На Волині відремонтували ще одну дорогу до Шацьких озер
![](/resize/450x272/r/files/news/2021/08-05/320161/s3.jpg)
На Волині відновили ще одну територіальну дорогу до Шацьких озер.
Про це повідомляє Служба автомобільних доріг області.
Волинська область, особливо Шацький край, багата на водойми, які славляться не лише в Україні, а й за її межами. Тож недаремно особлива увага цьогоріч приділена територіальним автошляхам за маршрутами до найвідомішого туристичного «магніту» Волині – озера Світязь.
Одна з таких доріг – Т-03-06 /Т-03-02/ – Шацьк – Вілиця – Прип’ять – Любохини – /Т-03-08/.
Її ремонтують на всій протяжності – 22,5 км.
На сьогодні замість пошкодженої бруківки та білощебеневого покриття по всьому автошляху влаштовано новий дорожній одяг, а саме основу зі щебенево-піщаної суміші та два шари асфальту.
На автошляху встановлено нове бар’єрне огородження, сигнальні стовпчики і більшість дорожніх знаків.
Прямують до завершення роботи з облаштування узбіч. Підрядник приступив до нанесення дорожньої розмітки.Виконавець робіт – ТзОВ «Луцькавтодор-Сервіс».
Нагадаємо, що у рамках програми «Велике будівництво» відновлено понад 26 км ще одного автошляху до водойм Шацького національного природного парку, а саме Т-03-02 Піща – Шацьк – Любомль – Володимир-Волинський – Павлівка – Горохів – Берестечко – Козин – /М-06/.
Ремонтні роботи на автошляху Т-03-06 та Т-03-02 планують завершити до Дня Незалежності України.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомляє Служба автомобільних доріг області.
Волинська область, особливо Шацький край, багата на водойми, які славляться не лише в Україні, а й за її межами. Тож недаремно особлива увага цьогоріч приділена територіальним автошляхам за маршрутами до найвідомішого туристичного «магніту» Волині – озера Світязь.
Одна з таких доріг – Т-03-06 /Т-03-02/ – Шацьк – Вілиця – Прип’ять – Любохини – /Т-03-08/.
Її ремонтують на всій протяжності – 22,5 км.
На сьогодні замість пошкодженої бруківки та білощебеневого покриття по всьому автошляху влаштовано новий дорожній одяг, а саме основу зі щебенево-піщаної суміші та два шари асфальту.
На автошляху встановлено нове бар’єрне огородження, сигнальні стовпчики і більшість дорожніх знаків.
Прямують до завершення роботи з облаштування узбіч. Підрядник приступив до нанесення дорожньої розмітки.Виконавець робіт – ТзОВ «Луцькавтодор-Сервіс».
Нагадаємо, що у рамках програми «Велике будівництво» відновлено понад 26 км ще одного автошляху до водойм Шацького національного природного парку, а саме Т-03-02 Піща – Шацьк – Любомль – Володимир-Волинський – Павлівка – Горохів – Берестечко – Козин – /М-06/.
Ремонтні роботи на автошляху Т-03-06 та Т-03-02 планують завершити до Дня Незалежності України.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
США визнали опозиційного кандидата Гонсалеса переможцем президентських виборів у Венесуелі
Сьогодні 11:11
Сьогодні 11:11
Замкнув світильник: у Луцьку горів магазин
Сьогодні 10:54
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 10:54
ВНУ та ЛНТУ – у топ-15 за популярністю серед абітурієнтів
Сьогодні 10:37
Сьогодні 10:37
На Волині попрощалися з бойовим медиком Олександром Ковчем
Сьогодні 10:20
Сьогодні 10:20
Ковельська громада передала засоби зв'язку для 100-ї бригади
Сьогодні 10:03
Сьогодні 10:03
Сирський вручив нагороду командиру волинської 100-ї механізованої бригади, яка воює на сході
Сьогодні 08:57
Сьогодні 08:57
На 58-му році життя помер волинський футбольний тренер
Сьогодні 08:24
Сьогодні 08:24
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.