На Волині відкрили перший ЦНАП, створений за підтримки програми з Європою
Перший на Волині ЦНАП, створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою», розпочав роботу у новозбудованій будівлі Вишнівської ОТГ.
18 листопада у Вишнівській ОТГ Волинської області розпочав роботу новий Центр надання адміністративних послуг та два віддалені робочі місця адміністраторів ЦНАП, створені за підтримки Програми «U-LEAD з Європою». Перший ЦНАП, створений за підтримки Програми у Волинській області, надаватиме мешканцям 18 населених пунктів громади 114 адміністративних послуг найнеобхідніших для ОТГ, включно з реєстрацією актів цивільного стану, місця проживання, земельними питаннями, послугами соціального захисту тощо.
ЦНАП розміщується на першому поверсі новозбудованої адміністративної будівлі, для створення якої Вишнівська громада виділила понад 9 млн грн з місцевого бюджету. Новий ЦНАП є доступним для людей з інвалідністю та обладнано дитячим куточком. Дизайн-проект для нового приміщення Центру було розроблено експертами Програми «U-LEAD з Європою». Програма також облаштувала меблями та технікою шість робочих місць у Центрі.
«Якісні та комфортні послуги доступні для всіх – це великий крок на шляху до сервісної держави і належного урядування, і ми дуже раді, що спільно з Вишнівською громадою зробили цей крок і тепер мешканці отримуватимуть сучасні послуги у новому ЦНАП та на віддалених робочих місцях. Перший в Волинській області ЦНАП, створений за підтримки Програми, це велика відповідальність, адже всі сусідні ОТГ будуть звертатися за порадою та досвідом. І ми впевнені, Вишнівська ОТГ впорається з цією задачею на відмінно і стане прикладом для наслідування», - наголосив регіональний координатор Програми «U-LEAD з Європою» Роман Матвійчук.
У рамках Програми, громада також стала учасником апробації рекомендацій ґендерного посібника «U-LEAD з Європою», під час якої експерти спільно зі співробітниками ЦНАП обрали найбільш корисні та цікаві рекомендації для їхнього ЦНАП та випробували їх на практиці. Також всі співробітники Центру пройшли навчання за 5-модульною системою щодо особливостей надання певних груп адміністративних послуг, роботи з клієнтами, ділової етики та інших важливих тем, з якими щодня стикається персонал належного ЦНАП.
«Наша громада отримала чудову можливість створити новий сучасний ЦНАП, в якому кожен зможе отримати якісні в комфортних умовах. Завдяки новому Центру та двом віддаленим робочим місцям, послуги стануть доступнішими та ближчими до мешканців. Це результат спільних зусиль нашої громади та експертів Програми «U-LEAD з Європою». Попереду у нас ще багато роботи, нових проектів і якісних змін для благополуччя всієї Вишнівської ОТГ», - заявив голова Вишнівської ОТГ Віктор Сущик.
Підтримка Програми продовжується і найближчим часом ЦНАП отримає доступ до сучасного програмного комплексу для автоматизації роботи – «Вулик», розробленого проєктом EGOV4UKRAINE в рамках «U-LEAD з Європою». Всі співробітники пройдуть навчання по роботі з «Вуликом».
До кінця року у Волинській області запрацюють ще сім Центрів надання адміністративних послуг за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
18 листопада у Вишнівській ОТГ Волинської області розпочав роботу новий Центр надання адміністративних послуг та два віддалені робочі місця адміністраторів ЦНАП, створені за підтримки Програми «U-LEAD з Європою». Перший ЦНАП, створений за підтримки Програми у Волинській області, надаватиме мешканцям 18 населених пунктів громади 114 адміністративних послуг найнеобхідніших для ОТГ, включно з реєстрацією актів цивільного стану, місця проживання, земельними питаннями, послугами соціального захисту тощо.
ЦНАП розміщується на першому поверсі новозбудованої адміністративної будівлі, для створення якої Вишнівська громада виділила понад 9 млн грн з місцевого бюджету. Новий ЦНАП є доступним для людей з інвалідністю та обладнано дитячим куточком. Дизайн-проект для нового приміщення Центру було розроблено експертами Програми «U-LEAD з Європою». Програма також облаштувала меблями та технікою шість робочих місць у Центрі.
«Якісні та комфортні послуги доступні для всіх – це великий крок на шляху до сервісної держави і належного урядування, і ми дуже раді, що спільно з Вишнівською громадою зробили цей крок і тепер мешканці отримуватимуть сучасні послуги у новому ЦНАП та на віддалених робочих місцях. Перший в Волинській області ЦНАП, створений за підтримки Програми, це велика відповідальність, адже всі сусідні ОТГ будуть звертатися за порадою та досвідом. І ми впевнені, Вишнівська ОТГ впорається з цією задачею на відмінно і стане прикладом для наслідування», - наголосив регіональний координатор Програми «U-LEAD з Європою» Роман Матвійчук.
У рамках Програми, громада також стала учасником апробації рекомендацій ґендерного посібника «U-LEAD з Європою», під час якої експерти спільно зі співробітниками ЦНАП обрали найбільш корисні та цікаві рекомендації для їхнього ЦНАП та випробували їх на практиці. Також всі співробітники Центру пройшли навчання за 5-модульною системою щодо особливостей надання певних груп адміністративних послуг, роботи з клієнтами, ділової етики та інших важливих тем, з якими щодня стикається персонал належного ЦНАП.
«Наша громада отримала чудову можливість створити новий сучасний ЦНАП, в якому кожен зможе отримати якісні в комфортних умовах. Завдяки новому Центру та двом віддаленим робочим місцям, послуги стануть доступнішими та ближчими до мешканців. Це результат спільних зусиль нашої громади та експертів Програми «U-LEAD з Європою». Попереду у нас ще багато роботи, нових проектів і якісних змін для благополуччя всієї Вишнівської ОТГ», - заявив голова Вишнівської ОТГ Віктор Сущик.
Підтримка Програми продовжується і найближчим часом ЦНАП отримає доступ до сучасного програмного комплексу для автоматизації роботи – «Вулик», розробленого проєктом EGOV4UKRAINE в рамках «U-LEAD з Європою». Всі співробітники пройдуть навчання по роботі з «Вуликом».
До кінця року у Волинській області запрацюють ще сім Центрів надання адміністративних послуг за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 1
Українець
Показати IP
19 Листопада 2019 21:13
Як відкрили так і закриють після адмінреформи та укрупнення ОТГ.
Місто на Волині продає кілька земельних ділянок. Де і за скільки
9 Серпня 2024 23:42
9 Серпня 2024 23:42
У Бразилії розбився літак, на борту якого перебувало 62 особи
9 Серпня 2024 23:22
9 Серпня 2024 23:22
Український фільм жахів «Морена» отримав головну премію від Tokyo Horror Film Festival
9 Серпня 2024 23:03
9 Серпня 2024 23:03
Землю та будівлі луцького автозаводу продають за 240 млн. Фото
9 Серпня 2024 22:44
9 Серпня 2024 22:44
Лучанка передала Музею волинської ікони старовинні пам’ятки, які отримала у спадок
9 Серпня 2024 22:25
9 Серпня 2024 22:25
Литва передасть Україні новий пакет допомоги з ППО та БТРами
9 Серпня 2024 22:06
9 Серпня 2024 22:06
На українських банкнотах з’явиться гасло «Слава Україні! Героям слава!»
9 Серпня 2024 21:47
9 Серпня 2024 21:47
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.