кв. м), склад пального (18,9 кв. м), вбиральня (2,4 кв. м), збірний резервуар.Будівля лабораторії зведена у 1950 році. Приміщення перебуває в доброму стані.
Початкова ціна продажу лоту – 788 122 гривні.
Цей лот виставлено повторно. Раніше Регіональне відділення Фонду держмайна України в Львівській, Закарпатській та Волинській областях мало намір продати згадану нерухомість за півтора мільйона гривень.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Торги тривають на сайті prozorro.sale. Їх оголосило Регіональне відділення Фонду державного майна України в Львівській, Закарпатській та Волинській областях.
Аукціон призначено на 23 листопада.
Ідеться про продаж із молотка групи інвентарних об’єктів: будівля лабораторії (230,4 кв. м), хлораторна (15,6 кв. м), цегляний лідник (46,9 кв. м), цегляний склад (108,2 кв. м), виварій (57,5 кв. м), гараж (91,6 кв. м), склад пального (18,9 кв. м), вбиральня (2,4 кв. м), збірний резервуар.Будівля лабораторії зведена у 1950 році. Приміщення перебуває в доброму стані.
Початкова ціна продажу лоту – 788 122 гривні.
Цей лот виставлено повторно. Раніше Регіональне відділення Фонду держмайна України в Львівській, Закарпатській та Волинській областях мало намір продати згадану нерухомість за півтора мільйона гривень.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
У Ковелі попрощались із Героєм Вадимом Панасюком
Сьогодні 18:23
Сьогодні 18:23
У Володимирі прощатимуться з військовим Олегом Мартиновим
Сьогодні 17:47
Сьогодні 17:47
Корупція на «Ягодині»: двох митників підозрюють у незаконному переміщенні через кордон техніки
Сьогодні 17:14
Сьогодні 17:14
Куди піти в Луцьку: від четверга до четверга. Огляд
Сьогодні 16:57
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 16:57
Як швидко збільшити кількість підписників в Instagram
Сьогодні 16:24
Сьогодні 16:24
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.