На Волині втопився 16-річний школяр, тіло шукають дві доби
![](/files/news/2018/02-19/238688/jhskjdh.jpg)
У селі Угли Ковельського району потонув 16-річний місцевий мешканець.
Трагедія сталася в суботу, 17 лютого, близько 17 години вечора. Саме тоді обидва рідних брати прогулювалися вздовж берега річки Стохід. Один зі них – 2002 року народження, вирішив податися на кригу водойми. Тоді лід був надто тонкий, і хлопець за мить опинився у холодній воді, а потім і зовсім зник з поля зору старшого брата. Про це повідомили на апаратній нараді при голові Ковельської райдержадміністрації Віктору Козаку, пише Про Ковель.
Про те, що в селі сталася біда, Велицький сільський голова Віктор Ковальчук негайно повідомив Державну пожежно-рятувальну службу. За викликом прибули працівники водолазно-рятувального відділення міста Луцьк, рятувальники Ковельського міськрайонного відділу УДСНС України у Волинській області та фахівці інших відповідних служб.
Ще й до сьогодні зниклого хлопця не знайшли, тому пошуки школяра не припиняються ні на мить.
Віктор Козак закликав освітян провести в навчальних закладах бесіди зі школярами щодо заходів безпеки на водоймах у зимову пору року, а батьків – приділити своїм дітям необхідну увагу. Також він попросив рятувальників сповістити рибалок про підступність нинішнього тонкого льоду, щоб ті не ризикували власним життям.
Як повідомили у прес-службі волинських рятувальників, станом на 9:00 19 лютого рятувальники здійснили 11 спусків під воду, обстежили 300 м2 дна та 500 м прибережної території. Однак знайти підлітка поки що не вдалось.
До проведення пошуково-рятувальних робіт залучено 5 водолазів, 3 рятувальника та психолог Управління ДСНС України у Волинській області, який надавав допомогу батькам зниклого хлопчика.
P. S. Станом на 08:00 20 лютого пошуки тривають. Підлітка досі не вдалось виявити
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Трагедія сталася в суботу, 17 лютого, близько 17 години вечора. Саме тоді обидва рідних брати прогулювалися вздовж берега річки Стохід. Один зі них – 2002 року народження, вирішив податися на кригу водойми. Тоді лід був надто тонкий, і хлопець за мить опинився у холодній воді, а потім і зовсім зник з поля зору старшого брата. Про це повідомили на апаратній нараді при голові Ковельської райдержадміністрації Віктору Козаку, пише Про Ковель.
Про те, що в селі сталася біда, Велицький сільський голова Віктор Ковальчук негайно повідомив Державну пожежно-рятувальну службу. За викликом прибули працівники водолазно-рятувального відділення міста Луцьк, рятувальники Ковельського міськрайонного відділу УДСНС України у Волинській області та фахівці інших відповідних служб.
Ще й до сьогодні зниклого хлопця не знайшли, тому пошуки школяра не припиняються ні на мить.
Віктор Козак закликав освітян провести в навчальних закладах бесіди зі школярами щодо заходів безпеки на водоймах у зимову пору року, а батьків – приділити своїм дітям необхідну увагу. Також він попросив рятувальників сповістити рибалок про підступність нинішнього тонкого льоду, щоб ті не ризикували власним життям.
Як повідомили у прес-службі волинських рятувальників, станом на 9:00 19 лютого рятувальники здійснили 11 спусків під воду, обстежили 300 м2 дна та 500 м прибережної території. Однак знайти підлітка поки що не вдалось.
До проведення пошуково-рятувальних робіт залучено 5 водолазів, 3 рятувальника та психолог Управління ДСНС України у Волинській області, який надавав допомогу батькам зниклого хлопчика.
P. S. Станом на 08:00 20 лютого пошуки тривають. Підлітка досі не вдалось виявити
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Місячний ковчег? Вчені хочуть відправити на Місяць «капсулу» зі зразками рідкісних видів
Сьогодні 00:31
Сьогодні 00:31
5 серпня: свята, події, факти. Всесвітній день устриць та світовий рекорд Сергія Бубки![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
У Китаї цьогоріч кількість домашніх тварин перевищить кількість дітей
4 Серпня 2024 23:31
4 Серпня 2024 23:31
П'ята судимість: у Луцьку чоловіка посадили за крадіжку монітора з лікарні
4 Серпня 2024 23:02
![](/public/images/logo.png)
4 Серпня 2024 23:02
Понад 200 пляшок самогону та бочка спирту: у Луцьку оштрафували чоловіка, який виготовляв алкоголь![](/public/images/logo.png)
4 Серпня 2024 22:33
![](/public/images/logo.png)
4 Серпня 2024 22:33
Рік умовного та понад 156 тисяч штрафу: волинянина покарали за риболовлю в нацпарку![](/public/images/logo.png)
4 Серпня 2024 22:05
![](/public/images/logo.png)
4 Серпня 2024 22:05
На війні загинув військовий з Волині Олексій Додік
4 Серпня 2024 21:36
4 Серпня 2024 21:36
На Волині командир роти вимагав гроші із солдатів, щоб їх не покарали
4 Серпня 2024 21:10
4 Серпня 2024 21:10
Відпочивальники на Пісочному дістали з озера тіло волинянина
4 Серпня 2024 20:42
4 Серпня 2024 20:42
На Волині провели в останню путь Героя Степана Васюхника
4 Серпня 2024 20:13
4 Серпня 2024 20:13
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.