На Волині вночі 25-річний чоловік обікрав магазин та пункт обміну валют. Фото
Учора вночі до відділення поліції № 1 в Нововолинську надійшло дві заяви про скоєння крадіжок – із магазину та пункту обміну валют. За обома фактами слідчі відкрили кримінальні провадження за ч.4 ст. 185 Кримінального кодексу України.
Про це повідомили у поліції Волині.
На місце злочинів виїжджала слідчо-оперативна група відділення поліції. До заходів залучали кінолога із собакою. Під час огляду місця події поліцейські виявили та вилучили знаряддя злочину й інші речові докази.
Із магазину зловмисник викрав дві тисячі гривень, які були у касовому апараті, та шість пляшок алкогольних напоїв. Із пункту обміну валют поцупив особисті гроші працівниці у сумі пів тисячі гривень. Проникав він до приміщень шляхом віджиму металопластикових вікон та дверей, що й зафіксували камери спостереження.
Правоохоронці провели розшукові заходи та оперативно встановили, що як мінімум до обох цих крадіжок причетний 25-річний житель Володимирського району. У нього поліцейські вилучили речові докази, зокрема і гроші.
Чоловік у кінці листопада тільки звільнився з місць позбавлення волі, де відбував покарання за скоєння аналогічних злочинів.
Його затримали в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Вирішується питання про оголошення йому підозри у скоєному та обрання запобіжного заходу. Триває слідство.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомили у поліції Волині.
На місце злочинів виїжджала слідчо-оперативна група відділення поліції. До заходів залучали кінолога із собакою. Під час огляду місця події поліцейські виявили та вилучили знаряддя злочину й інші речові докази.
Із магазину зловмисник викрав дві тисячі гривень, які були у касовому апараті, та шість пляшок алкогольних напоїв. Із пункту обміну валют поцупив особисті гроші працівниці у сумі пів тисячі гривень. Проникав він до приміщень шляхом віджиму металопластикових вікон та дверей, що й зафіксували камери спостереження.
Правоохоронці провели розшукові заходи та оперативно встановили, що як мінімум до обох цих крадіжок причетний 25-річний житель Володимирського району. У нього поліцейські вилучили речові докази, зокрема і гроші.
Чоловік у кінці листопада тільки звільнився з місць позбавлення волі, де відбував покарання за скоєння аналогічних злочинів.
Його затримали в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Вирішується питання про оголошення йому підозри у скоєному та обрання запобіжного заходу. Триває слідство.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
В Україну не повернулися понад 20 водіїв підприємства, які виїхали з дозволу Волинської ОВА
Сьогодні 08:10
Сьогодні 08:10
Нацбанк назвав банкноти, які підробляють найчастіше
Сьогодні 07:41
Сьогодні 07:41
На Волині спрощенці додали до бюджету 734 мільйони гривень
Сьогодні 06:44
Сьогодні 06:44
В Україні подорожчали кавуни
Сьогодні 06:16
Сьогодні 06:16
Не пішов на пенсію через нудьгу: в США 94-річного чоловіка визнали найстарішим водієм автобуса у світі
Сьогодні 00:36
Сьогодні 00:36
26 липня: свята, події, факти. Горохів отримав Магдебурзьке право та День парашутиста
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
Землю накриє подвійний метеоритний дощ: коли та як дивитися
25 Липня 2024 23:46
25 Липня 2024 23:46
«Це диво, такого ніде на планеті немає»: у Каховському водосховищі вирує життя, – The Guardian
25 Липня 2024 23:29
25 Липня 2024 23:29
На Волині громади залучили понад 1,5 млн грн туристичного збору
25 Липня 2024 23:11
25 Липня 2024 23:11
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.