На Волині врятували лосеня, яке розпороло живіт об огорожу
У Луцькому районі 18 вересня спільними зусиллями поліції і небайдужих врятували від смерті поранену тварину.
Про це повідомили на сторінці поліції Волинської області у Фейсбуці.
Вчора близько 16:00 до поліції надійшло повідомлення від єгеря, що поблизу села Нічогівка Луцького району виявили напівмертву тварину. Лось був поранений, виникла підозра, що в нього могли стріляти.
Місцева слідчо-оперативна група Ківерцівської поліції прибула негайно. З’ясувалось, що лосеня (а йому приблизно 7 місяців) вибігло з лісу до села і, перестрибуючи через високу огорожу, наткнулось на її гострий стержень.«У тварини випала частина шлунка, її необхідно було терміново оперувати прямо на місці, однак спеціалістів в селі не було», – розповів про подію поліцейський Роман, який з напарницею першим прибув туди.
Місцеві попросили приїхати ветеринара з іншого населеного пункту, за його оперативний приїзд також відповідала поліція, а з Маневичів це близько 40 кілометрів.
На місці інциденту ветеринар Анатолій в польових умовах провів операцію, йому допомагали всі небайдужі.«Тварина порізала собі м’язи, перестрибуючи через огорожу, також була проникаюча рана в черевну та грудну порожнини, був пошкоджений шлунок. Усе це ми обробили, продезінфікували, зашили», – розповів лікар, який і надалі надаватиме консультації щодо догляду за лосеням, адже процес реабілітації складний.
Потому тварину поклали в автомобіль і відправили в мисливське угіддя на реабілітацію. Нині життю маленької лосиці загрози немає, вона навіть стає на ноги, однак перебуває під пильним наглядом.
«За час служби схожої ситуації в нас ще не було, тому діяти і приймати рішення потрібно було швидко. Приємно, що знайшлись небайдужі люди, які повідомили про подію єгерській службі, а ті подзвонили в поліцію. Усі разом ми врятували тварину», – поділилась поліцейська Аліна, в честь якої, до речі, назвали лосенятко, адже вона проявила високий професіоналізм і безстрашність у цій події.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомили на сторінці поліції Волинської області у Фейсбуці.
Вчора близько 16:00 до поліції надійшло повідомлення від єгеря, що поблизу села Нічогівка Луцького району виявили напівмертву тварину. Лось був поранений, виникла підозра, що в нього могли стріляти.
Місцева слідчо-оперативна група Ківерцівської поліції прибула негайно. З’ясувалось, що лосеня (а йому приблизно 7 місяців) вибігло з лісу до села і, перестрибуючи через високу огорожу, наткнулось на її гострий стержень.«У тварини випала частина шлунка, її необхідно було терміново оперувати прямо на місці, однак спеціалістів в селі не було», – розповів про подію поліцейський Роман, який з напарницею першим прибув туди.
Місцеві попросили приїхати ветеринара з іншого населеного пункту, за його оперативний приїзд також відповідала поліція, а з Маневичів це близько 40 кілометрів.
На місці інциденту ветеринар Анатолій в польових умовах провів операцію, йому допомагали всі небайдужі.«Тварина порізала собі м’язи, перестрибуючи через огорожу, також була проникаюча рана в черевну та грудну порожнини, був пошкоджений шлунок. Усе це ми обробили, продезінфікували, зашили», – розповів лікар, який і надалі надаватиме консультації щодо догляду за лосеням, адже процес реабілітації складний.
Потому тварину поклали в автомобіль і відправили в мисливське угіддя на реабілітацію. Нині життю маленької лосиці загрози немає, вона навіть стає на ноги, однак перебуває під пильним наглядом.
«За час служби схожої ситуації в нас ще не було, тому діяти і приймати рішення потрібно було швидко. Приємно, що знайшлись небайдужі люди, які повідомили про подію єгерській службі, а ті подзвонили в поліцію. Усі разом ми врятували тварину», – поділилась поліцейська Аліна, в честь якої, до речі, назвали лосенятко, адже вона проявила високий професіоналізм і безстрашність у цій події.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 1
Пропоную
Показати IP
19 Вересня 2021 19:17
З усіма лосями та оленями Луцького району провести додаткове заняття по подоланню смуги перешкод
Волинські аграрії зібрали весь урожай гороху та ріпаку
Сьогодні 21:21
Сьогодні 21:21
Збувала заборонені ліки: волинянку судять за наркозлочини
Сьогодні 20:20
Сьогодні 20:20
Помітив рибалка: у Луцьку зі Стиру дістали потопельника
Сьогодні 20:02
Сьогодні 20:02
Байден офіційно підтвердив обмін заручниками з Росією
Сьогодні 19:43
Сьогодні 19:43
«Відмазував» від армії: екскерівника волинського військкомату три роки судять за хабарництво
Сьогодні 19:25
Сьогодні 19:25
На Волині провели в останню дорогу воїна Руслана Подзізея
Сьогодні 19:06
Сьогодні 19:06
«Було до 40 викликів на добу»: як працюють аварійні бригади у Луцьку під час відключень світла
Сьогодні 18:44
Сьогодні 18:44
У Луцьку вшанували пам’ять видатної Лесі Українки
Сьогодні 18:25
Сьогодні 18:25
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.