USD 41.10 41.42
  • USD 41.10 41.42
  • EUR 41.25 41.70
  • PLN 10.56 10.80

Уночі на Волині понищили кілометр прикордонної смуги. Фото

6 Квітня 2017 11:57
Невідомі повалили стовпи і порізали дріт вздовж прикордонної смуги на Любомльщині. Це сталося у середу, 5 квітня, в темну пору доби.

Під час несення служби прикордонний наряд «Новоугрузьке» близько 2 години ночі виявив пошкоджені інженерно-технічні споруди (ІТС) попід прикордонною зоною, – інформує КОРДОН.

З цього приводу того ж дня відбулася робоча зустріч сільських голів і прикордонників на території Гущанської сільради.

«Пошкоджено лінію ІТС загальною протяжністю 1 км, сума завданих збитків встановлюється», – зазначив т.в.о. начальника прикордонного відділу «Новоугрузьке» Олександр Чорний.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Микола Показати IP 6 Квітня 2017 12:48
Значить через кордон не так і важко пройти ................прикордоники де були ..цеж їхня робота за кордоном стежити...........
Лучанин до Микола Показати IP 6 Квітня 2017 19:49
Оце то кордон!!! Це сміх а не кордон!!!А де були були охоронці кордону коли нищили аж цілий кілометр огорожі???Спали?Це великий мінус нашим прикордонникам?Оце то охоронці?Вони завжди мають бути на поготові-і в день і в ночі!З такими прикордонниками ворог швидко може зайти на нашу територію!Проти фоктів не попреш! А факти на фото!Соромно має бути самим прикордонникам за таку допущену ними велику помилку у їхній роботі!!
Ігор Показати IP 6 Квітня 2017 12:50
На будівництво цьго забора було витрачено лише 500 мільйонів......от такій і результат
Анонім Показати IP 6 Квітня 2017 12:55
та то ст*до би*ів місцевих на півко пішло
Всезнайко Показати IP 6 Квітня 2017 13:29
Цікаво, чи при Союзі таке могло б статись...
Анонім до Всезнайко Показати IP 6 Квітня 2017 14:20
в концтаборі СССР ще й не таке відбувалось.
свідомий Показати IP 6 Квітня 2017 14:20
За союзу заєць пробігав і то вже прикордонники знали. А в добу нанотехнологій щоб знищили кілометер інженерних огороджень і ніхто ні сном не духом. Цікаво стільки за цей відрізок часу могло пробратись порушників. Може в цей час диверсанти на танках заїхали поки дехто за цигарки батьківщиною торгував.
?? Показати IP 6 Квітня 2017 14:25