На Волині водій Ford збив трьох пішоходів, загинула жінка
![](/resize/450x264/r/files/news/2021/10-18/324502/1498736429_dtp-avariya-oformlennya.jpg)
На автодорозі у селищі Торчин Луцького району 16 жовтня 26-річний волинянин, керуючи автомобілем Ford, збив трьох пішоходів, які рухалися по проїзній частині.
Про це повідомляє поліція Волині.
У результаті автопригоди 57-річна місцева жителька загинула на місці, ще двох пішоходів з тілесними ушкодженнями госпіталізували.
Транспортний засіб поліцейські вилучили.
Слідчі відомості внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу України. Слідство триває.
Нагадаємо, цього ж дня у Володимирі водій за кермом автомобіля Mercedes не вписався в поворот, оскільки їхав на великій швидкості. У результаті він збив жінку, вилетів у вікно, а авто потрапило в паркан. Водій помер на місці, а жінку бригада медиків доправила її до реанімації, на жаль, лікарям не вдалося врятувати жінку. Без мами залишилося троє малолітніх дітей: хлопці віком 10-ти та 7-ми років й дівчинка, якій не виповнилося й року.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомляє поліція Волині.
У результаті автопригоди 57-річна місцева жителька загинула на місці, ще двох пішоходів з тілесними ушкодженнями госпіталізували.
Транспортний засіб поліцейські вилучили.
Слідчі відомості внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу України. Слідство триває.
Нагадаємо, цього ж дня у Володимирі водій за кермом автомобіля Mercedes не вписався в поворот, оскільки їхав на великій швидкості. У результаті він збив жінку, вилетів у вікно, а авто потрапило в паркан. Водій помер на місці, а жінку бригада медиків доправила її до реанімації, на жаль, лікарям не вдалося врятувати жінку. Без мами залишилося троє малолітніх дітей: хлопці віком 10-ти та 7-ми років й дівчинка, якій не виповнилося й року.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
У волинському музеї з'явилася ікона з фольги
Сьогодні 10:21
Сьогодні 10:21
Поблизу Луцька трапилася ДТП, є постраждалі
Сьогодні 09:16
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 09:16
На війні загинув військовий з Волині Ярослав Руднік
Сьогодні 08:59
Сьогодні 08:59
На Камінь-Каширщині блискавка влучила в господарську будівлю
Сьогодні 08:42
Сьогодні 08:42
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.